Потрібно було б придумати!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні у Василькові така опозиція до міського голови, що тільки додає йому авторитету. Подумайте, якщо головними противниками Володимира Сабадаша є Олександр Слончак і Олег Мазепа, а їм підспівують політичний хамелеон Микола Неділько та колишній адміністратор місцевого сільпо Андрій Шевченко, то на чиїй стороні будуть електоральні симпатії васильківців — Слончака з Мазепою чи Сабадаша? Сам собою напрошується висновок — якби такої опозиції до міської влади не було то її потрібно було б придумати!

Тут до речі, вчора ще один молодий опозиціонер засвітився — хотів голосно про себе заявити гострою критикою на адресу міського голови. Мовляв, місто не освітлюється і МАФів забагато. Тобто, активно підключився до хору опозиціонерів зі стажем. Правда, перший «блін» комом вийшов, з голосом щось трапилося, зірвався на фальцет як молодий півник... 

Потрібно було б придумати!.: 4 комментария

 1. Антивирус 19.10.2018 at 15:25

  И чего не правильно сказал?Что везде светло и мафов нет?И как там с вашими утверждениями, что в в/г мафов нет и не ставят?

  Кстати ,что с отоплением? просветите когда ждать?Или это вам не интересно?,за это не оплачивают ваш «уверенный,не фальцетный голосок»?

 2. admin 19.10.2018 at 19:34

  Антивирусу — давненько ви в Василькові не були. Хоч добре пам"ятаєте авторів МАФізації міста. З 2010 по 2012 рік у Василькові було встановлено декілька сот «ларьків».

  З 2015 по сьогоднішній день — одиниці.

  Щодо освітлення. Воно включається з початку жовтня в 18.55. Тільки в цьому році в місті встановлено більше як півтисячі сучасних економних ліхтарів.

  Нагадаю, що «молодий опозиціонер» відзняв своє відео в 18.45. Очевидно, подумав, що всі дурніші за нього...

 3. Татьяна 20.10.2018 at 12:52

  Админ, а что вы скажете на эту информацию

  www.facebook.com/groups/p..._comment_mention

 4. Антивирус 21.10.2018 at 19:47

  Ага,единицы значит...Это, типа, немножко беременна......Интересна логика,— устанавливать нельзя,но если хочется и «одыныци», то можно?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.