Потрібні кевларові шоломи!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Чомує такий потужний ажіотаж саме довкола кевлара? Кевлар — це зареєстрована торгова марка синтетичного пара-арамідного волокна яке в 1964 році вперше виготовила американська фірма «ДюПонт».

З 1965 року почалося комерційне застосування і продаж спецспорядження, бронежилетів і шоломів на його основі. Міцність кевларової тканини в п'ять разів перевищує міцність сталі, а тому шоломи з кевлара легші за традиційні бронекаски зі сталі. Основною ж перевагою — є надійність кевларового шолома.

По-перше, навіть якщо стальна каска витримає пряме попадання кулі, резонуючі властивості металу призведуть щонайменше до нокдауна і до струсу мозку. Кевлар же не тільки частково «проковтне» кінетичну енергію кулі і ослабить її рикошет, а ще й не згенерує такої резонації і голова воїна не перетвориться на дзвін.

По-друге, кевлар краще захищає від уламків набоїв. Дрібні частки кулі, які розлітаються при контакті зі сталлю можуть нашкодити, як тому в кого куля попала, так і в оточуючих бійців.

В ідеалі звичайно забезпечувати воїнів аутентичним дюпонтівським кевларом. Однак, якісними є шоломи «Шуберт» (Бельгія), RBR (Великобританія) та TG ІІ (Італія). На жаль в свій час «ДюПонт» не надав ліценцію на виробництво в Україні подібних шоломів нашому підприємству «Темп-300», а тому українське військо та міноборони вимушене до цього часу закуповувати шоломи імпортного виробництва. Та й то, закупівлю касок в основному проводять волонтери.

На вівторок нам потрібно зібрати не менше 1 000 доларів для купівлі шоломів по більш-менш адекватних цінах. Інтернет магазини пропонують каски по ціні від 4000 гривень до нескінченності. А тому питання, де поділися 22 000 000 гривень, які українці перерахували на рахунок МО в держказначействі залишається відкритим.

Поширюйте інформацію. Допомагайте з закупівлею касок для наших земляків.

Потрібні кевларові шоломи!: 3 комментария

 1. Влад Сергієнко 02.09.2014 at 22:54

  Дякую ПП «Коріна» та ТОВ «Укрвіптехніка», а також всім фізичним особам, які долучилися до допомоги АТО.

 2. Роман 10.09.2014 at 01:13

  Шановні друзі, мені за бугром запропонували шоломи по 150 євро/шт. Скажіть наскільки це адекватна ціна і чи варто купувати?

 3. Влад Сергієнко 10.09.2014 at 09:50

  Питання в тому, скільки шолом буде коштувати тут в Україні і якої він кондиції.

  Новий шолом PASTG (США) в Україні коштує 265 доларів. Це сама низька ціня яку я бачив. В барижних інтернет магазинах вони від 4 500 гривень.

  Вчора намагався замовити бв-шоломи по 90 євро, вже вони по 120 і тільки по предоплаті будуть за 10 днів не раніше. Від замовлення відмовився.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.