Посипляться як горох...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У Василькові БЮТ, а потім ВО «Батьківщина» завжди були в авангарді сил, які з 2006 року безсоромно грабували територіальну громаду. При Іващенку, маючи більшість у міській раді, «верхушка» місцевого БЮТу на чолі з Слончаком  в сотні разів збільшила свої статки — пересіла з «Жигулів» на іномарки за десятки тисяч доларів, прихопила земельку в найпрестижніших районах міста та обзавелась елітною нерухомістю. 

І це в той час, коли Юля з усіх трибун «нєістово» кричала про її «нєустанную заботу» про український народ і простого українця. Кричала, але жодної реакції на багаточисельні звернення тих же українців на грабіжницьку діяльність її місцевих однопартійців не було і до цього часу немає.

Сьогодні настав час самим васильківцям вирішити цю проблему.

 Згадаємо, як у 2006 році Іващенко самою пише згадкою про референдум приборкав юлькіних однопартійців. Тоді вони хотіли повністю захопити владу в місті, а так довелося провести «сходку» про розділ «сфер впливу», простіше кажучи — кому що.

Благо, сьогодні є законодавча база щодо дострокового припинення повноважень депутатів місцевих рад. І вже багато громад скористалися цим правом.

Наразі у Василькові є багато охочих поставити слончаківців «на місце». В тому числі і партії, які таким чином позбудуться знеславнених конкурентів на наступних виборах. В цьому ж зацікавлені і депутати з інших фракцій у міській раді.

Проте, найбільше претензій до місцевої організації ВО «Батьківщина» у простих васильківських виборців, які готові негайно приступити до процедури відкликання найбільш одіозних членів Юлькіної фракції у міській раді.

Нам вже відомо, що ведеться підготовча робота щодо позбавлення декого повноважень депутата Васильківської міської ради.

В свою чергу, ми долучимося до цього процесу після завершення розгляду земельних питань на поточній сесії міської ради та вивчення протоколу поіменного голосування по них. 

Можна передбачити, що після того, як перший «пішов», інші просто посипляться як горох...

Посипляться як горох...: 4 комментария

 1. Брат2 28.06.2017 at 07:51

  Все більше назовні вилазить абсолютна відсутність мізків та інстинкту самозбереження у керівника місцевого БЮТу. Прожити більш ніж пів століття, нажитися на людських долях, задарма покроіти васильківську землю та до сьогодні іі перепродувати, за безцінь поприватизовувати найкращі об'єкти комунальноі власності та в стократному розмірі збагати сесбе та своіх нащадків. ЩО ТОБІ ЩЕ ПОТРІБНО сашко? Коли ти схаменешся? А напевно ніколи! Тому що ти такий є, це твоє справжнє гниле нутро.

 2. Тим 28.06.2017 at 09:07

  Лідер БЮТу постійно за кордоном. Не встигаєш географію країн читати. Точно скоро до Юлі в народні депутати запишуть.Така реклама в місті та у партії не може залишитись без уваги.Якщо правоохоронці не зупинять.

 3. Громадянин 20.09.2017 at 10:25

  Невіглас, хам і нахаба Слончак, готуй валізи на вихід з міськоі ради! Ти не гідний бути депутатом і твоі карманні безмозглі поплічники! Ти дійшов до того, що твоє НАЙБЛИЖЧЕ оточення « зливає» тебе як як нечистотити з асинізатора!!!!!

 4. Голос 20.09.2017 at 21:21

  Що дівки, догралися ??? Сашулик знову тепер на коні. Алці Деревянко на день города грамоту вициганив, і кожен день у мера в кабінеті сидить, а ви бігайте по парку та шукайте правди.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.