Посади для «своїх»!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Васильківська міська рада утворила новий підрозділ, який контролюватиме роботу комунальних підприємств. Його керівником призначено О.Крикунова. За нашою інформацією штат підприємства складається з чотирьох чоловік. Крім Крикунова – призначено Ірішин В.І. Детальнішу інформацію ми подамо пізніше.

Посади для «своїх»!.: 9 комментариев

 1. Nazar 03.10.2012 at 19:39

  Не крикунова зарез зливать нельзя, бо вин уже на двох працюе и на Иващенка и на Сабодажа. Один е мером а другий хоче , коли вони вже нажруця!!!!!!!!!

 2. Петро 04.10.2012 at 11:38

  Заради об'єктивності слід сказати, що посади «для своїх» з превеликим задоволенням роздавали інші керманичі м. Василькова. Так, у недалекому 2002 році посаду керівника юридичного відділу міськвиконкому очолив Олексій Палич Кривша, за освітою кухар, за фахом — слюсар. І це не зважаючи на досить жорсткі вимоги до держслужбовців такого рівня: профільна освіта (вища), стаж роботи за фахом (юридичний) и т.д.

  Так він і працював: справи у суді були або пережарені, або недосолені, але всі, за малим виключенням, ПРОГРАНІ.

  У Крикунова хоч диплом є, а у Кривши? А у Боровика? Виявляється, що протягом чотирьох років ці люди незаконно обіймали посади!!!

 3. адмін 04.10.2012 at 12:19

  Наскільки нам відомо, Кривша О.П. ніколи не займав посади керівника юридичного відділу.

  Щодо Боровика то Ваша дружина, яка була заступником голови МВК, може Вам надати копію його автобіографії.

 4. Петро 04.10.2012 at 12:28

  Може Кривша і в судах не приймав участь?

  Може не представлявся заступником міського голови — керівником юридичного відділу, беручи участь у справах?

  Може не керував штатними юристами у міськвиконкомі?

  Може закінчив екстерном який-небудь університет?

 5. Сергийко 04.10.2012 at 15:14

  О — яка гарна постанова, а які додатки — то мабуть просто лєпота!!!!

  Тільки не соромно депутатам нашим коли згадують як приймали це «доленосне» для міста рішення.

  Дозвольте напам*ятати:

  цього питання в порядку денному геть не було — внесли його з голосу.Не дивлячись на регламент чергових сессій, не маючи на руках проекту рішення — та що там казати — депутати взагалі не мали уяви про що йдеться, доповіді за данним важливим питанням теж не було!!!!

  А от голосування було як повний одобрямс — підкаблучні депутаНи подарували місту незрозуміло що , зате з зрозумілим керівником що краде та паплюжить все до чого торкаються його брудні рученята.Так що — ще терпіти цілих два роки щоб дочекатися змін???

 6. мешканець в/м 11 05.10.2012 at 14:09

  Незрозуміло, а навіщо нам управління? Коли УЖКГ у нас є і працює. Контролює його діяльність КРУ і Держком по цінам області, обласний Антимонопольний комітет та обласне управління при облдерадміністрації з цього напрямку. Незрозумілі його статус, функції та напрямок роботи — це буде паперова робота пов"язана з плануванням та розробкою проектів, документів, моніторингу, заключенням договорів з обслуговуючими організаціями чи що? Чи все це проводиться підготовча робота для створення ОСББ?

 7. Небайдужий 06.10.2012 at 17:36

  Будучи сьогодні на базарі почув таку інформацію, що наче сина Крикунова призначили директором кінотеатру «Дружба»?? Тоді як же Артем (лексус 0049) радник Сабадаша, невже Іващенко і Сабадаша кинув?

 8. Виталий 07.10.2012 at 09:03

  Вот ещё одна посада от Иващенка для своих www.okrug94.org/component...le/4972--94.html

 9. Nazar 08.10.2012 at 13:10

  Не то я думаю Сабадаж допомиг, вин главний.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.