Поповичу інтереси громади «до лампочки»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Попович за довгі 6 років жодного кроку не зробив для достроково припининення   повноважень Іващенка як міського голови. Довгі 6 років Попович байдуже спостерігав за тотальним пограбуванням територіальної громади. Попович жодного кроку не зробив, щоб повернути мешканцям військового містечка стадіон біля 8 школи. Попович жодним словом не обмовився проти незаконно встановлених тарифів на теплову енергію. Чи хто чув, що Попович мовив якесь критичне слово на адресу одіозного бізнес-мера? Реакція Поповича на всі ці питання показує, що свої власні інтереси він ставить набагато вище від інтересів громади. З особливим цинізмом і самолюбованням відповідає докучливим васильківцям — мовляв, нє барскоє ето дєло...

Очевидно, в подяку за таку позицію Поповича Валерія Федоровича, оточення Іващенка Сергія Григоровича надає юридичну допомогу програвшому вибори міського голови кандидату, який свою поразку на виборах"возніс" як трагедію вселенського масштабу.

Більш детальну інформацію на цю тему ми подамо в найближчому номері бюлетеня ГО «Рідне місто» замість запланованих матеріалів про О.Скибу, які ми зняли за пропозицією О.Крикунова.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.