Попович оправдовується. (оновлено 30.09.2015)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

30.09. 2015.  Сьогодні Попович знову «йде в мери».  На нашу думку, матеріал на цю тему, опублікований три роки тому, не втратив своєї актуальності. До написаного раніше лише додамо, що і Іващенка громада відсторонила від посади без допомоги Валерія Федоровича, і стадіон повернути законному власнику допоміг не він, а Сабадаш.  Пропонуємо ще раз уважно прочитати коментар Поповича з цього приводу. Тоді у вас не буде запитань, чому Попович став «клієнтом»  Крикунова, найвідданішого підручного відставного Іващенка...

27.09.2012.    Соціологи стверджують, що ПР «тягне за хвіст» партію Королевської.

Соціолог: адміністрації президента вигідно завищувати рейтинг Королевської
Четвер, 27 вересня 2012, 15:58

Соціологи заявляють, що під час нинішніх парламентських виборів в Україні не так багато «липової» соціології.

Таку думку у четвер висловив на прес-конференції завідувач відділу соціологічно-політичних процесів Інституту соціології НАУ Олександр Вишняк, передає УНІАН.

«Зараз в Україні не так багато „липової“ соціології, як це було під час 2006—2007 років», — сказав він.

В той же час, за його словами, ті соціологічні фірми-одноденки, які нині є, переважно виходять з єдиним гаслом «попит на третю силу».

«Це свідчить про те, що весь цей процес робиться в одному місці», — сказав Вишняк.

Крім того, за його словами, інформація від цих так званих «соціологічних фірм» розповсюджується на владних телеканалах, а також 3-4 Інтернет-ресурсах".

Він зауважив, що, зазвичай, в опитуваннях таких фірм завищується рейтинг партії «Україна – вперед!».

«Кому це вигідно? Це можуть робити тільки адміністрація президента. Незважаючи на те, що в усіх опитуваннях підвищується рейтинг Королевської, штаб Королевської немає такого впливу на ЗМІ», — сказав Вишняк.

В свою чергу, слова Вишняка підтвердила і директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна.

Вона зауважила, що, як правило, такі «липові» фірми дають рейтинг Королевській на рівні понад 6%, в той час як рейтинг інших соціологічних інституцій показує, що її політична сила не набирає 5%.

Сьогодні один із наших дописувачів надав інформацію про застосування адмінресурсу на користь партії Королевської «Україна вперед». По нашому виборчому округу від цієї партії балотується Попович В.Ф.

"Партія регіонів дала вказівку Держземагентству сприяти рекламі Королевської (Документ)

Державне агентство земельних ресурсів надіслало в усі області України доручення щодо сприяння розміщення інформаційних матеріалів партії Наталії Королевської «Україна – вперед!». Про це повідомляє видання «Провінція».

У листі, зокрема, зазначено, що підставою цього доручення є лист Партії регіонів.

http://tyzhden.ua/News/60788

Так ось воно що — Попович креатура тепер бачимо від кого.Оце так опозиціонер! "

Витяг із стенограми виступу В. Поповича на зустрічі з виборцями військового містечка

… Я знаю, что такое городской совет. Я вижу, как он всё время принимает решения. Вы хотите, что бы я потратил, время для борьбы с Иващенком. Я работаю в Киеве. Я не опустился до того, чтобы бегать за Иващенком. Вы думаете, что я со своей позиции опустился до того уровня, чтоб я ходил за Иващенком, выступал, когда я наперёд знаю, что эти вопроси не будут решены. Они продаются. Если бы Вы выбрали меня мэром города, и я всё решаю. И будут очередные выборы миського головы, я протягиваю руку, когда есть дело…

Наш коментар:

В. Попович, кандидат в депутати Верховної Ради України від партії Королевської, на нещодавній зустрічі з виборцями Військового містечка заявив, що із своєї позиції йому нічого «опускатися» до того, щоб боротися з Іващенком, виходити на мітинги та за щось голосувати. Мовляв, депутати міськради голосують так – підняв руку Іващенко і всі підняли, і для чого тут сили тут тратити. Бачте, Боровик сосонки біля першої школи садив, а «Сільпо» побудували. Ой і лукавить тут Валерій Федорович! Очевидно, так йому хочеться виправдатися за своє байдуже ставлення до міста та його мешканців. А виборці вже сьогодні запитують, чому Попович з 2006 року «випав в осадок», адже зробити для міста та громади, при бажанні, можна багато, навіть в нинішніх умовах. Нагадаємо Валерію Федоровичу, що без нього нам вдалося повернути у власність громади приватизоване злодіями приміщення виконкому. І що ще в 2007 році нам вдалося зберегти 200 гектарів берегів р. Стугни від котетджної забудови яка могла привести до тяжких для міста екологічних наслідків. Нагадаємо також Поповичу, що без нього нам вдалося закрити незаконне міське сміттєзвалище, на яке, як ви знаєте, Валерій Федорович планував і вже почав завозити сміття із всього Києва. І без Поповича вдалося добитися відміни незаконно встановлених тарифів на теплопостачання. Що Попович не знав, що ці тарифи тяжким каменем висіли на благополуччі тисяч сімей Васильківців? Знав. Але «опускатися до рівня» тих людей, які на протязі шести останніх років боролися за інтереси міста і громади не захотів. Ми думаємо, що виборці м. Василькова оцінять таку позицію кандидата в нардепи Поповича по справедливості.
ГО “Рідне місто”

Попович оправдовується. (оновлено 30.09.2015): 11 комментариев

 1. Небайдужий 04.09.2012 at 19:23

  А навіщо Поповичу виправдовуватись? При ньому місто хоч і було в занедбаному стані, але не було розкрадене бізнес-мерами, Крикуновими, Мосійчуками, Мартинюками.

  • Олег 01.10.2015 at 01:46

   Эй, а шо я Крикунов крал? Стадион сперли один в 2009 году — Морозюк, а второй на Комарова — Гладкоова в 2012... Меня там рядом не стояло. Небайдужий, ты хоть один факт приведи — шо я спер? Я скромный человек, надоело пахать на государство, сам собрался и ушел за год до всех революций. Сейчас без службы офигенно себя чухаю.

 2. Сергийко 04.09.2012 at 19:30

  Оцінять, оцінять! І знову В.Ф. після невдалих для себе виборів заляже на дно, чекаючи наступних — на міського голову.Тільки чи будем ми його чекати???

 3. мешканець в/м 11 04.09.2012 at 21:46

  Одні роблять справу і вболівають за своє місто, а інші приходять на все готове і беруть, прикриваючись вчорашнім днем.

 4. Виталий 05.09.2012 at 08:17

  Почему в интернете одни и те же кандидаты?Засуха,Морозюк,Попович,Романюк! Может кто подскажет, где проводят встречи остальные 20 кандидатов? Хотелось бы послушать выступление перед избирателями Савицкого,Дермостука,Лебезника и всех по списку...

 5. карпо 05.09.2012 at 09:24

  Пропоную всім ще раз уважно прочитати виступ Поповича. Зверніть увагу на те, що в кожному реченні, якщо воно навіть складається з двох слів, присутнє слово Я. Про що це може свідчити?

 6. мешканець в/м 11 15.09.2012 at 16:34

  карпо: А це говорить про те, що як підійдуть вибори на «міського голову», то политичний бомонд міста, який зараз є його опонентами, прийде і буде вести переговори стосовно підтримки, знаючи, що якщо його кандидатуру зареєструють, то він набере більшість голосів і може стати реальним очільником міста. Нстрої серед населення такі існують. Якщо хтось інший реально не доведе що він зробив корисного для міста, окрім політичний війн.

 7. Игорь Игоревич 28.09.2012 at 09:42

  Виталий: 05.09.2012 в 08:17

  «Почему в интернете одни и те же кандидаты?Засуха,Морозюк,Попович,Романюк!»

  Отвечаю: потому что остальные просто напросто ТЕХНИЧЕСКИЕ КАНДИДАТЫ от Засухи. А некоторые даже вообще недавно узнали что они кандидаты в нардепы.

 8. Розсудливий 28.09.2012 at 23:50

  Як на мене, Валерій Федорович, полишивши свої владні амбіції, з радістю опустився зі свого мерського крісла до народу.

  Інакше, як можна розцінити його потішний вихід в люди після поразки на виборах міського голови. Я маю на увазі поневіряння Валерія Федоровича під заборами васильківчан знаходячись в стані алкогольного сп'яніння одягнутого лише капці та шорти.

  Може він під забором підтримки виборців шукав? Чи ж навпаки намагався її надати...

 9. Розсудливий 28.09.2012 at 23:53

  А може п'яні масси збирався очолити та захопити владу;)

 10. Небайдужий 01.10.2012 at 18:36

  Все одно краще ніж Іващенко, та його молода команда.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.