Попередження

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Останнім часом на наш сайт стали поступати коментарі, в яких в грубій формі містяться образи на адресу інших учасників дискусії. У звязку з цим попереджаємо, що коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень.

Попередження: 7 комментариев

 1. Петро 05.12.2012 at 20:05

  Как же Боровик может забанить «основных участников» дискуссии?..

  Человек, который регулярно и с жестоким остервенением комментирует все статьи на сайте «Рідне місто» методично оскорбляет своих оппонентов. Думаю, модератору необходимо быть внимательнее и принципиальнее...

 2. Андрей Саламатов 06.12.2012 at 16:12

  А.П. мне лично по телефону обещал прекратить эти оскорбления!

  Но я не очень верю, т.к. выходит что идиот это оскорбление, а вор это не оскорбление.

 3. Леший 06.12.2012 at 16:16

  Анатолій Павлович будь — ласка подивіться свої відео де Ви ображаєте людей, потім Вас один із дописувачів «Рідного міста» посилає за консультацією до лікаря (по Вашому стану здоровя). Друге питання Ви в своїх коментарях не завжди надаєте правдиву і перевірену інформацію. Тому я Вас підтримую і почніть із себе а ми Вас підтримаємо.

 4. Nazar 06.12.2012 at 20:45

  Леший тоби самому потрибно до ликаря разом з иващенко сворою, а краще до гмо, разом будетена параши.

 5. Андрей Саламатов 09.12.2012 at 19:39

  Не стоит обижать людей так грубо!

  Давайте пробовать интеллигентно!

  Например, Иван Иванович, вы субъект одноразового использования!

  И грубости нет!

  И точка зрения ясна!

 6. Леший 09.12.2012 at 19:57

  Назару: Ви мабуть неуважна особистість, тому що я не лікар, нікого до лікаря не посилаю та не встановлюю діагнози. Тому я тільки одне хотів сказати: «Згадайте, якщо Ви вивчали фізику, один із її законів», а що стосується Ваших слів до «ГМО» і «БУДЕТЕНА ПАРАШИ» то я вважаю, що Ви не тільки не знаєте законів фізики, а ще й безграмотні в граматиці. Я не зрозумів, що Ви хотіли цим сказати, і до чого тут Іващенко, тому що я особисто з ним не знайомий. Тому вивчайте граматику, можу дати безкоштовні уроки якщо Ви знаєте рідну мову. Тому що я володію декількома мовами. Назарчик бажаю успіхів — ПРАЦЮЙТЕ!!!

 7. Антон 10.12.2012 at 01:14

  не треба забувати, що Про опозицію або тільки хороше, або взагалі нічого! Там же всі такі чесні та порядні, що аж нудить. Попересерались один з одним і тепер смакують на форумах подробиці особистого життя колишні друзі та поплічники...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.