Погляд стороннього...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Потішну опозицію в народі вже прозвали «сашуликами» Вони настільки вже опустились, що піаряться на смерті Ігоря Гаврилюка. Створили новий сайт shitimech.com.ua (у Гаврилюка була адреса shitimech.com без ua) і в логотипі написали, що Ігоря вбили. Це є відверта неправда і маніпуляція, поясню чому: ні для кого не секрет, що Гаврилюк працював на Сівакова(КНк медіа), Крикунова і ко. — кримінально-адвокатське опг, яке спеціалізуються на рейдерських захопленнях майна та майнових прав як фізичних так і юридичних осіб здебільшого шляхом виготовлення фальшивих документів з використанням підроблених печаток.

Ні для кого не є таємницею, який саме суддя у Василькові допомагав легітимізувати злочинцям награбоване. Так от якби Гаврилюка дійсно вбили, то для цієї адвокатської зграї взагалі б не було проблемою провести ряд експертиз і довести це у суді. Ніхто цього не робив, а якщо б навіть і робили експертизи з висновком про таку ймовірність , то тикали б ними на кожному кутку.

Можливо тим хто піариться на смерті Ігора варто було б ознайомитись із статистикою смертності від серцево-судинних захворювань? Чи можливо вони не в курсі скільки пальоної алкогольної продукції зараз на прилавках магазинів, після вживання якої трапляються інсульти навіть у 27-річних. Підсумовуючи, можна зробити висновок, що в місті зараз розпочалося об'єднання злочинців, грабіжників , аферистів, та їх рагулів-посіпак в так звану опозицію «сашуликів» Робиться це все для того щоб місто знову перестало розвиватися, і всі ті хто грабував його останні 25 років знову дірвалися до корита і будували свій добробут за рахунок подальшого грабування місцевої громади.

На наш сайт надійшов коментар від користувача «Спостерігач», який на нашу думку вартий уваги, публікуємо його на головній сторінці... 

Погляд стороннього...: 6 комментариев

 1. Сергій 18.01.2018 at 02:45

  Цікавий коментар. І ще більш цікаво те, що після його публікації на сайті, який адміністрував покійний Гаврилюк (shitimech.com) з"явилося повідомлення від 17.01.2018 року такого змісту:

  «Щит и Меч шлет всем скучающим подписчикам огромный привет

  Всем привет! Особый привет тем товарищам, которые нам совсем не товарищи, и которые в наглую решили воспользоваться моим именем и писать под ним разную херню. Так вот хочу сказать им, что не в память Игоря Гаврилюка, а в продолжение восстановления справедливости! А правда она всегда восторжествует!»

  Того ж дня на новоствореному сайті (shitimech.com.ua) , до якого Гаврилюк Ігор не мав ніякого відношення змінили логотип, а саме замінили напис «якого вбили» на «який боровся з несправедливістю».

  Цікаві моменти, чи не так?

  Ще одним цікавим моментом є пост Колі Неділька у фейсбуці від 16.01.2018 року з рекламою новоствореного сайту shitimech.com.ua :

  «Повертаючись до Васильківських новин...

  Останнім часом в соціальній мережі Фейсбук та на сайті громадської організації «Щит і Меч України» за адресою shitimech.com.ua, який раніше наповнював своїми критикуючими матеріалами нині покійний Ігор Гаврилюк, публікуються матеріали про викриття корупційних оборудок та схем бюджетного і земельного деребанів за участі представників чинної місцевої Васильківськоі влади.»

  Коля Неділько збрехав у своїй публікації про те, що сайт shitimech.com.ua наповнював своїми критикуючими матеріалами нині покійний Ігор Гаврилюк. Справа в тому, що даний сайт, який почав розкручувати та рекламувати лукавий Миколайчик був створений 06.01.2018 року. Регистратор: ТОВ «ХОСТІНГ УКРАЇНА» IP адрес сервера: 185.68.16.184

  Сервер расположен в Украине. Тому Ігор Гаврилюк ніяк не міг його наповнювати, що добре відомо брехливому Колі. Не знаю кому як, але мені особисто стає огидно, коли такі, як Коля тримають своїх виборців за баранів чи ідіотів.

  Коля, ти що думаєш, що ти самий розумний? Вирішив пропіаритись з подєльнічками за рахунок покійного Гаврилюка? Не вийде.

 2. Вуйко 18.01.2018 at 08:12

  Коли у владі не має одностайності більше за людей думають

 3. Уважний 18.01.2018 at 10:58

  Ще одна не маловажна деталь — при переході за посиланням «новоствореного» сайту shitimech.com.ua. Антивірусна программа заблокувала вірус троян який намагався проникнути до ПК. Будьте уважні! При переході на сайт shitimech.com.ua — переконайтеся що в вас стоїть остання версія антивірусной програми, а її сигнатурні бази оновлені.

  Першими симптомами зараження буде занадто висока завантаженість ЦП та ГП відеокарти.

 4. Ветеран 18.01.2018 at 15:27

  Вуйку, чому це не має більшості в Васильківській раді і у владі? Є більшість і одностайність. Крадії та деякі їхні, кого тримають на гачку, однім словом: об'єднання сашуликів, не налічує й десятка. Всі інші в більшості підтримують владу, мера та секретаря, законно обраних громадою міста. Бюджет проголосований і також буде більшість з іншіх питань. Раджу вуйку і карлу цим не перейматись та не мріяти про зміни. Внайближчі 3 роки змін не буде. Як написала Емма" Васильків любить Сабадаша".

 5. Ветеран 18.01.2018 at 15:31

  Вуйку, чому це не має більшості в Васильківській раді і у владі? Є більшість і одностайність. Крадії та деякі їхні, кого тримають на гачку, однім словом: об'єднання сашуликів, не налічує й десятка. Всі інші в більшості підтримують владу, мера та секретаря, законно обраних громадою міста. Бюджет проголосований і також буде більшість з іншіх питань. Раджу вуйку і карлу цим не перейматись та не мріяти про зміни. Внайближчі 3 роки змін не буде. Як написала Емма" Васильків любить Сабадаша". Пам'ятайте це.

 6. Думка 19.01.2018 at 00:01

  Нажаль Микола Миколайович знову помиляється, проти громади не попреш, яка мером вибрала В.Сабадаша.

  Микола Миколайович люди кажуть хватить помилятися і йти проти громади. Незабувайте що місто потешних «сашуликів» може проігнорувати і не проголосувати на майбутніх виборах...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.