Погляд стороннього 2...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

...На сайті, який адміністрував покійний Гаврилюк (shitimech.com) з"явилося повідомлення від 17.01.2018 року такого змісту:«Щит и Меч шлет всем скучающим подписчикам огромный привет. Всем привет! Особый привет тем товарищам, которые нам совсем не товарищи, и которые в наглую решили воспользоваться моим именем и писать под ним разную херню. Так вот хочу сказать им, что не в память Игоря Гаврилюка, а в продолжение восстановления справедливости! А правда она всегда восторжествует!»

Того ж дня на новоствореному сайті (shitimech.com.ua) , до якого Гаврилюк Ігор не мав ніякого відношення змінили логотип, а саме замінили напис «якого вбили» на «який боровся з несправедливістю».

Цікаві моменти, чи не так?

Ще одним цікавим моментом є пост Колі Неділька у фейсбуці від 16.01.2018 року з рекламою новоствореного сайту shitimech.com.ua :

«Повертаючись до Васильківських новин...

Останнім часом в соціальній мережі Фейсбук та на сайті громадської організації «Щит і Меч України» за адресою shitimech.com.ua, який раніше наповнював своїми критикуючими матеріалами нині покійний Ігор Гаврилюк, публікуються матеріали про викриття корупційних оборудок та схем бюджетного і земельного деребанів за участі представників чинної місцевої Васильківськоі влади.»

Коля Неділько збрехав у своїй публікації про те, що сайт shitimech.com.ua наповнював своїми критикуючими матеріалами нині покійний Ігор Гаврилюк. Справа в тому, що даний сайт, який почав розкручувати та рекламувати лукавий Миколайчик був створений 06.01.2018 року. Регистратор: ТОВ «ХОСТІНГ УКРАЇНА» IP адрес сервера: 185.68.16.184

Сервер расположен в Украине. Тому Ігор Гаврилюк ніяк не міг його наповнювати, що добре відомо брехливому Колі. Не знаю кому як, але мені особисто стає огидно, коли такі, як Коля тримають своїх виборців за баранів чи ідіотів.

Коля, ти що думаєш, що ти самий розумний? Вирішив пропіаритись з подєльнічками за рахунок покійного Гаврилюка? Не вийде.

На наш сайт надійшов коментар від користувача «Сергій», який на нашу думку вартий уваги, публікуємо його на головній сторінці... 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.