«Подєльнікі»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Декілька депутатів міськради повідомили нам, що спроби місцевого депутата-ударівця Мартиновського змістити Сіранчука з посади секретаря ради активно підтримували депутати міськради Мартинюк, Нередько, Сергєєв. Останніх небезпідставно вважають «людьми Іващенка». Існує версія, що добро на такі дії вони, можливо, отримали від відставного мера. Як така «співпраця» васильківських ударівців з депутатами, які входили до близького оточення Іващенка, вплине на репутацію місцевого «Удару», побачимо найближчим часом.

«Подєльнікі»?.: 2 комментария

  1. Проглот 30.03.2014 at 11:11

    Тоже так называемую группу людей Иващенка: Нередько, Мартинюка, Сергеева в последнее время начал активно поддерживать Бирюков вместе с Одинцом, по тому что Сиранчук не идет на контакт и не хочет договариваться с ними и не хочет чтоб они были его крышей. Так называемый бандитизм захлеснул Васильков.

  2. Яків 31.03.2014 at 12:51

    Рекомендую всім сторонам вирішувати болючі питання міста дипломатично, оскільки загострення протистояння призведе до неприємних наслідків. Лише спільна та плідна співпраця необхідна Васильківчанам. «Ставати зараз в позу» було б не дуже доречно. А паханату, який оббирав наше місто тривалий період, в першу чергу необхідно переосмислити способи заробляння грошей. Або цивілізовано по закону, але з меншими прибутками розвиватись або дєдовскими способами гнути свою лінію і чекати відповідної реакції зі сторони народу, наповненого праведним гнівом...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.