Подих виборів все відчутніший...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Фактично в Україні вже розпочалися виборчі процеси, які безперервно триватимуть до кінця 2020 року. Кажуть, що вони не сприятимуть стабілізації політичної ситуації в Україні і несуть певну загрозу її державності.

Безумовно, це якимось чином вплине на ситуацію на місцях, в тому числі і у нашому місті. Враховуючи цей фактор, ГО «Рідне місто» вже сьогодні працює над тим, щоб форми і методи її діяльності відповідали вимогам часу...

Подих виборів все відчутніший...: 4 комментария

 1. Дон Корлеоне 08.09.2018 at 08:11

  Декому у Василькові ці вибори вже дихають в потилицю

 2. Думка 09.09.2018 at 10:26

  Місцевий бютовський депутат Сашулик і Ко розробляють план як здобути перемогу на майбутніх виборах і зайняти крісло МЕРА. А там відтяпати застугнянський парк, частину будинку культури, як писав адмін щоб закрити інтереси В.Сіранчука, декому продовжити аренду бізнесу на берегах річки стугна, які не сплачують за аренду, то звідки ж поповнить бюджет розвитку міста? Наймані ними працівники отримують заплату без оформлення на роботу. Шановні не забули що штраф 335 тис.грн за такі дії. Люди які мають бажання працювати на благо міста ними зацьковуються, залякуються та плетуться інтриги. Якщо ця оголтіла свора дорветься до влади в місті, то нічого доброго з цього не вийде. Люди будуть мати завищені непрозорі тарифи, боротьба з МАФами як почнеться так і закінчиться, земельні участки підуть на приватизацію під гаслом — «Ти мені, чи за мене, а я тобі». Наступить розквіт кругової поруки. Думаю що значну частину васильківців кульгавій місцевій опозиції не вдасться заморочити голову та нав'язати думку. Кому потрібен безграмотний, бездуховний та базарний Сашулик який бачить себе з короною на голові в кріслі мера?

 3. Думка 09.09.2018 at 13:03

  ІНФА — для самих чесних місцевих бюзнесюків які тримають в місті мережу магазинів, кафе та ресторані іт.д. які обслуговують та працюють у них непрацевлашковані по трудовим договорам працівника — ШТРАФ 370 тисяч гривен. Коли працевлаштуєте людей які у вас працюють, сплатите до ПФ, щоб люди могли на старість заробити пенсію, коли перестанете недоплачувати?! Обдурювати! Необхідно створити робочу депутатську групу з залученням фіскалів щоб пошерстити ваші магазини, кафе, ресторани де ви продаєте пойло на яке відсутні сертифікати про якість і т.д? Чи по формі 1 ви закуповуєте товари та чи сплачуєте податки? Що скажете опозиціонери — ви ж за прозорість в даному питанні?

  protocol.ua/ru/nedopuchk_...utm_medium=email

 4. Патріот 10.09.2018 at 23:03

  Підтримую пропозицію Думки. Не тільки депутатську групу, а й громадську ініціативну групу, в склад якої мають ввійти порядні авторитетні мешканці нашого міста.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.