Побили Саламатова?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Наразі нам повідомили, що, начебто, під час звіту Сабова побили Саламатова. Чекаємо уточненої інформації.

Побили Саламатова?.: 5 комментариев

 1. Дід Вишня 21.08.2015 at 21:56

  Сабов вже розпочав свій звіт, люди тільки починали засипати як під монотонне звітування головуючого. Як за дверима в малий зал будинку культури почулася удари та гучні вигуки. «драка»... Пронеслося по залу. Першим до дверей вибіг звісно Гаврилюк, хтось сказав Сергієнко побив Саламатова. Згодом до залу на своє місце повернувся герой події «Владлен Сергієнко», а за ним слідом разом з людьми зайшов побитий та збентежений Саламатов. Згодом Саламатов пішов, а після завершення звіту в кулуарах розповідали про те, що Саламатов ночами дзвонив та погрожував Сергієнку розправою. Шляхом побиття Владлен вчинив як справжні чоловік, — розходячись казали у кулуарах.

 2. Пэтя Бампер 23.08.2015 at 16:32

  Якби було побиття, були б і наслідки. А так, у змові з Сабовим, Скргієнко організував виведення з ладу відеокамери Саламатова і змусив оппонента який задає «неудобные вопросы» Сабову, покинути залу засідань, і все це з самого початку так званого «звіту» лжемера Сабова. Все зрозуміло, проста тактика. Що буде наступного разу? Побачимо. Наразі до міліції ніхто не звертався.

 3. Андрей Саламатов 24.08.2015 at 06:35

  Мне ж мила одна Россея

  Ночью Кремль вдруг присниться

  Так и хочется залаять:

  «Путин, дай опохмелиться!»

 4. ГО "ЄС" 24.08.2015 at 13:03

  Незабаром кримінальну справу за фактом невиплати заробітної плати Саламатовим А.Б. працівникам комунального підприємства «Васильківкомунікаціясервіс» у 2014 році передадуть до суду. І Андрій Борисович Саламатов отримає судимість, на яку він так довго чекає і заслуговує.

 5. Андрей Саламатов 24.08.2015 at 16:53

  Интересно, кому это не лень писать от моего имени? По поводу того что будет в будущем, время покажет. А на сегодня ситуация такая, Сабов меня уволил и при увольнении не выплатил зарплату.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.