По вуха у смітті (Відео)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В п’ятницю, 25.05.2012, сміттєпереробний завод ТОВ «Укрвторенергоресурс» за борги в 400 тисяч гривень припинив прийом твердих побутових відходів (ТПВ) з Василькова. В цей же день мешканці прилеглих до зачиненого Васильківського комунального сміттєзвалища повідомили представників громадського контролю про несанкціонований викид на його території 6-ти транспортних засобів зі сміттям.
На місце події виїхали представники громадського контролю та депутат місцевої ради Станіслав Пашкевич. Було зафіксовано кілька куп сміття, яке не встигли рекультивувати та щойно погашене вогнище. Також, не було допущено на територію сміттєзвалища ще двох сміттєвозів, які розвернулись і зникли у невідомому напрямку.
Після цього Станіслав Пашкевич звернувся з запитаннями до голови комісії з благоустрою Володимира Гуреєва, який повідомив про те, що везти сміття на зачинене сміттєзвалище дозволив голова КОДА Анатолій Присяжнюк. Однак жодних документальних доказів своїм словам не надав, мотивуючи це, наче б то, усною персональною домовленістю мера Іващенка з головою КОДА Присяжнюком.
Місцеві мешканці, які вже неодноразово зверталися до КОДА з вимогою припинити діяльність несанкціонованого Васильківського сміттєзвалища одразу ж зв’язалися телефоном з заступником Присяжнюка – Володимиром Миколайовичем Максименком, який повідомив, що жодних подібних вказівок голова КОДА не давав, пообіцявши розібратися з даною ситуацією.
Як відомо, минулого літа саме за сприяння КОДА та персонально Максименка В.М. комунальне сміттєзвалище офіційно припинило свою діяльність за недотримання норм розміщення ТПВ та загрозою екологічного лиха. Однак місцевими комунальними службами було здійснено кілька спроб вивозити на нього сміття вже після заборони.

Тоді ж в інтерв’ю «Вікнам.СТБ» Іващенко повідомив, що «прикладе всі зусилля для того, щоб для міста Василькова, дане сміттєзвалище працювало» (читайте ТУТ).
В той же час, жодних кардинальних дій місцевої влади по вирішенню питань з утилізацією сміття, приведення комунального сміттєзвалища до встановлених норм, його рекультивація чи розвиток власних сміттєпереробних потужностей васильківці так і не побачили. Акумулювання боргу міста Василькова за вивіз сміття вже призвело до того, що вулиці стали схожими на одне суцільне сміттєзвалище.
А на фоні постійних корупційних та кримінальних скандалів, які спіткають місцеву владу, будь-які доводи комунальників та посадових осіб з виконкому про те, що їм не вистачає ресурсів для запровадження нормальної роботи виглядають лише способом самоусунутись від виконання посадових обов’язків.

Відео з місця подій.

Стан комунального сміттєзвалища сьогодні.

Публікації по темі.

Запис телепрограми «Особиста справа» (канал 1+1), де на зачиненому Васильківському комунальному сміттєзвалищі журналісти поховали «діжку з радіоактивними відходами».

По вуха у смітті (Відео): 4 комментария

 1. володя 26.05.2012 at 10:49

  Закопать бочку с радиоактивными отходами на Васильковской закрытой свалке-ПОЖАЛУЙСТА!Плати- для Иващенка деньги не пахнут!!!

 2. Стас 27.05.2012 at 14:15

  интересно куда уехали грузовики и гружоный мусором трактор, если их не пустили на васильковскую помойку???

 3. мешканець в/м 11 30.05.2012 at 23:11

  Трактор уехал обратно в «гараж» или в очередную лесопосадку!

 4. admin 30.05.2012 at 23:39

  мешканець в/м 11! за наявною інформацією тієї ж п'ятниці сміття, яке повернули зі звалища було все-таки прийняте тов «укрвторенергоресурс». підприємство отримало гарантійний лист від виконкому, що заборгованість буде погашена найближчим часом. на жаль, у нас нема поки що змоги перевірити ступінь достовірності даної інформації, оскільки ані виконком, ані тов «укрвторенергоресурс» поки що не коментують умов подальшого вивозу сміття. на найближчу сесію 1 червня питання утилізації сміття з вулиць нашого міста буде піднято знову. головне, що громада виявляє активність і примушує посадовців ворушитися і перейматися проблемами, знаходити компромісні рішення. навіть, коли останні розповідають про підбурювання, порушення спокою у місті та вбачання у діях міської влади лише негативних тенденцій. проте саме так і повинно розбудовуватись цивілізоване громадянське суспільство.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.