По Тетяні Омельченко...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Відповідаємо Крикунову: — є рішення судів і відкрите кримінальне провадження, в яких фігурує прізвище депутата міськради від РПЛ Т. Омельченко. По прикладу Ґаврилюка винесемо ці документи на розгляд громадськості...

По Тетяні Омельченко...: 19 комментариев

 1. Олежка 28.12.2016 at 12:23

  А почему молчит Олег Валерьевич? А ...он наверное занят рекламой партии. А где правдоруб и безсребреник гаврюша? На Танюшу это не похоже. Наверное тлетворное влияние Крикуняши. И вообще ! Документы в студию!

 2. Олег 28.12.2016 at 14:01

  И че? Я каким боком к депутату Омельченко от РПЛ. В суде ее ни разу не представлял. Ни в одном уголовном деле не защищал? В РПЛ тоже не состою, как и в любой другой партии. Палыч, выносите любые документы. Я в них точно не фигурирую.

 3. Verok 28.12.2016 at 14:33

  Інтернет створювався як мережа для вільного поширення й одержання корисних для суспільства даних з урахуванням норм права та морально-етичних принципів, що забезпечують соціальну справедливість та рух у напрямку до свободи. Проте, на жаль, на сьогодні Інтернет перетворився на повсякденний засіб передачі будь-якої інформації, не завжди достовірної, що досить часто призводить до порушення честі, гідності та ділової репутації.Суб'єкти, які зобов'язані нести відповідальність за поширення недостовірної інформації, що порочить честь, гідність та ділову репутацію, то відповідно до ст. 12 постанови Пленуму ВСУ належним відповідачем у разі поширення оспорюваної інформації в мережі Інтернет є автор відповідного інформаційного матеріалу та власник веб-сайту

 4. admin 28.12.2016 at 16:50

  Verok (у) — ви вважаєте, що рішення суду та постанова про відкриття кримінального провадження не підлягають оприлюдненню?..

 5. Олежка 28.12.2016 at 17:18

  Адмін та деж ці документи в решті решт?

 6. Васильківець 28.12.2016 at 17:18

  Verok, красиве стелиш, все правильно, всім треба бути толерантними та поважать закони, в тому числі і Гаврилюку і Омельченко, і Крикунову, і Ельвірі і всім громадяням. Вітаю вашу броекерсько-адвокатську бригаду з наступаючим новим роком жареного півника і чекайте його до себе в гості.

  Слава Україні!

 7. admin 28.12.2016 at 17:21

  Олежці — трішки зачекайте. Буде вам і білка, буде і свисток...

 8. Олежка 28.12.2016 at 17:24

  Верок он же наверное Еля? Шо папа Вова деньгами не помогает? Пашешь на Крыкуняшу?Не позорь друга Вована!

 9. Король Венеции 28.12.2016 at 19:27

  Новий рік обіцяє бути веселим, особливо для деяких представників партії, де лідер — пасивний гомосексуаліст, брехун, аферист та корупціонер. Принцип набору до партії теж був відповідний. Не дарма туди поналазила вся мерзота та бандюгани. Дуже чекаємо документів на цих нуворишів.

 10. Олег 28.12.2016 at 19:45

  Так я не понял немного. Документы будут опубликованы про депутатов от РПЛ, решения судов по Татьяне Омельченко, про Крикунова, про личную жизнь Эли? Про шо конкретно документы, уголовные дела и решения судов?

  Если только угрозы Крикунову, то это привычно. Угрожают часто.

  Правда товарищ Васильковец внес новизну. Уже угрожает не только Крикунову, добавил еще Омельченко, Гаврилюка и Эльвиру. А, документов и фактов как не было так и нет

 11. Олег 28.12.2016 at 20:28

  Вот, например, на Васильков инфо какой-то Митя вместе с товарищем Потерпевшим опубликовал доказательства подделки документов Крикуновым. В виде доказательства было публиковано фото мужчины с удочкой и рыбой и ссылка на решение Рады адвокатов, которым Крикунову выдано свидетельство адвоката. И все. Хорошо хоть не написал, что свидетельство адвоката Крикунов подделал.

  Палыч, у Вас такие же доказательства уголовных дел на Омельченко? Может быть групповое фото нескольких рыбаков? Или у Вас вместо рыбы будет фото кого-нибудь с белкой и свистком?

 12. admin 28.12.2016 at 21:04

  Олегу — у нас тексти судових рішень і постанова про відкриття кримінального провадження. Незабаром оприлюднимо для громадського обговорення. За прикладом Гаврилюка.

  Пока чекаєм, що на це скаже Танюша...

 13. Король Венеции 28.12.2016 at 21:08

  Адміне, ви подивіться який ажіотаж! Усе Зміїне кубло напружилось і моніторить ваш блог! Видно десь гарно вляпалися, Якщо вже в облоката Крикуняши очко грає. На Васильків інфо теж підняли цікаву тему без документів, а кіпіш вже такий, що навіть аферисти про наклеп і докази заспівали. Тіко то ж драконівські закони 16 січня були. Дуже зараз гарно Видно що сучє плем'я працює організованою групою і через підставних осіб, але ж всі дороги ведуть до Квакунова!!!

 14. Олег 28.12.2016 at 22:27

  Ничего не играет. Смеюсь я над всякими королями Венеции и прочими, кто угрожает годами и клацает зубками.

 15. Гуру 29.12.2016 at 01:03

  Кубло зашевелилось...

  Я на ужасе, как может спокойно спать товарищ Крикунов? Скорее всего его совесть и спокойный сон давно растаскали тараканы и прочие твари.

  После убийства молодого парня и отжим у его родственников квартиры с поддельными документами (брокером где выступала Эльвира) в делах нечистых которых адвокатом был сам Крикунов, угрожая родственникам и утверждая что у них ничего не выгорит.

  Поддельные печати Крикунова и компании фигурируют в разных документах, только что я знаю- это печати с которыми носилась Эльвира (продажа квартиры убитого парня), Тоня (поддельные решения сесии, с которыми некоторые чиновники с её Филькиными грамотами, гоняли её как кота паршивого) и Лысый ( который нормально намутил земли в Василькове, подделав решения сессии на которых якобы выделялась земля, свои фантики подал в ДЗК и получил кадастровый номер и перепродал участочки уже не один раз).

  Крикунов и правда в делах Омельченко нигде не появляется, но их связь очевидна.

  Вот она цепочка: Таня- которая попалась на подделочных документиках, связанных с продажей квартир, Эльвира- брокер, которая барыговала квартиркой убитого парня, её контора находится у той же Тани по Грушевского 9, Крикунов- который отстаивает интересы стороны незаконно завладевшей квартирой.

  Совпадение? — Не думаю!

  P.s.Гореть вам в аду такой же дружной компанией! Нечесть!

 16. Юра 29.12.2016 at 09:29

  Про цех з підробки документів абсолютна правда. Кліпають у себе на принтері свідоцтва і продають довірливим людям чуже майно. Постраждалі від афери на Фрунзе — не перші, і не останні. Квартири це ще квіточки, буле і заводи, і пароходи...

 17. Олежка 29.12.2016 at 10:30

  Шо админ замутил тему? А где документы? Че просто ля ля? Если нет документов нечего кормить завтраками. Предлагаю, если не будет документов, закрыть тему как пустую болтовню!

 18. admin 29.12.2016 at 11:15

  Олежке — ми ж сказали — буде вам і білка, буде і свисток!

  Поки-що чекаємо — може Тетяна Леонідівна спростує, або підтвердить наявність заявлених нами документів...

 19. Олежка 29.12.2016 at 11:57

  Зачем!!! Что за детский сад? Созналась не созналась.Какая разница? Документы есть предьявите. Или вы просто трепачи.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.