Плюють на рішення ради і профільного заступника?.. Або, хто кришує?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

05,01.2020. Відсутність реакції з боку посадових осіб міської влади на чисельні повідомлення в соцмережах, електронних засобах інформації, відписки на письмові звернення громадян про продаж алкогольних напоїв в нічний час забігайлівкою, яка розташована по вул. Грушевського біля Центральної аптеки всупереч рішенню міської ради та про неподобсва, які там кояться, наводить мене на думку про можливе кришування роботи цього «закладу» з боку одного з членів міськвиконкому. У разі, якщо найближчим часом не буде оприлюднена позиція МВК з цього приводу, моя особиста думка, яку розділяє значна частина громадськості, може перерости в переконання...

03.01.20.20.  Сьогодні в мережі ф.б. з"явилося вражаюче фото Катерини Ярошенко з коментарями щодо неподобств, які кояться вночі біля «наливайки», що розташована біля центральної аптеки. Вважаю, що ці неподобства та демонстративне невиконання рішення міської ради щодо заборони продажу алкоголю в нічний час, мають місце внаслідок халатного ( в кращому випадку) своїх  обов"язків посадовими особами Управління економіки і власності міської ради та профільного заступника міського голови. Враховуючи негативний резонанс, який набрав всеміського масштабу, переконаний, що міський голова відреагує на викладену вище інформацію та дасть відповідну оцінку посадовим особам, бездіяльність яких безумовно шкодить авторитету міської влади.

Про подальший перебіг подій з цього приводу обов"язково проінформуємо васильківців в доступних нам засобах інформації

17.12,2019.  На нашу адресу поступають чисельні звернення від мешканців Василькова, які проживають в районі Центральної аптеки, про продаж в «ганделику», який там розташований , слабоалкогольних і алкогольних напоїв протягом доби. Зокрема, сьогодні нам повідомили, що орієнтовно в час ночі в цьому «закладі» добряче затарились дві особи чоловічої та жіночої статі, які, як кажуть, були вже на підпитку, загрузили «добро» в легковий автомобіль і поїхали в невідомому напрямку.

Наскільки я не помиляюсь, десь 20 вересня ц.р. міська рада прийняла рішення про заборону торгівлі такими напоями після 23.00. Переважна більшість закладів, які продають спиртне дотримуються вимог цього рішення. Якщо ж інформація васильківців, яку я навів вище відповідає дійсності, то  для власників чи орендарів вищезгаданого «ганделик», очевидно, рішення ради не закон — відверто і з великим задоволення плюють вони і на рішення місцевих депутатів і на осіб, які покликані за своїми посадовими обов"язками контролювати виконання прийнятих радою рішень...

 

 

Плюють на рішення ради і профільного заступника?.. Або, хто кришує?.: 25 комментариев

 1. Олександр 18.12.2019 at 11:21

  Ви перед тим як писати звинувачення , удоскональтесь що цей заклад не має права продавати спиртні напої.Так діє рішення на заборону продажу алкоголю з 23:00 до 9:00, але в законі чітко вказано що не мають права продавати спиртні напої заклади (крім закладів магазина-кафе та рестораного господарства). Цей магазин май статус магазин- кафе та рестораного господарства. Ви гарно почитайте рішення Васильківської міської ради. Не цей один магазин продає спиртні напої в місті Василькові, а продають ті в кого є дозвільні документи на продаж, і мають статус магазин кафе та рестораного господарства.

  • Рух за тверезість! 18.12.2019 at 17:28

   А Ви, перш ніж давати комусь поради «удосконалитись» і посилатися на статуси цієї нічної ригалівки, будь ласка, ознайомтеся з визначенням порушення громадського порядку, регуляторного акту та незаконність встановлення на земельних ділянках загального користування холодильного обладнання!

   Хех! Магазин-кафе... Ригалівка, вона і в Африці ригалівка.

 2. Татьяна 18.12.2019 at 17:56

  Не (ганделик) а магазин — кафе (об'єкт ресторанного господарювання), згідно закону вони мають право продавати алкогольні напої цілодобово. Охороняє магазин та забеспечує порядок та тишу Управління поліції в Києві та Київській області. Всі документи на право продажу алкогольних напоїв цілодобово знаходяться в куточку споживача магазина.

 3. Татьяна 18.12.2019 at 19:31

  Шановний адмін чому не публікуєте мій коментар???

  • Рух за тверезість! 18.12.2019 at 20:22

   Шановна Тетяно! А давайте без дурної юридичної казуїстики і натяків на те, що у Вас всі документи в порядку? Якщо Ви свою ригалівку, в якій п'яна потолоч має змогу затарюватися в часи заборони продажу алкогольних напоїв позиціонуєте як «об'єкт ресторанного господарювання», то нагадаю Вам про існування вимоги держспоживслужби України, затвердженої Кабінетом міністрів України постановою №267 від 25.03.2015 року про дотримання ДБН В.2.2 25:2009 щодо наявності та облаштування в закладах ресторанного господарства туалетів». Більше того, згідно цієї вимоги, Ви як заклад ресторанного господарства не маєте права відмовити своєму відвідувачу, який прийшов скуштувати «вишуканого напою», або навіть просто зайшов з вулиці, скористатися туалетом у Вашому закладі. Будьте певні, що ми це перевіримо. На наше переконання, заклади громадського харчування (принаймні, ті з них, де здійснюється харчування клієнтів «на місці») повинні бути обладнані туалетами… І наявність цих туалетів повинна гарантувати не тільки дотримання санітарних норм з боку персоналу, а й доступність для відвідувачів можливості помити руки перед їжею і здійснити інші свої природні потреби.

   • Олександр 18.12.2019 at 20:50

    Шановний, яке ви маєте право називати цей об‘єкт ригалівкою? А на прохання людей щодо помити руки і скористатися туалетом не відмовляють. У цього підприємця не одна торгова точка, яка працює багато років, і все добре.І документи з держспоживслужби що цей заклад має статус рестораного господарства теж є. А ось в цьому районі весь час якісь проблеми, мабуть люди там такі живуть.

    • Рух за тверезість! 18.12.2019 at 21:24

     Бо в моїй уяві заклад «ресторанного господарства» виглядає інакше. А він більше схожий на середньостатистичну ригалівку. Якщо люди такі, то може б варто було не продавати їм бухла вночі. Дивися й проблем не було б 🙂

     • Олександр 18.12.2019 at 22:53

      Свою уяву оставте при собі, інші люди мають другу уяву. Дякую!!!

 4. admin 18.12.2019 at 21:18

  Олександре, І холодильні камери встановлені правильно? Взагалі вважаю, що потрібна комплексна перевірка роботи «закладу» та законності надання дозвільних документів...

 5. Татьяна 18.12.2019 at 21:24

  Шановний пане автор! В магазині звичайно ж є туалет та рукомойник і ми ніколи не відмовляли скористуватись ними нашим покупцям. Ми всі розуміємо що наші конкуренти проплатили Вам, але повірте гроші не головне в житті, я все-таки надіюсь що у Вас, шановний, залишилось невеличкі краплини ЧЕСТІ та гідності і Ви ними скористаєтесь. Перестаньте паклюжити магазин! Не користуйтесь брудними висловами, в Вашому віці це звучить не красиво. БЕРЕЖІТЬ ЗДОРОВ'Я! ДЯКУЮ!

  • Дістало 19.12.2019 at 00:50

   Я ви куди проплатили і заносите, що без дозволів належних торгуєте і спиртне вночі продаєте?

  • Дістало 19.12.2019 at 00:51

   А ви кому заплатили і кому заносите, що без належних дозволів торгуєте і спиртне вночі продаєте??

 6. Дістало 19.12.2019 at 00:46

  Звичайно ви «дозволяєте» туалетом скористатись... Позасцикали людям попід вікнами все що можна і не можна. Влітку як не обригають все, так б'ються... Загородили тротуар наче так треба... Хапуги

 7. Татьяна 19.12.2019 at 01:17

  Рух за тверезість! Кожний думає в міру своєї вихованості, а у Вас мабуть з вихованістю трошки несклалося. Я бачу у Вас хворий желудок, щось у Вас все викликає рвотну реакцію. Можливо Вам допомогти знайти хорошого лікаря? Нехворійте. ГАРНОГО ВЕЧОРА!

 8. Ятутживу 19.12.2019 at 12:31

  Шановні! Давайте поважати один одного! Щоб тут не писалось і які б дії тут не виправдовувались, всі забувають про те, що мова іде про наше місто, його привабливість та репутацію. А значить і репутацію кожного з нас, та всіх інших мешканців які не чули про дану проблему.

  Магазин — кафе (об'єкт ресторанного господарювання)? Пускають в туалет та помити руки? Туди навіть більше 3-х покупців увійти не може! Туалет? Тоді чому шановна публіка регулярно справляє свої природні потреби за цим кафе під вікнами мешканців житлового будинку? В таких закладах має бути персонал, який слідкує за порядком! Тоді чому постійно майже кожні вихідні наші діти ходять по битому склу від проданих вами алкогольних напоїв? І чому навіть попити каву йдуть під вікна житлового будинку, а не насолоджуються вишуканим смаком у вашому кафе? Окрім цього крики, бійки по ночам знову ж таки під нашими вікнами а не у вас в кафе. ЦЕ якийсь жах в що ви перетворили наше місто! Що гірше всього це те, що ви то всьо ще й виправдовуєте!

 9. Рух за тверезість! 19.12.2019 at 17:09

  Хто б про честь та гідність тут розповідав? Продавчиня бухла в нічний час, яка видає ригалівку за «об'єкт ресторанного господарства»?

 10. Татьяна 19.12.2019 at 19:27

  Рух за тверезість А ви мабуть в тому стані підташнювання завжди чи можливо нормальну Українську мову неучили. Культурно вихована людина так не виражається. В магазині ведеться відеонагляд (4камери).Продавці завжди приватні та адекватні.

  • Рух за тверезість! 19.12.2019 at 21:52

   Неучили... не виражається... приватні... желудок...

   Давайте, розкажіть мені ще щось про українську мову! Ригалівка — це ригалівка! А об'єкт ресторанного господарства — це об'єкт ресторанного господарства! У Вас — ригалівка! Вам теж гарного вечора! І не продавайте бухло в часи заборони!

 11. Татьяна 19.12.2019 at 20:25

  Я тут живу! Навіщо ви обманюїте (мабуть ви в цьому зацікавлені). НАС Охороняє наша поліція, реагує дуже швидко (на протязі 5хв) і немає ніякого шуму. Люди які намагаються шуміть приходять до нас у магазин устраюють нам скандал, мовляв вони тут живуть і будуть робити біля свого будинку все що вони захочуть і ми їм не указ. АЛЕ Я ДУЖЕ ВДЯЧНА НАШІЙ ОХОРОНІ (Поліції) вони дуже швидко реагують(5хв).Наша прибиральниця кожний ранок прибирає всю вуличну територію, також прибирає той мусор що деякі мешканці залишають свій мусор із квартир біля нашого магазина. Взагалі в будинку 31 живуть дуже хороші люди, які більше десяти років приходять в наш магазин за продуктами і ніколи ні на що не жаліються. В магазині ніколи не буває простроченого товару, завжди все свіже, хліб привозить пекарня завжди гарячий, але ми всі живі люди, кожний зі своїм характером. (В СІМ'Ї НЕ БЕЗ УРОДА). ТАК і в цьому будинку є декілька людей якім все ненравиться, наприклад, їм неподобається вивіска магазину що через дорогу від нас тому що вона вночі світить їм прямо в очі і вони на хазяйнів писали жалобу. Всі люди різні! Але я дуже прошу : шановні мешканці будинку 31 якщо у Вас виникають якісь питання, будь ласка, я на всі питання відповім. Дякую за розуміння!

 12. Татьяна 19.12.2019 at 21:04

  Дістало! Шановний всі документи, а саме, ліцензії на право продажу акцизного товару, свідоцтво про державну реєстрацію, свідоцтво про реєстрацію в Держпродспоживслужба знаходяться в куточку споживача магазина

 13. Татьяна 20.12.2019 at 11:11

  Шановні наші конкуренти! Перестаньте від імені мешканців будинку писати на магазин гадості, обріхувати. Закон Бумарангу існує. Поважайте себе і у Вас буде все добре! Магазин працює вже майже 15 років з усіма належними документами та дотримання всіх стандартів. З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ!

  • Рух за тверезість! 20.12.2019 at 19:40

   Так, справді! Закон бумерангу існує. Особливо для брехунів, які незаконну ригалівку називають ресторанном.

 14. Рух за тверезість! 20.12.2019 at 19:55

  Олександре! Ви замість того, щоб визнати свою неправоту і припинити продаж алкоголю в зазначеному регуляторному акті, посилаєтеся на юридичну казуїстику і намагаєтеся зробити всіх ідіотами, доводячи, що те неподобство на тротуарі є об'єктом ресторанного господарства. Ще й мені закидаєте щось про уяву. З рештою, це ваше право. Ніяких дискусій з вами більше не буде. А лавочку вашу таки прикриють. Щоб менше побрехеньок тут писали про свій задрипаний кіоск! З новим роком!

 15. Татьяна 21.12.2019 at 01:28

  Шановний пане '' рух за тверезість '' можливо Ви вже назвете своє ім'я, ато якось незручно. Ви уже навчилися правильно розмовляти, мабуть тошнота прошла, підлікувались.

  Вам так дуже хочеться закрити наш магазин? Мабуть хочете самі там працювати, я це давно поняла, так брехати на магазин, на людей які там працюють не кожен зможе. Я дуже довольна що у мене працюють дуже хороші люди якім можна повністю довірять. Шановний я Вас дуже прошу невпутуйте в свої грязі справи мешканців будинку. Вони в шоці, приходять до нас в магазин і кажуть що вони тут '' непричем '' вони ніколи нічого на нас не писали і дуже просили щоб від їхнього імені нічого написали. Дуууууже надіюсь що Ви все ж зрозуміли що були неправі! Займайтесь своєю справою і не ципляйте других і у Вас буде все добре! Не грубіть людям, правильно розмовляйте....... З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ!!! Будьте щасливі і не злі в новому році!

 16. Комісар Катані 24.06.2020 at 23:09

  Шановний Анатолій Павлович!

  Прошу вас знову висвітлити тему безладу та порушення саніарних норм біля нічного магазину за адресою Грушевського 31. Станом на сьогодні мешканці будинків Грушевського 20, Миру 1, 2, Грушевського 31 в черговий раз збирають підписи під зверненням до міського голови щодо вжиття термінових заходів по наведенню порядка біля магазину, негайного припинення нічної торгівлі та перевірки господарської діяльності вищевказаного об'єкту торгівлі. Практично кожної ночі мешканці багатоквартирних будинків страждають від нічних тривалих гулянь, галасу, антісанітарії і т.ін. Поліція не здатна навести лад та притягнути до відповідальності господарів і нічних відвідувачів. ПРОСТО ЖАХ!!! КУДИ ДИВИТЬСЯ МЕР ТА ЙОГО ЗАСТУПНИКИ?!

  ЯКЩО ВОНИ НЕ ПРИЙМУТЬ ТЕРМІНОВИХ ЗАХОДІВ, НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ НА МІСЦІ МАГАЗИНУ БУДЕ ЗГАРИЩЕ!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.