Платить, чи не платить?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

unnamed

           У середині вересня 2007 року І. Кравець та І. Заєць заснували ТОВ «Євротранссервіс», основним видом економічної діяльності якого було надання послуг таксі. 15 вересня 2015 року діяльність цього підприємства була припинена. У цьому ж місяці управління економіки і власності міської ради заключає договір з ФОП Л. Кравець про передачу в оренду частини нежитлового приміщення 1 -го поверху 9-ти поверхового будинку, за адресою — Декабристів 1 (заг. площею 7,3 кв.м). В цьому приміщенні знаходиться апаратура для зв'язку з водіями таксі. Також, на даху цього ж будинку розміщена антена радіозвязку.

         Водії таксі, які отримують інформаційні послуги від ФОП Л.Кравець, користуються стоянкою за адресою: вул.  1-го Травня (р-н ринку «Благодать») про що свідчить самовільно встановлений знак «Євро таксі» 

       Питання до відповідних органів:

  1. Чи існував коли небудь договір оренди земельної ділянки ТОВ «Євротранссервіс» або ФОП Л.Кравець? 

      2. Чи сплачувались передбачені чинним законодавством платежі за комерційне використання даної земельної ділянки?

Платить, чи не платить?.: 3 комментария

  1. Васильківець 05.12.2016 at 15:28

    Це не той Іван Кравець, що кум Іващенка?

  2. stork 05.12.2016 at 16:25

    А договір на оренду даху під розміщення антен є? А який тип радіообладнання використовується? Чи не створюються перешкоди для обладнання швидкої або поліції (пожежних)? Було б бажання — закрили б вже давно псевдопідприємців, мабуть хтось зацікавлений в їх роботі? Чиї вуха стирчать?

  3. Камеди клаб 05.12.2016 at 18:50

    Стирчать довгі вуха Сірої зайчихи...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.