Плач по втрачених сміттєдоларах

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Одним із пунктів «Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в м. Василькові на 2010—2012 роки» передбачений інвестиційний проект «Облаштування міського сміттєзвалища».

Далі цитуємо документ: «... який включає в себе виготовлення проектно-кошторисної документації на сміттєзвалище, будівництво під'їзної дороги до сміттєзвалища, будівництво станції фільтрату сміттєзвалища, будівництво сортувальної дільниці твердих побутових відходів. Вартість проекту складає 1500 тис. грн.»

Інакше, як дурницею, цей інвестиційний проект назвати не можна.

По-перше, земельна ділянка під сміттєзвалищем знаходиться в зоні заповідної території «Ковалівський яр».

По-друге, — мешканці міста, які своїми активними протестами добилися закриття цього небезпечного з точки зору екології об'єкту, у будь-якому випадку не дозволять відновлення його роботи.

По-третє, враховуючи таку ситуацію, важко буде знайти інвестора, який викладе півтора мільйона гривень в справу, яка ніколи не буде зроблена.

Отже, цей пункт «Програми» або лише для «галочки», або Іващенка дуже пече згадка про «сміттєдолари», з втратою яких він ніяк не може змиритися.

P.S.: Сьогодні невідомо, де знаходяться гроші, які сплачують мешканці міста та підприємства за вивіз сміття.

Адже заборгованість міських комунальних підприємств перед сміттєпереробним заводом станом на сьогодні складає майже 400 тисяч гривень. Тобто гроші за вивіз сміття беруть великі, а на завод практично перераховано тільки 18000 грн.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.