Питання Сергію Свічинському...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Шановний Сергіє Семеновичу! А чи не думали Ви про те, що на наступній сесії міської ради за громадською ініціативою або на вимогу одного з депутатів може бути внесено на розгляд ради питання про доцільність членства депутата з Вашої фракції Н. Мурашко у комісї з питань регулювання земельних відносин?..

І чи прогнозуєте Ви наслідки такого розвитку подій для місцевого «УКРОПу» і для Вас особисто?..

Чи не краще було для всіх, в т. ч. і для самої ради, якби Мурашко за прикладом Сергія Сергієнка добровільно припинила членство в зем. комісії?..

Знаєте, слова мами Олексія Шекери  «робіть як хочете» — це в певному сенсі оцінка роботи всього депутатського корпусу міської ради, яку після подій на її  останньому пленарному засіданні розділяють все більше васильківців...

 

Питання Сергію Свічинському...: 17 комментариев

 1. Дон Корлеоне 15.10.2017 at 14:07

  Мурашко скінчить дуже погано! І всі хто її покриватимуть теж!

 2. Оксана 15.10.2017 at 14:35

  У мене також запитання С.Свічинському. А якби мати Олексія не підняла питання по своїм ділянкам на сесії, ви своєю фракцією і слова б їй не сказали? Красти у мертвого, відверто кажучи то і Сашулика переплюнули. А який Кацара, що мав не голосуати за Мурашку-Пухляк, то мабуть і позору такого для них обох би не було. Таклж не розуміємо народного депутата Мосійчука І.В. — чи потрібен радікалам такий голова фракції як Омельченко? Піднімає питання, коли їй гроші платять , а що там партія каже- до одного місця. Пам ятаю так і по ділянці під гуртожитком гроші отримала та і проголосувала проти дітей, правда потім довго вибачалась і знову ж Мосійчука підвела. А Свічинський як совість має , то виключить Мурашку з земельної комісії, якщо ж нічого не вдіє, значить і сам такий. А хоче виглядати порядним.

 3. Дон Корлеоне 15.10.2017 at 16:05

  На все є воля Божа! Немає у Васильківській міськраді партій. Там є лише одна партія бариг!

 4. Добро 15.10.2017 at 16:45

  Админ, не равняйте Мурашко с Сергиенком Ю. ... Юра чесный порядочный гражданин нашего города. Мурашко ему в подметки не годится. Юра пошел выполнять свой долг перед Родиной, а Наташа в это время землю продает чтобы обогатиться, а Нередько как истинный "офисер " консультирует как бы не продешевить. Почему-то Юра ушел с депутатов?? Наверное грязно там, особенно в зем.комиссии.

 5. admin 15.10.2017 at 16:52

  Добро(у) — читайте уважно — написано « ...Сергія Сергієнка...»

 6. Сергій Свічинський 15.10.2017 at 18:28

  Шановний Анатолію Павловичу !

  Я не буду ані виправдовуватись, ані виправдовувати нікого. Я висловлю свою позицію щодо скандальної ситуації навколо члена земельної комісії Мурашко.

  Аналізуючи скандал навколо Мурашко, я не можу ігнорувати ймовірність застосування у цьому питанні маніпулятивних технологій. Ухвалювати будь-яке управлінське рішення я буду лише на підставі безсумнівних фактів, відкидаючи маніпуляції.

  На підставі даних, які на даний час є у мене, я схиляюсь до версії про те, що хтось, використовуючи маніпуляції громадською думкою, намагається через дискредитацію Наталії Мурашко змінити персональний склад земельної комісії Васильківської міської ради для лобіювання власних інтересів.

  Аргументую :

  1. Коли з’ясувалось (в серпні 2017), що є накладка меж земельної ділянки доньки Мурашко на третину земельної ділянки родичів Олексія Шекери (з саме технічних причин, без умислу), я доручив Наталії Мурашко владнати це питання шляхом зміни меж ділянки її доньки. Вона запевнила, що накладка буде усунена. Її проект землеустрою з накладкою на затвердження не виносився. Я вважав, що питання вичерпано.

  2. Незважаючи на те, що межи земельної ділянки гр. Пухляк навіть не межують із земельними ділянками родичів Олексія Шекери, хтось використав питання щодо затвердження проекту землеустрою гр. Пухляк для публічного звинувачення Наталії Мурашко у спробі відібрати у родичів Олексія Шекери їх земельні ділянки.

  3. Навіть після запевнення міським головою, що інтереси родини Олексія Шекери не будуть порушені, анонімні дописувачі продовжують звинувачувати Н. Мурашко у злому умислі до родини Шекери і наполягають на усуненні її від роботи у земельній комісії.

  Але це питання я тримаю на контролі, і якщо хтось володіє достовірною інформацією щодо порушення Наталією Мурашко норм законодавства або моралі, прошу повідомити мені за телефоном 050-419-42-62.

  Також я хотів би побачити висновки голови комісії з врегулювання земельних питань Денисенка Олеся Михайловича щодо роботи Наталії Мурашко в комісії. Тому публічно звертаюсь до Олеся Михайловича з проханням дати оцінку роботи Н. Мурашко в комісії з врегулювання земельних питань.

  На даний час на підставі відомих мені фактів, я вважаю, що до Мурашко Наталії, як члена земельної комісії. та до мене, як до голови фракції, вживаються маніпулятивні дії з метою зганьбити нашу репутацію і таким чином отримати вплив на комісію з врегулювання земельних питань. У разі надходження до мене достовірної інформації щодо зловживання Наталією Мурашко своїм членством у земельній комісії, чи порушення нею норм законодавства або моралі, я ініціюю засідання фракції, як колегіального органу, уповноваженого ухвалювати рішення з цього питання.

  Також хочу наголосити, що дискутувати з анонімними дописувачами я не буду. Я вказав свій номер телефону і готовий зустрітись з усіма, хто володіє перевіреною інформацією щодо неправомірних дій Мурашко.

  П.С. Анатолію Павловичу, прошу опублікувати мій допис не як коментар до Вашої публікації, а як окрему публікацію. Дякую !

  Сергій Свічинський.

 7. admin 15.10.2017 at 19:27

  Сергію Свічинському — найближчим часом Ваш допис винесемо на головну сторінку.

  Відносно претензій до Мурашко, то, як нам здається і що нам доводиться чути від багатьох — вони полягають не в злому умислі щодо родини Шекери,а в тому, що на неї чи, на її родичів, та, можливо, на підставних осіб, оформляються земельні ділянки в непоганих місцях; в той же час пільгові категорії громадян, в т. ч. учасники АТО, так оперативно вирішити аналогічні питання не можуть. Природньо, що все це викликає невдоволення людей.

  Тим більше, що Мурашко є членом зем.комісії.

  Щодо репутації фракції і місцевої організації. Не можна виключити і Вашу версію навколо цього питання. Але факт залишається фактом — вже на сьогодні в очах значної частини васильківців місцевий УКРОП вже «не той».

  На нашу думку, в цій ситуації, з метою збереження присутності Вашої політсили у комісї, найдоцільнішим було б Ваше особисте входження до неї. Це, як ми вважаємо, додало б авторитету і довіри до роботи комісії і дозволило б припинити будь — які спекуляції з питання, про яке зараз йде мова.

  З повагою до Вас, Анатолій Боровик.

 8. Брехло 15.10.2017 at 21:54

  Підтримую Адміна. Замініть Мурашко на Свічинського і громада заспокоїться, буде впевненість в якійсь справедливості. Не може член зем.комісії за рік своєї присутності подавати на три ділянки, дві з яких вже мають кадастровий номер.

 9. Антивирус 15.10.2017 at 23:23

  Жую попкорн и наслаждаюсь ....... Городской серпентарий пополняется все новыми экземплярами.Мурашка прет землю у громады с упорством бульдозера и ей до ...скажем так — до лампочки, — и мнения избирателей, и пожелания коллег-депутатов, и возможная обструкция тех же кинутых терпил-очередников на участки.Разговоры то стихнут, думает она, а земелька то карман согреет.Мда...птенцы гнезда иващенковского просто клювиками щелкают от зависти и упущенных возможностей за ее «умение работать на громаду».

  И несколько слов Добру.Уважаемый,простите за тавтологию,уж слишком Вы добры к Сергиенко,именно Юрию.Вот как раз с его «чесностью и порядочностью» надо было оставаться на фронте борьбы за справедливость в зем.комиссии и тогда в нее не проползли бы всякие мурашки с ухватками крокодила.А он, испугавшись(!?) по Вашим словам т.н. грязи, просто сбежал со своего рубежа борьбы , предав при этом поверившим ему избирателей.

  На востоке есть кому защитить простых людей, а вот в Василькове ,как оказалось, некому...

 10. Антивирус 15.10.2017 at 23:36

  Да, и еще......Не вяжите,божеж мой, Мосийчука к Васюлькову.Для него есть несколько друзей и бизнес/партнеров в этом населенном пункте, но города для него ,как объекта интереса, уже не существует.И ему абсолютно индифферентны (или проще — по барабану) состав и поведение местной ридикюльной ячейки.Это — однозначно........сам мне сказал.

  • Karma 16.10.2017 at 12:19

   Сань, вы такой важный, сам Жижка старается держать в курсе событий. Вы истинный всея директор, и уважаемый чаловек наверное...

 11. Ліза 16.10.2017 at 09:44

  Сергію, Ви надали свій телефон, щоб почути правду чи отримувала Мурашко за свою депутатську діяльність " земельні ділянки?? Вона сидить біля Вас в сесійній залі і Ви не знаєте що діється у Вас під носом??? Подивіться відео, на якому вона встала і заявила, що землю не брала на Мурашко і Пухляк не знає. Вона так війшла в образ , що сама собі повірила «не її питання, не її земельні ділянки». Вона актриса -шахрайка, а Ви один глядач, який в це повірив. А може Ви не глядач, а режисер цього спектаклю???

 12. Ліза 16.10.2017 at 10:02

  Згодна з Антивірусом про Свічинського. Так гарно пише про НОРМИ МОРАЛІ , а сам захищає аморальну депутатську ...

 13. бурсова Л.П. 16.10.2017 at 11:34

  сергій семенович, скажіть будь ласка мені та громаді, чи розбирали ви на своїх зборах сам факт оформлення земельної ділянки Н.Мурашко на іншу особу. Чи відповідає зазначене нормам депутатської етики. А потім будете задавати питання Денисенку О.М., який працює головою комісії аж...2 сесії. А питань до Сергієнка С. та Мурашко Н. багато особливо у учасників АТО. Міська рада вже отримала листи від Департаменту захисту учасників АТО та Уповноваженого з справ людини зі скаргами на цих членів земельної комісії. Як бачите не тільки у мене є заперечення щодо її роботи в комісії, перечитайте всі попередні записи в цьому блоці. І до речі навіть анонімні звернення щодо корупційних діянь депутатів розглядаються правоохоронними органами. І ви бачите, що до вас та до Н.Мурашко абсолютно протилежне ставлення, вам довіряють. Думаю громаді видніше.

 14. Лікар 16.10.2017 at 13:06

  А я вважаю що подіями навколо депутата Мурашко, намагаються відвернути увагу від більш глобальних проблем та інших земельних дерибанщиків та рєшал у міській раді. Про Сергієнка Сергійка, який продає голоси депутатів та рішення по 500$, про Слончака Сашку , який стоіть за цим всим і вправно після кожноі сесіі збагачується на кілька десятків тисяч. Робіть висновки

 15. мешканець 17.10.2017 at 21:49

  ВЖЕ ЗРОБИЛИ.

 16. мешканець 17.10.2017 at 21:50

  Ряди шашуликів поповнюються мурашками.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.