Питання до «Тухлого»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як відомо, якийсь «Тухлий» на одному з місцевих сайтів весь час пише про існування опозиції до Васильківського міського голови та депутатської більшості в раді. Причому конкретно називає «злочинні»,  на його думку, фракції у міській раді — БПП,  «Сила людей», УКРОП та ін., а також прізвища окремих депутатів та «негідних» активістів.

Тепер чекаємо від «Тухлого» інформації про те, хто  ж так «запекло» бореться у Василькові за справедливість і «безстрашно» відстоює інтереси територіальної громади? Питання — чому васильківці до цього часу не знають своїх «героїв» в обличчя?

І ще. З нетерпінням чекаємо, коли сам «Тухлий» вийде з підпілля. «Гульчєтай, відкрий своє лічіко!»...

Питання до «Тухлого»...: 14 комментариев

  1. Олександр Победа 14.03.2018 at 22:47

    Він не вийде, його звідти виженуть, коли надобность у його послугах відпаде. А ще поговарюють, що у свободівця Коваленка нещодавно з"явилась квартирка в елітному районі в Києві... Звідки грошенятка у бідного свободівця? Чи не з комунального підприємства?

  2. патріот 15.03.2018 at 13:51

    Не з комунального...А з зем.ділянок, які прихватив за два роки депутатства. Оформлював навіть на тих, хто сидить в тюрмі і гадки не має, що Юрко користується їхніми паспортами та кодами. Є факти, наприклад, Уткін Льошка, два роки сидить в тюрмі, а Коваленко подав документи на виділення йому землі, яку він ніколи не побачить , бо Юрко встигне її продати . Цікаво знати, як працівники ЦНАПу приймають документи від таких громадян, як Уткін???

  3. Юра 15.03.2018 at 15:57

    Коваленка Крикунов інструктує, той знає як такі справи робляться. Припускаю, що Льоша Уткін зробив довіреність на Юріка, такі довіреності зеки можуть робити не через нотаріуса, а через начальника виправного закладу(колонії). І якщо це дійсно так, то Уткіну можна лише поспівчувати, оскільки зв'язавшись з Крикуновським ОЗУ, він може залишитись не тільки без землі, а навіть і без житла. Така ціна співпраці з чорними ріелторами та їх холуями.

  4. Гуру 15.03.2018 at 16:13

    Знаю Уткіна, жив зі мною в одному мікрорайоні, — завжди вів аморальний спосіб життя, алкоголік, все з хати попродав, навіть батареї, ще й сусідів обкрадав, щоб випити було за що.

    А працівники ЦНАПу до чого? Якщо в особи є всі належні документи, не мають права відмовляти в прийнятті заяви.

  5. Юра 15.03.2018 at 18:58

    Це той Уткін 1984 року народження, що жив з мамою по вул. Дзержинського, 35?

    Гуру, ви вважаєте, що якщо людина відбуває покарання в тюрмі за скоєні злочини, значить її майно можна грабувати та позбавляти майнових прав?

  6. Гуру 15.03.2018 at 19:26

    Той самісінький. Там не його майно, на 33 сесію виносилось питання про зем. ділянку Уткіну на вул. Винниченка. Виходить він підставна особа.

  7. Вуйко 15.03.2018 at 20:29

    Ветеран ( він же .../ка), окрім Неділько є інші люди у Василькові , 40 тисяч тут живе . Тому ти не вгадало мою персону .

    Борковська кажуть дійсно впливає на кадрову політику , призначає рабів нижчої ланки .

    Гурєєв це хто ? Краще Боровика А.П., призначити , він керував містом за часів Поповича , має досвід , до речі запеклий регіонал в фанат Путіна , буде алмазами у корону меру

    А краще призначити обох — Гурєєва та Боровика, чим більше буде таких тим меньше буде строк мера .

    Гурєєв буде початком кінця , депутати не проголосують , і мер сяде в калюжу ,

    Не знаю чи це правда , що Гурєєв ???

    Так у місті при владі регіонали та комуністи , а тепер ще й бездарні . Мене лякає що у мера не має людей у запасі . Людина з Києва попала у кадровий капкан в Василькові .

    Як можна пояснити призначення козак? Людина підписує акти за якими сяде у тюрму , а Брік? Місто дерибанить , і на землю , як каже Неділько , а бюджет

  8. admin 15.03.2018 at 21:02

    Вуйко — я пропоную в заступники Слончака і Мазепу...

  9. Юра 15.03.2018 at 21:43

    Ви мене вибачте, але щось підказує, що пан вуйко — це наш колишній кандидат на міського голову Анатолій Іванович, з благословення якого таке політичне непорозуміння як «тухлий» було вмонтоване в очільництво міського осередку правого сектору. Звісно я можу помилятись, але чомусь виникає така впевненість.

  10. Працівник виконкому 15.03.2018 at 23:15

    Борковська краще б впливала на якість своєї роботи, а кадри повинен підбирати особисто мер, тоді не буде як в тій басні про лебедя, рака та щуку. Бо соромно іноді спостерігати за діями С.П., яка приводить на роботу людей , не здатних навіть заяву написати без помилок.

  11. [email protected] 16.03.2018 at 12:13

    Шановний Боровик, Ви своєю писаниною тільки шкодите Володимиру Сабадашу.

    Щоб не такі радники як Ви разом з Відсіч, Володимиру Івановичу буде краще. Йому Оксани Петрівни з її соплями хватає.

    Не дрочіть нікого! Є проблема? Вирішуйте , а не ховайте голову в пісок. Ви краще за будь кого знаєте про здоров'я Володимира Івановича.

    Оксана Петрівна, каже так -шоб не сталося я В.О голови. Надіюся що Ви іншої думки.

  12. admin 16.03.2018 at 12:39

    099935 — не ховайте голову в пісок, назвіть себе спочатку. А то виходить якось «трусовато»! Щодо «Відсічі». Я особисто високо ціную діяльність «Відсічі», фракції «Сила людей» у міській раді, Сергія Бірюкова і Влада Сергієнка...

  13. Сергій 16.03.2018 at 16:59

    Адміне, а Вуйко та 099935 часом не з однієї ip адреси пишуть? А то якось дивно виходить: Вуйко зникає, а 099935 нарождається після Юриного припущення про того, хто стоїть за ніком «Вуйко». За інформацією, яка наразі перевіряється, Анатолій Іванович Всеминець в черговий раз подав на сесію документи з прошенієм подарувати йому бідному нещасному земельну діляночку під огородік площею 2 гектари, можливо саме тому, Тухлятіна і бігає по місту з «надроченим», розповсюджуючи пасквільні газетки про роботу «поганої» ради. Пана Анатолія, як завжди цікавить тільки своє шкурне, як і в принципі його друга та колишньго однопартійця сашулика. Мені здається, що саме в цьому ключі криється секрет опозиційності наших місцевих бариг.

  14. Гриша 16.03.2018 at 22:22

    А Всеменцю що? 2 гектара для повного щастя не хватає????пора вже думати про 2метра...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.