Питання до Присяжнюка. (Оновлено 12.06.2012)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В кінці вересня 2011 року голова КОДА А.Й.Присяжнюк публічно заявив, що результати роботи Васильківського міського голови його, як керівника області, не влаштовують і що
Іващенко сам повинен написати заяву про звільнення.

З того часу пройшло вже дев'ять місяців, а Іващенко жодним чином не відреагував на заяву Анатолія Йосиповича.
З рештою, аж 1 червня цього року, голова КОДА наважився ще раз висловитися з цього приводу. В інтерв’ю кореспонденту газети «Московский комсомолец в Украине» Олександру Сакві Присяжнюк зауважив: «…та й люди бачать, що робиться навколо. Чому Буча здатна йти Європейським шляхом розвитку, а Васильків – ні? Питання до мера.»
Так! Люди справді бачать, що Васильків під керівництвом однопартійця Анатолія Йосиповича, перетворився на «помийну яму» та був пограбований до тла. Але люди не розуміють, чому бізнес-мер Іващенко, який своєю діяльністю у Василькові дискредитує партію влади та самого Присяжнюка, більше ніж всі опозиційні сили разом узяті, продовжує залишатися не тільки на посаді міського голови, а й комфортно почуває себе у лавах Васильківської міської організації «Партії регіонів», яку очолює голова Васильківської РДА — Володимир Сабадаш? Запитання до Анатолія Йосиповича…

Оновлено 12.06.2012

«Буча йде до Європи, а Васильків — ні!»

Коли голова КОДА вдруге наважився публічно покритикувати діяльність Іващенка (бо мовчати вже не можна — кримінальні справи та резонансні скандали за участю бізнес-мера та його оточення набули надто широкого розголосу), в той же час В.Сабадаш на сторінках газети «Життя і Слово» демонстративно підтримує вкінець скомпроментованого Іващенка.
Чого варті лише їх спільні вітання мешканців Васильківщини з нагоди державних та професійних свят.
Знаючи, що Сабадаш без Присяжнюка «і кроку не ступить», мимоволі приходиш до думки, а чи не змовилися ці дяді пошити нас всіх у дурні?

Питання до Присяжнюка. (Оновлено 12.06.2012): 5 комментариев

 1. Илья 07.06.2012 at 16:00

  Присяжнюк" далеко "в Киеве,а вот почему Сабодаш играет в «молчанку» и не принимает мер? Мало того, ещё и позирует на фото рядом с Иващенко(смотри «Житя и слово»)как єто понимать??? Хороший руководитель Пр в городе покривающий ворюгу!!!

 2. Небайдужий 07.06.2012 at 16:59

  А що Сабадашу? Вони разом з Іващенком цілуються, обнімаються на концерти ходять, хоч Сабадаш і людина, Анатолію Йосиповичу, але Іващенко його до себе приворожив, не то словом, не то ділом, чи ще чимось?

 3. Сергийко 07.06.2012 at 21:01

  «Чому Буча здатна йти по європейському шляху розвитку, а Васильків ні? Питання до мера.»

  Цікаво , а пан губернатор сам хоче почути від нього відповідь?

 4. Небайдужий 08.06.2012 at 14:50

  «Чому Буча здатна йти по європейському шляху розвитку, а Васильків ні?»

  Тому що, бізнес-мер крав і краде, а Сабадаш і пані Засуха його прикриває.

 5. Петро 08.06.2012 at 15:28

  Задав питання Небайдужий:

  Нема чому Європи в місті?

  Відповідав Сергийко слушно:

  Тому, що Боровик не сів у крісло…

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.