Пишуть Мазепа,Слончак і «Тухлий»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+
Публікуємо коментар з сайту «Щит і Меч», який адмініструє «Тухлий»... Боровик: Щоб не казали, що я повністю продався Сабадашу, я на своєму сайті рідне місто розмістив пост Слончака. Багато питань про нашу команду, так звану “золоту”, золоту не від того що ми дуже дорого обходимося місту, а від того що у нас золоті голови. Голова золотої команди – Перінська, заступник зототої команди – Сабадаш Володимир Іванович, бойова піхота – Король, Бурсова, Бруква, силова підтримка – Бірюков Сергій, Оглоданий, інформаційний ресурс – Владлен Сергієнко і я. Тому ми вважаємо, що на вибори ми будемо йти разом, однією командою. Разом з нами ще є присіпаки – Федорова, Струк (сім’я) Ще так звана фракція укроп, але ті на зарплаті. Тому ми все зробимо для розбудови міста і вам кажемо, перестаньте чіпаи нашу золоту команду, все одно не посадите. Бо ми відкупимось, скільки б ми не вкрали.

Пишуть Мазепа,Слончак і «Тухлий»?.: 5 комментариев

 1. Aktu Vist 13.03.2018 at 12:11

  Відчувають слабкість, тому і вдаються до таких дій. Визнають самі, що це сильна команда. А Мазепа так і залишився на рівні 2010 року! А треба розвиватися!!!

 2. Ветеран 13.03.2018 at 13:07

  Стиль Мазепи зрозумілий і другокласнику. З орфографічними та стилистичними помилками, соромно за такого безграмотного депутата та тільки дивуєшся, як він головою райради був наш ПЕТРО МАЗЕПА. Трохи підшлііфовує текст

  тухлий та микола. А слончак як говорить — не розбереш, так і пишн НЕ САМ. Ось такий освітній рівень цих депутатів. Як би їх не було, наскільки б швидше та конструктивніше проходили б сесії. А то доки до них дойде то вже й люди сміються з тупості та малограмотнсті. Да не бачили та не знали люди кого обрали. Впевнений, що на наступних виборах ця компанія на чолі з Миколою не пройде.

 3. Вуйко 13.03.2018 at 14:25

  Люди оцінять і «золоту команду», і опозицію , не переживайте

 4. Маз 13.03.2018 at 18:42

  Мазепа, схаменися, невжи ти ...... думаєш що тобі люди повірять, подивися на свою ....... та ......., лусниш скоро . Невже ти думаєш що жителі не знають про твоі брудні оборудки з бабаєм на березі річки, з тротуаром на хитрячку, з еко-маркетом, рішення виконкому по реконструкціі .............. Майстер. Про це газетку надрукуй! Ще трошки і кожен васильківець знатиме тебе героя в обличчя!

 5. Юра 13.03.2018 at 20:30

  А що Майстер і Мазепі рішення виконкому підробила?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.