Підтримати орендаря...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як відомо, басейн «Хвиля» після довготривалої перерви відновив свою роботу. Інвестори вклали чимало коштів, щоб довести до належного стану вкінець занедбану споруду. Чого вартий лише ремонт систем водо- та теплопостачання, «розморожених» по халатності посадових осіб за часів правління Іващенка (директор «Тепломережі» В.Грушка, начальник відділу освіти В.Гаркавенко).
Сьогодні школярі, як і багато років тому, мають можливість зранку до 15 години безкоштовно відвідувати басейн, таким чином укріплюючи своє здоров"я.
Це якраз той випадок, коли місцева влада влада повинна зважено підійти до встановлення орендної плати і дійти повної згоди по цьому питанню з орендарем оздоровчого комплексу «Хвиля», адже заради здоров"я дітей не варто «гнатися за копійкою».

Підтримати орендаря...: 15 комментариев

 1. Colonell 11.02.2014 at 21:27

  Якщо би пан Грушка вклав у ремонт басейну свої особисті кошти, він обов'язково би знайшов можливість їх повернути. Зняв би із живої людини шкіру. Чи не так?

 2. Соціал-Nаціональна Асамблея 12.02.2014 at 03:21

  Мовби все вірно але нещирість Боровика вражає. Ви ж були проти передачі басейну в оренду а зараз сприяєте його приватизації

 3. admin 12.02.2014 at 11:40

  Соціал-Національній Асамблеї: — За часів Іващенка басейн довели до стану розрухи. Як, взагалі, і все комунальне господарство міста. І що особливо важливо — значно зруйнували базу для наповнення бюджету . Як виявилось, для Іващенка посада міського голови — «не по Сеньке шапка». Саме такі обставини диктують сьогоднішні умови утримання басейну. Інше, на жаль, неможливо.Такі реалії.

 4. Сорока 12.02.2014 at 14:12

  Реалії такі , адміне, що — куди вітер дме -туди ви й повертаєтесь

  Ну то таке — тіпа політіка

  А зараз про життя:

  передача в аренду зразу була обумовлена ще при початку реконструкції! — бо грошей у міста на неї не було, а у «спонсорів» були чіткі вимоги — вони вкладаються тільки при умові повернення коштів при подальшій експлуатації басейну на умовах їх аренди у міста.

  Тепер ціна квитків буде напряму залежать від жадібності інвестора і часу, за який він планує повернути вкладені кошти. Цікаво також — як і місто буде повертать при такому розкладі свої вкладені кошти — теж немаленькі?

  А депутатам краще б було детально ознайомитися з умовами аренди, запевняю — там багато чого цікавого можна знайти(якщо Сіра дозволить подивитися на цей документ — а та пані така прошена)

 5. admin 12.02.2014 at 14:30

  Сороці: — ваші постійні звинувачення і навішування ярликів на адресу адміну, інших учасників дискусії, посадових осіб міської влади, депутатів міськради- сьогоднішніх і колишніх, є недостатньо аргументованими і часто безпідставними. Пропонуємо вам подавати коментарі під своїм справжнім іменем, так як це робить Саламатов або Сергієнко, не кажучи вже про адмін, матеріали якого є авторськими. Тоді вони можуть ще якимось чином сприйматись.

  ,

 6. Сорока 12.02.2014 at 18:12

  Адміне! Незмішуйте горілку з пивом та грішне з праведним!

  І де це я «звинувачував» і «навішував»? Кажу так як є і як думають більшість мешканців міста!

  Може вам хочется конкретно , на фактах довести протилежне — давайте, буду тільки радий.

  А щодо посадових осіб міської влади — так ви дасте фору будь-кому в поливанні їх брудом

  Моя особиста позиція — влада може подобатись або ні, але якщо вона законно вибрана(призначена) та легітимна то її треба поважати , якщо ж вона на чиюсь думку погана — то і знімати(переобирати) її треба згідно чинного законодавства.

  І не закидайте мені Сергієнка(він ще не втік в Італію до любого друзя?) і Саламатова(йому потрібно лікування) — бо я сам по собі і з своєю головою

 7. admin 12.02.2014 at 19:33

  Сороці: — Ваше постійне «кажу так як є і як думають більшість мешканців міста» — це діагноз, і нічого з цим ми не можемо вдіяти. Якби ви назвали своє справжнє прізвище, ми б спробували б вам допомогти. Щодо ярликів, то ви тут же навісили їх на Сергієнка і Саламатова. Взагалі ми ніколи не писали «навішував» чи «звинувачував». Бо сорока — це вона, а ворон, наприклад, він.

  • Сорока 13.02.2014 at 12:57

   От бачите — вам швиденько і розказали моє «справжнє прізвище» і тепер пораджу

   «Сергійко»," Домовик"і « Семенец Александр» — зверніться з позовом до суду за наклеп(отож стаття діє)

   А що з басейном-чекаємо сесії!

 8. Влад Сергієнко 12.02.2014 at 23:41

  Періодично читаю Сороку, він же раніше писав на цьому сайті під ніком Сергійко, а на форумі Васильків.Інфо під ніками Домовик і Семенец Александр і чомусь згадую х/ф «12 стільців», коли двірник Тихон, побачивши на порозі своєї коморки Іполіта Матвійовича Вороб'янінова, п'яний викрикнув: «Барин! Из Парижа!» )))

  Чомусь від одного лише уславленого васильківського фальсифікатора на ОВК №94 зразка 2012 року Шури Семенця, я тільки й чую, що повинен кудись утікти, то в Польщу, то в Італію, що ще кудись в ненависну запаленому мізку Семенця Європу.

  Шура, не переживай! Нікуди я не втік.

  А тобі для проформи нагадаю «Обухівську ніч» blogs.pravda.com.ua/autho...y/509644df56417/

  Переписка зі Стразбурзьким судом триває, роки йдуть.

 9. Соціал-Nаціональна Асамблея 13.02.2014 at 04:04

  Адміне, припиніть застосовувати подвійні стандартами постійно нагадуючи папєрєднікав. Приватизація басейну не припустима ні тоді, ні зараз. А ще не забуваймо як регіонали двоє виборів поспіль піарились на меценатстві при ремонті басейну заради громади. Ось де цинізм!

  • admin 13.02.2014 at 09:27

   Соціал-Національній Асамблеї: — тоді ви не згадуйте комуністів і Леніна. Вони теж «попередники». Крім того, у вас, за нашою інформацією, є ще більші підстави, ніж у нас, мати претензії до «попередника», якого ми маємо на увазі. Щодо басейну. Загальновідомий факт — розморозили систему «попередники». Більше того за словами Грушки, Іващенко попросив його не "роздувати " цю справу. На жаль, сьогодні оренда, єдиний спосіб функціювання басейну.

  • Colonell 13.02.2014 at 22:38

   Був сьогодні у басейні, нормальна аура: неголосно грає «Лента за лентою», всі плавці у чорно-червоних шапочках та тренер періодично вигукує: «Героям слава!»

 10. Яків 13.02.2014 at 16:16

  Хлопці, не сваріться, басейн працює, утримувати його потрібно, утримання не безкоштовне, по розумному треба все зважити і нормально порахувати, щоб всі сторони досягли консенсусу. І взагалі, хто бачив цей договір оренди? Він що дає орендареві право першочергового викупу? Документ хтось може показати?

 11. Група ВТМ 15.02.2014 at 01:17

  14.02.2014.Відбулася сесія де було прийняте рішення про зміну орендної плати за користування

  басейном а також затвержений новий розпис погодиної роботи басейну депутат . Грушка

  заявив щоб зясувати всі питання по басейну потрібно щоб він хоч попрацював 1рік а також

  зауважив що попередння влада не одноразово виносила питання басейну на сесії або передати в оренду або продати без зміни діяльності по профілю але депутати тоді це питання не підримували.

  Залишаються не зясовані слідуючі питання:

  1.Яка сума коштів вкладена в басейн і чи потрібно їх повертати івестору і чи є всі папери по виконаню даних робіт.

  2.Якщо потрібно буде повертати кошти то уразі не прибутковості басєйну стане питання

  перед місцевою владою або продати басейн або повернути кошти інвестору.

  3.То що 2 регіонала попіарились на бесейні це зрозуміло але це політика главне щоб басейн залишився у руках Громади,

  4.Тощо комуністи Семенець і Пашкевич і поважний член партії" нова політика" Боровик

  продались або їх купили регіонали це також політика,

 12. Сорока 17.02.2014 at 17:46

  От все і стало ясно по басейну! Вірніше все зовсім неясно Скажіть мені, може не розумному — як так виходить, що місто не може утримувати басейн, а комерційна організація не тільки буде його утримувати, але й мати з цього прибуток!Що — не можна серед нашої громади знайти та найняти на роботу директором басейну файного господаря, котрий надасть план дій як утримати та заробити? І як це, цікаво — оренда погодинно?- це значить в ті години, котрі не у орендаря , то розходи несе коммунальне господарство та громада міста? Так можна наповнювати басейн водою в неорендні години — а купатися в ній вже в орендні? Однім розходи, другім -доходи? Питання є, мабуть є і відповіді

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.