Підприємець звернувся до правоохоронних органів.(Оновлено 14.08.12)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Оприлюднюємо заяву І.Білоконя до правоохоронних органів щодо розбійного нападу начальника юрвідділу МВК О.Крикунова та директора комунального підприємства А.Саламатова на приватне майно.

А що Куць?..

Оскільки злочин очевидний і набув широкого розголосу Куцю не просто буде відморити в порушенні кримінальної справи.

Зважаючи на те, що репутація Куця суттєво «підмочена»  "неформальними" відносинами зі славнозвісним «Патріотом» та іншими відомими всьому місту обставинами, «кришування» Крикунова та Саламатова або затягування цієї справи може мати неприємні наслідки для самого Куця. Тим більше, що кожен день затримки з прушенням справи збільшує шанси переростання її в політичний скандал. І, як наслідок, деякі кандидати в нардепи неодмінно матимуть електоральні втрати.

Очевидно Іващенко та Куць зроблять все можливе щоб потерпілий відкликав свою заяву. Але, як пояснює Генеральна Прокуратура по справі Луценка, відкликання заяви потерпілим не є підставою длявідмови в притягненні до відповідальності осіб, які вчинили злочин.

Підприємець звернувся до правоохоронних органів.(Оновлено 14.08.12): 5 комментариев

 1. Виталий 13.08.2012 at 19:53

  «Поцреотов» арестовывало СБУ! Куда смотрела Васильковская милиция? Сейчас история повторяется ... СБУ в очередной раз научит их работать!

 2. Виталий 14.08.2012 at 22:22

  «ТОВ „Рубікон“ опромінює сусідів ...» под таким заголовком на сайте КРИСТАЛЛ Саламатов выложил документы датированные 2009!??? годом ,которые с его слов позволили ему ломать стены и вламываться в чужое помещение!!!Что это попытка уйти от уголовной ответственности ? Или пьяный дебошь алкоголика на службе ИВАЩЕНКА???

 3. Виталий 14.08.2012 at 22:29

  forum.crystal.in.ua/index...amp;#entry163126 Посмотреть бредни алкаша Саламатова можно здесь!

 4. Nazar 16.08.2012 at 06:52

  Когда уже, начнет работать сбу??? вторая партия готова,во главе саламетов и крикунов. Крикунову тока охрану поменять на внутренние войска ,и к Мосийчуку .

 5. Небайдужий 19.08.2012 at 21:32

  Я думаю там почали працювати не тільки СБУ, а і генеральна прокуратура України. Тому що президент Віктор Янукович заборонив тиснути на засоби масової інформації на період виборів. Тому ми віримо у президента, що ці, так звані «місцеві ділки» (Сабадаш та Іващенко) отримають по рукам і будуть відповідати за своє свавілля.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.