Підписати в найкоротші терміни!..(оновлено 01.03.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

01.03.   Станом цю годину петицію «Про розбазарювання земельних ресурсів Василькова» підписали 45 чол.  Зважаючи на важливість піднятих у петиції питань, закликаємо васильківців до активної її підтримки, щоб в найкоротші терміни зібрати ще 55 голосів для набуття чинності петиції... Чим скоріше буде зібрана необхідна кількість підписів, тим менше шансів в «ІГД» поживитися за рахунок громади...

25.02.  Сьогодні на офіційному сайті міської ради оприлюднена петиція від «Відсічі» та «Рідного міста» — «Припинення розбазарювання земельних ресурсів Василькова». Станом на цей час петицію вже підписали 23 чол.

Поштовхом для написання петиції стала спроба «ініціативної групи депутатів», на мою особисту думку, через «гаражну схему» заволодіти земділянкою біля Центрального дитмайданчика з подальшим використанням її для комерційної діяльності. Через активну позицію громадськості, яку підтримав міський голова, ця афера зазнала краху.

Не впевнений, що «ІГД» відмовилася від своїх намірів та для їх досягнення не застосує іншу «схему». Зважаючи, що до місцевих виборів залишилось обмаль часу, учасники «ІГД» можуть діяти напролом.

У зв"язку з цим пропоную  небайдужим мешканцям нашого міста підписатися під петицією в найкоротші терміни, таким чином засвідчивши, що у Василькові є дієздатна громада...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.