Первак пояснить громаді...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як ми вже повідомляли (див. «Привіт» Васильківській прокуратурі" від 10.08.ц.р.),що  народний депутат України Суслова І.М. (партія «Воля»)  звернулася до Прокурора Київської області з заявою щодо можливого вчинення  кримінального правопорушення колишнім керівництвом КП «Васильківтепломережа» з приводу передачі первинних документів підприємства приватній фірмі в особі О.Крикунова.

В нашому розпорядженні є копія відповіді на депутатське звернення Суслової  за підписом прокурора області Є.Бондаренко. Прокуратура області повідомляє, що (далі цитуємо) «... що СВ Васильківського МВ ГУ МВС України в Київській області розслідується кримінальне провадження за фактом можливих протиправних дій колишнього керівництва КП „Васильківтепломережа“, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.356 КК України.

За результатами досудового розслідування слідчим у провадженні прийнято рішення про його закриття на підставі п.2 ч.1 ст.284 КПК України у зв»язку з встановленням відсутності в діянні складу кримінального правопорушення.

Прокурором у кримінальному провадженні вказану постанову скасовано, як незаконну та необгрунтовану, а слідчому, в порядку ст. 36 КПК України, надані грунтовані письмові вказівки.

На даний час досудове розслідування кримінального провадження триває."

Нагадуємо також, що слідчий відділ васильківської міліції вже декілька років гальмує розгляд справи про перепродаж земельних ділянок, які оформлялись на підставних осіб.

Зважаючи на те, що КП «Васильківтепломережа» не може повноцінно функціювати без «вивезених» з підприємства документів, які, за нашою інформацією, до цього часу не повернуті законному власнику, бездіяльність васильківської міліції сприятиме зриву опалювального сезону в місті Василькові.

Не виключено, що що замерзаючі мешканці міста прийдуть до приміщення Васильківського МВ ГУ МВС у Київській області, щоб запитати у його начальника В. Первака, чим керується місцева міліція — Законом, чи чимось іншим. Тоді вже буде пізно пояснювати, що начальник слідчого відділу, чи слідчий у провадженні цієї справи йому не підпорядковується.

На жаль, у нас на сьогодні немає інформації щодо реакції відповідних органів на аналогічне звернення народного депутата від нашого округу В.Романюка.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.