Персонально Олександру Володимировичу Крикунову...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Звинувачення, які Ви  на сторінках «Васильків інфо» пред"являєте Сабову, не йдуть ні в яке порівняння зі шкодою, нанесеною Іващенком місту за 6 років його «мерства».

Запитайте у Дармостука Григорія Леонтійовича і Мельничук Любові Григорівни, як у жовтні 2006 року Іващенко з депутатами бізнесменами домовлявся «про співпрацю» на «благо громади».

Раніше в присутності десятка представників васильківських місцевих парторганізацій і ГО вони детально розповіли про те, що там відбувалось.

Результати «домовленостей» не довелось довго чекати. Вже у грудні ці «домовленості» вилились в сотні земельних рішень, які інакше як пограбуванням громади назвати важко. Ну, а далі -пішло, поїхало...

Знаєте, печатали на комп"ютері заяви на виділення землі, і навіть підписи не ставили...

Не хотілось би повертатись до цієї теми, але Ви змушуєте, постійно нагадуючи, яким хорошим мером був Іващенко.  Хочете оприлюднення документів — отримаєте...

Персонально Олександру Володимировичу Крикунову...: 30 комментариев

 1. гоша 12.07.2015 at 01:36

  «інакше як пограбуванням громади назвати важко»

  Стаття 186. Грабіж — відкрите викрадення чужого майна; Палич більше підходить під Вашу сетуацію.

 2. admin 12.07.2015 at 07:41

  гоші: — не «сетуація», а ситуація. Пишіть правильно.

 3. Павел Верещагин 12.07.2015 at 12:10

  При Иващенко в городе бардака не было. Город был чистым и в кранах была вода!

 4. admin 12.07.2015 at 13:03

  Павлу Верещагину: — кажете «бардака не было»?.. А «деребан» був?..А оформлення земельних ділянок на підставних осіб було?.. А виділення двох десятків земділянок на території стадіону було?.. А обдарування родичів, наближених і депутатів громадською земелькою було?.. А тотальна МАФізація міста була?.. А підроблені акти виконаних робіт були?, А багаточисельні скандали на всю Україну були?..,і т. ін.

  Андрій Павленко точно сказав, що було насправді — «...чорна дира, де панувала тільки нажива».

  Наслідки правління Іващенка Васильків відчуватиме ще довго. Бо ресурси для розвитку міста Іващенко бездарно розтринькав, хоч і не безкорисно для себе особисто...

 5. Олег 12.07.2015 at 13:13

  Палыч, може землю и базарили кто хотел, но

  1. Крыши в домах ремонтировались только при Иващенко, ни при Сабове ни при Сабадаше ни одной.

  2. Дорог при Иващенко было новых, подчеркиваю новых сделано не мало, новой при Сабове и Саюадаше ни одной.

  3. Ремонты дорог велись при Иващенко больше чем при Сабове и Сабадаше.

  4. Возьмите статистику количества земельных вопросов, выносимых на сессии.

  Вы так бодро писали, перед предпоследними выборами, что при Иващенко выносилось по 300 и более на одну сессию. Когда пришел Сабадаш выносилось от 400 до 600 на одну сессию. Посмотрите протоколы сессий.

  5. Персонально Боровику, Иващенко не лезет в меры и давно ушел, Сабов дурак и это единственное главное обвинение, поскольку он дурак вытекает все остальное, и крадет он как типичный дурак так, что все знают до того, как он успел украсть.

  6. Палыч, персонально мне не нужно что-то напоминать. Вы забыли, что я знаю много и про многих. Я знаю и сколько, что и где Иващенко, сколько, че и где Сабадаш, сколько, че и где Гладкова, ну а про Сабова, поскольку он тупой знают все и все.

  • Громадянин 12.07.2015 at 17:12

   7. При Иващенко у руля в комунальных предприятиях были ворюги и аферисты, которые методично крали и деребанили откаты.

   8. Последствия «профессионализма» в некоторых сферах хоз.деятельности за последние 5-10 пожинаются сегодня: незаконные подключения воды, привели к ее отсутствию, МАФы на газовых трубах изуродовали город, «упражнения» с Тепплосетью — к серьезным проблемам на предприятии.

   • Остап Вишня 12.07.2015 at 20:04

    Ого, «такую глупость» мог написать только Сабов...

    • admin 12.07.2015 at 20:16

     Остапу Вишні: — нам зателефонували і повідомили іншу версію — написав Саламатов...

   • Олег 13.07.2015 at 12:53

    При Иващенко не было ни одного человека, который не был бы при других мерах. Теже лица были при Сабадаше, а некоторые еще со времен Поповича. И Всех они устраивали. А, теперь ищем виноватого, который не лезет в политику. Ищите среди кандидатов в меры. Про них все и все знают.

 6. admin 12.07.2015 at 14:02

  Олегу: — Ви не відповіли на жодне з поставлених вище питань. По великому рахунку відповідь дала на них громада, викинувши Іващенка з мерського крісла.

  Тепер про «крыши». При Сабадашу покрівлі ремонтували. Прийдіть у військове містечко і порівняйте, як відремонтували покрівлі при Сабадашу і як при Іващенку. Колись, можливо, ознайомимось з актами виконаних робіт, або пройдемо по горищам з відповідниим спеціалістом...

  Про дороги. Іващенко міським головою був 6 років, Сабадаш з Сабовим по одному. Це відповідь на Ваш другий і третій пункт...

  По четвертому пункту. Приймаємо Вашу пропозицію. Для початку оприлюднимо додаток до рішення сесії по земельним питаннях від 22 грудня 2006 р. і так далі до сьогоднішнього дня.

  По п"ятому. Я Вам вірю: — «Иващенко не лезет в меры», бо не зовсім же...

  Про Сабова — можна і потрібно критикувати, і є за що. Але не таким чином, як Ви це робите. При всьому тому, в своїй критиці Іващенка я ніколи не опускався до образ особистості.

  • Alex 12.07.2015 at 15:31

   Про Сабова — можна і потрібно критикувати, і є за що

   ... до образ особистості.

   Закон бумеранга: Сабов отримує наразі то, що заслужив, — не потрібно ображати людей ані у присутності інших людей, ані без них; верещати та швирятись предметами, як істеричка Марківна; «виховувати» премією у розмірі 10%, або її відсутністю при законних 30%; звільняти та призначати людей за власним уподобанням — нравится&не нравится (или любовник у ней не такой). Багато ще про нього (Сабова) можна сказати та сенсу нема.

   Резюме: у Василькові різні були керманичі та Сабов запам"ятається своєю жорстокістю до підлеглих(жінок) та ненавистю до жінок(а чому, — догадайтесь сами, як співає відома співачка)

   • Остап Вишня 12.07.2015 at 20:08

    Таки да, Сабов, «он не любит женщин», он любит Кличка... И Весна всё время жалуется на «невнимание», и от скуки она обсуждает «чужие постельные дела»... Трагедия...

 7. Олег 12.07.2015 at 15:19

  По поводу критики Сабова, в отличии от Сабова все его «попередники» были умные. А, по поводу образ особистості, только Сабов со своей Весной, пишущей с ним с одного компьютера, опустился до того, что лезет в чужие постели. Дальше чем эта парочка опустилась, уже опускаться некуда. У них двоих это самый насущный вопрос в городе, который мер со спутницей считают нужным осветить, кроме обычных и привычных им лозунгов.

 8. гоша 12.07.2015 at 16:34

  стадіон повернули а те, що Ви вкрали разом з поповичем ні

 9. admin 12.07.2015 at 19:56

  Гоші: — ми, в силу своїх можливостей, сприяли поверненню стадіону. Щодо того, що ми з Поповичем вкрали, напишіть більш конкретно. Ми обов"язково оприлюднимо цю інформацію на нашому сайті.

  І, накінець. Доводимо до вашого відома, що прізвища пишуться з великої букви...

 10. гоша 12.07.2015 at 22:14

  Шановний пане Анатолію Павловичу! так склалося, що я знаю всях людей які якимось чином сприяли поверненню стадіону і Вас серед тих людей не має.

  а щодо мїх граматичних помилок то це остання річ за чим Вам необхідно слідити.

 11. admin 12.07.2015 at 22:17

  гоші: — в таких випадках кажуть — нехай буде гречка...

 12. гоша 12.07.2015 at 22:26

  а тепер, щодо Сабадаша повідомляю, що цей діяч перед виборами у Мери Василькова роздирибанив 24 га. землі в межах міста а саме своїми розпорядженнями від 2013 року видавши 12 держ актів по 2 га. кожний станом на сьогодні всі ці зем ділянки обєднано в одну (кадастровий номер 3221486500:03:002:0100 Для ведення особистого селянського господарства).

  а тепер по суті напишіть, що думаєте по даному факту а вразі можливості посприяйте поверненню до земель міста чи СЛАБО?

 13. admin 12.07.2015 at 22:53

  гоші: — не треба бути дуже розумним, щоб знати, що земля в межах міста виділяється рішеннями міської ради, які підписує міський голова. Голова райдержадміністрації не має ніякого відношення до виділення земельних ділянок у Василькові.

  Разом з тим повідомляємо, що у Василькові після «правління» Іващенка практично не залишилося вільних земельних ділянок, які можна було б передати у приватну власність. Нагадуємо також, що в період з 2006 по 2012 р. Іващенко підписав близько 600 виділень громадянам, які в Василькові ніколи не проживали. В той же час мешканцям міста в отриманні земельних ділянок відмовляли. Крім родичів Іващенка, його заступників і їх родичів, наближених депутатів та їх родичів, а також окремих заможних мешканців Василькова.

  Якщо у вас є докази «дирибану» земельних ділянок Сабадашем, який шляхом видання розпоряджень у 2013. видав «...12 державних актів по 2 га. кожний» у межах міста, рекомендуємо вам звернутись до правоохоронних органів...

  • Олег 13.07.2015 at 13:00

   Палыч, не мешайте выращивать грибочки, лучше рассказывайте про действующих политиков, кравших, имеющих привычки красть и потенциально могущих украсть. Так, что Сабадаш, Сабов и прочие должны быть первыми в списке людей, деятельность которых Вы осветляете. Вы же против, чтоб красть продолжали.? Правильно?

 14. admin 13.07.2015 at 17:47

  Олегу: — Ви хочете "відбилити " Іващенка, і хочете, щоб всі мовчали?..

  Коли ви говорите, що Іващенко хороший, а Сабов чи Сабадаш погані, то згадується народне — чия б корова мукала...

  Перестаньте «відбілювати» Іващенка, залиште його в спокої, і ми згадувати його не будем...

 15. Олег 13.07.2015 at 21:14

  Не, Палыч, ну кто кого згадує? Посмотрите из последних 5 тем, открытых Вами на сайте 3 про Иващенко.

  1. Персонально Олександру Володимировичу Крикунову...11.07.2015

  2. Крикунов в реєстраційних документах «Валентини ЛТД»...11.07.2015

  3. З одного центру...

  И все темы на пустом месте. Например по теме «З одного центру» Да, если бы Иващенко был единственным человеком, кто может скомпрометировать Сабадаша, то Сабадащ был бы самым святым кандидатом в меры. Пусть Сабадаш сначала о связях с Присяжнюком и Засухой что-то придумает, остальные мелкие уже помолчим. Иващенко мирно выращивает грибочки. На хрена ему нужен Сабадаш и с какого Иващенко вдруг будет его поддерживать?

  Или тема Крикунов в реєстраційних документах «Валентини ЛТД»...11.07.2015

  Ну кому какое дело кто именно сейчас выращивает грибочки — Иващенко или теперь Крикунов. Выращиваем себе грибочки на той Валентине и выращивали. Кому грибочки спокойно жить не дают? Если Вам, то валяйте будем с вами менять на помидорчики.

  Тема — Персонально Крикунову. Начинаете про звинувачення Сабову. Да никаких звинувачень я ему никогда не выставлял. Единственное обвинение Сабову — это, глупость и то, я его в этом обвинять не могу. Это природное. Кому и че дано. И Сабова я не обвиняю и не критикую. Критика это когда говорят — что не так делает. А, он вообще ничего делать не может. И Сабов мне особо не нужен — его критиковать. Я теперь выращиваю грибочки, в перерывах между выращиванием у меня новое хобби — чмырить на форуме и покошмарить в судах Сабова. Ну может быть у меня хобби не такое как у всех. Кто, пьет, кто марки собирает, а я немного чмырю и немного кошмарю Сабова.

  А, вам Палыч покоя не дает — с кем связывают Сабадаша и нужен ли Сабадаш например Иващенко. Отвечаю не нужен. Интересует Вас кто выращивает грибочки вместо Иващенко. Отвечаю — я выращиваю грибочки. Интересно мое хобби, ну вот такое у меня дурацкое хобби. Сначала люди просили защищать их, а потом все поняли, что не страшный он, а глупый. Ну, надоест мне Сабов скоро, уже почти надоел.

  Оставьте в покое грибочки, мое хобби, я его и так скоро поменяю, и не связывайте Иващенко с Сабадашем, Сабадашу достаточно от чего нужно отвертываться кроме бывших сязей с Иващенко.

 16. admin 13.07.2015 at 22:04

  Олегу: — Так Ви ж про Іващенка і на «Васильків інфо». Наприклад — які «умные»

  розпорядження видавав Іващенко.

  Разом з тим, ми з Вами повністю згодні, що сьогодні Сабадаша і Іващенка нічого не пов"язує. Тут Ви абсолютно праві.

  До речі — ми говорили зовсім про інше. Просто у Василькові є люди, які хочуть «перекинути» на Сабадаша весь негатив Іващенка, бо останній добряче насолив мешканцям Василькова. Ми лише зауважили, що у місті цілеспрямовано хтось розпускає чутки про «дружбу» Володимира Івановича і Сергія Григоровича. Що такі чутки є — це факт, який важко заперечити.

  Про Вашу нову роботу. Ще раз вітаємо Вас з цього приводу і бажаємо Вам і підприємству високих досягнень у виробничій діяльності...

  • Олег 15.07.2015 at 15:27

   Палыч, на ПРисяжнюке и Засухе значительно больше негатива и уголовщины, чем на Иващенко. Пусть Сабадаш за этот негатив думает, как от этих связей отвертеться. А. весь негатив Иващенко, ни самому Иващенко ни Сабадашу никак не мешает

   • admin 15.07.2015 at 18:00

    Олегу: — ми з Вами на 100 відсотків згодні, що «...весь негатив Иващенко((а) — ред), ни самому Иващенко((у) — ред) ни Сабадашу никак не мешает». Проте доморощені «політтехнологи» вважають інакше. Я декого з них особисто знаю. Переконаний, що знаєте і Ви. Що за люди?.. Нещодавно з Іващенком «гешефт» разом робили, а сьогодні бач які. Був при владі Сергій Григорович — в ноги кланялися, а «пішов» — «вслід плюють»...

    • Олег 15.07.2015 at 22:58

     Анатолію Павловичу, ваші редакційні правки не коректні. Я не пишу тут українською мовою, а пишу російською. Російською буде саме так, як я написав.

     А, по поводу тех, кто плюет, то просто пофиг. До грибочков слюна не долетает. Кому сейчас грибочки важны, кому технологии избирательные. Пусть проблема утереть слюну, когда плюют, волнует Сабадаша. Это он на выборы идет.

     • admin 16.07.2015 at 21:46

      Олегу: — точно йде?.. А звідки така інформація?..

      Щодо правок — Ви маєте рацію, вибачаємось...

 17. Остап Вишня 14.07.2015 at 18:59

  Сабадаш на детских домах семейного типа распилил 7,5 миллионов гривен и за эти деньги строит торговый центр по ул. Фрунзе на массиве. Когда Сабадаша вынудили уйти с поста Гордиенко подсунул ему Сабова. Сабов это продолжение Сабадаша.

 18. admin 14.07.2015 at 21:16

  Остапу ВишнІ: — а скажіть, будь-ласка, звідки у вас інформація про 7,5 млн.грн.? Чи не від Крикунова з Гаврилюком? Якщо так, то ця справа розслідується в рамках кримінального провадження. Давайте почекаємо його результатів.

 19. Павел Верещагин 14.07.2015 at 23:27

  А давайте почекаймо! Однак на виборах Сабадашу немає шансів!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.