Персонально Крикунову...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Олександре Володимировичу! Поширена Вами інформація щодо партійності Романенка не відповідає дійсності. Всупереч Вашим твердженням Романенко не був членом ні «Нової політики», ні «Свободи». Щодо «Народної довіри» — нагадаємо Вам, що у 2010 році саме кандидату від цієї політичної сили виборці Василькова віддали перевагу на виборах міського голови, а за її партійні списки проголосувало 8 відсотків виборців. Правда, МВК під Вашим керівництвом, «скоригувала» результати цих виборів, в результаті чого постраждало місто, а приведений тоді Вами до влади Іващенко до сьогодні має серйозні проблеми, і не в останню чергу, завдяки наданій Вами «послузі...»

Отже Ваша інформація щодо членства Романенка в 4 партіях є неправдою. Нагадаємо Вам також, що Романенко ще у далекому 1989 році написав рапорт про звільнення з КГБ. В ті часи це був достатньо мужній крок.

По великому рахунку, ми розуміємо, що не Ви є ініціатором появи зазначених матеріалів. Ми також розуміємо, що в силу ряду обставин Ви стали залежними від деяких людей настільки, що змушені виконувати на їх замовлення певну «чорнову» роботу. Тому, повірте, ми деякою мірою навіть співчуваємо Вам...

Персонально Крикунову...: 4 комментария

 1. Олег 17.05.2015 at 23:03

  Палыч, Вы неугомонный. Ни Крикунов ни Иващенко не лезут в политику. Проблем никаких нет. Работу черновую не выполняю. Работаю адвокатом и не бедствую. Иващенко второй в Европе по величине производитель грибов. Палыч, в Европе, в Украине первый по объемам выращивания. Заказов никаких на Романенко не получал. Пусть идет хоть в Новую политику, хоть Самопомощь, хоть в ФСБ дует. Мне глубоко наплевать. Я просто элементарно УДИВИЛСЯ, как КГБшник нашел что-то общее с Самопомощью. УДИВИЛСЯ и не более. Угомонитесь, у меня нет истерии и я достаточно много зарабатыва, чтоб писать на форумах то, что сам хочу и не выполнять работенку журналиста за деньги. Работенка писать на форумах достаточно низкооплачиваемая и явно не мой уровень. Еще раз Палыч, я просто УДИВИЛСЯ за изменение взглядов КГБшника Романенко, НЕ БОЛЕЕ. Пусть хоть в буденовке ходит Ваш Романенко.

 2. admin 18.05.2015 at 08:14

  Олегу: — щодо справ Іващенка — Ви «неисправимый оптимист». Дай бог, щоб все так було, як Ви пишете.

  Щодо іншого — ми просто зауважили, що Ваша інформація щодо членства Романенка в 4 партіях є неправдивою...

  Щодо Вашої залежності, З деяких міркувань не хочеться обговорювати це публічно. Ви можете здогадатись чому?..

  • Олег 19.05.2015 at 17:21

   Ну, и какая зависимость. Нафига мне нужен КГБшник Романенко? Кто мне его мог заказывать и что он мне он мне мог сделать?Ну бегал этот КГБшник по Василькову и бухтел как его обижают. Он, что кому-то был нужен? Его кто-то слушал? Он мог что-то сделать мне или Иващенко?

 3. Антивирус 18.05.2015 at 10:32

  Уж очень хочется, когда откроют архивы КГБ(а это скоро будет) почитать характеристики на Романенку на присвоение ему очередного воинского звания, — партийную(как члена КПСС ) и служебную. Знаю точно — там обязательно будет присутствовать фраза « делу Коммунистической партии и Советского правительства — предан!» Так же как у нашего местного петушняка Сябова.

  Кстати — по какой «специальности» проходил Романенко в конторе?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.