Перші висновки. Але не основні...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Після того, як стали відомі результати виборів Васильківського міського голови, стало очевидним, що для Валерія Федоровича Поповича ця виборча компанія стане останньою в його довгому політичному житті.

А для Анатолія Івановича Семенця  участь у цьогорічних виборах міського голови  була одночасно і першою і, скоріше всього, останньою...

Перші висновки. Але не основні...: 5 комментариев

 1. Разыгравшейся аппетит 27.10.2015 at 15:36

  Семенця занадто добре знають васильківці тому навіть мало кому відомий Сало набрав більше голосів. Як говорять дурна слава дала про себе знати. Не допомогла ні агітація, ні загравання з різними організаціями, ні купа грошей. Який авторитет заробив, такий і маєш результат.

 2. Голос Хитрячка. 27.10.2015 at 16:29

  Не нужно бить пианиста по пальцам...

 3. Приблуда 27.10.2015 at 16:45

  Пианист сам себя переиграл!!!

 4. Против всех 28.10.2015 at 09:16

  Вот именно, чем думал или каким местом Семенец, когда решил пойтиина это? Наверное приснилось, а все его чёрные дела забылись!? Попович — стреляная пуля!

  Хотя мэр мэром, но все ещё зависит от депутатов! Если ещё и проберутся от партии Мишы-армяна (все ......), то это крах всему...!!!!

 5. сергій 28.10.2015 at 14:55

  Сало взагалі відкриття року. Результат показав той момент коли корумпованість відомих політиків починає бісити людей, але нажаль поки що не на стільки щоб реально щось змінювати. Поки що мало відомий, але старт просто шедевральний, обігнати самого Семенця та зайняти 5місце в політичному олімпі Василькова. І все це за мінімальний проміжок часу. Це подає надії що зміни таки наближаються

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.