Перші підсумки роботи проекту ridmisto.com.ua

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Минуло вже майже півмісяці з того часу як ми запустили сайт ridmisto.com.ua. Це звичайно малий проміжок часу для того, щоб робити якісь ґрунтовні висновки про роботу проекту, однак нам хотілося б навести деякі цифри і факти.

За цей час сайт відвідали понад 430 користувачів (в середньому – понад 30 унікальних відвідувачів на добу). Кожен з них провів на сайті в середньому 6 хвилин та перечитав не менше 3 сторінок. Географічно наші користувачі зосереджені у Вас

илькові та Києві – понад 400 чоловік. Неочікувано багато — 11 чоловік – відвідали наш сайт з Харкова та Харківської області. Також були поодинокі відвідувачі з Полтави, Дніпропетровська, Богуслава, Житомирської області, Львова і навіть з Москви та Сполучених Штатів.

81 % користувачів зайшли на наш сайт завдяки посиланню розміщеному на ресурсі Vasilkov.info, 13 % — «напряму» ввели адресу нашого сайту в своїх браузерах, решта (понад 30 чоловік) – завдяки пошуковій системі Google. Слід також зазначити, що доля переходів на наш сайт з пошукової системи Google постійно зростає.

Наші читачі активно спілкуються з нами з різних проблем, коментують наші записи. Однак не всі коментарі можна оприлюднювати в силу різних міркувань: етичних, політичних, правових тощо. Це ще раз підтверджує вірність обраної нами політики «премодерації», якої ми будемо дотримуватися й надалі. Ми є прибічниками того, що інформація, яку ми подаємо повинна мати зворотній зв’язок. Тому ми дослухаємося до прохань наших читачів. Вже зовсім скоро ми вдосконалимо дизайн нашого сайту, покращимо його функціональність, наповнимо новою актуальною інформацією.

Ми дякуємо нашим читачам за активність. Кожне Ваше слово – це цеглина, з якої зростає громадянське суспільство. Разом з вами ми створимо дієвий важіль, який позитивно впливатиме на діяльність місцевої влади, що, загалом, і повинно стати нашою з вами метою!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.