Перінська разом з командою Іващенка...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні Мосійчук з великою радістю повідомив мені, що за ініціативою голови місцевого осередку партії «Пропозиція» Олександра Іващенка (читай Мосійчука) підписано меморандум щодо протидії фальсифікації результатів виборів міського голови. Цей меморандум підписали О.Іващенко (Пропозиція), А.Шевченко (Слуга...), М.Шейда (РП Ляшка), А.Боровик (Удар), В.Кочанов (Європейська солідарність), М.Полеся (Перемога Пальчевського).

Як бачимо, «меморандум» підписали нікому не відомі люди. Під ним немає підписів голів осередків, прізвища яких у Василькові добре знають. Ініціатори цього «документу» не звернулися з пропозицією підписати його представникам місцевої організації «За майбутнє». І це не випадково, бо «Унія 6» направлена проти В. Сабадаша, першого в списку «ЗМ». Мосійчук навіть говорить про це відкрито.

На цей «документ» можна було б не звертати уваги, якби там не було підпису В.Качанова з «ЄС». На мою думку, він не міг його підписати без погодження з Оксаною Перінською, секретарем ради і першим номером в списку організації. Хто-хто, а вона добре знала, що ініціювали підписання меморандуму організатори тотальної фальсифікації результатів виборів у 2010 році...

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.