Перінська — формалізувати статус парку!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Вчора на засіданні тимчасової комісії міськради, яка розглядає питання про незаконне виділення земельної ділянки на території парку біля р. Стугна, секретар ради Оксана Перінська внесла пропозицію щодо формалізації статусу цієї паркової зони та розгляду цього питання вже на найближчій сесії міськради...

Перінська — формалізувати статус парку!.: 8 комментариев

 1. Думка 30.05.2017 at 18:00

  Молодець О.Пірінська, так тримати!

  Л.Бурсовій від громадкості дякуємо за ту велику працю, якою вона зупиняє земельних дерибанщиків у місті.

 2. Очевидець 30.05.2017 at 21:20

  Відчуваю що сплетуть скоро лапті Слончаку з його земельними оборудками... Це що ж таке мало статися, що нагора повилазили його брудні схеми десятирічноі давності?

 3. Марія 30.05.2017 at 23:11

  А те сталося, що потрібно своєчасно зупинитися, а то як кажуть в народі, "жадність ФРАЄРА убила "

 4. Депутат 31.05.2017 at 07:12

  Кагорта малоосвідчених представників громади ніяк не може зрозуміти що іх зірковий час вже пішов. Формується нова політична еліта з іншим рівнем свідомості та іншими цінностями.

 5. Марнослав Кривда 31.05.2017 at 13:03

  Люди кажуть, що Шашулик погрожує громаді продати земельні ділянки в парку циганам і каже, що нехай тоді громада бореться з циганами. Можливо варто накласти заборону на відчуження цих земель?

 6. Думка 31.05.2017 at 14:50

  А що циганська громада не люди, що нею лякають? Вони ж мабуть тричі подумають, чим купувати спірні ділянки, наражаючись на супротив місцевої громади. Це що так лобами є потреба зіштовхнути? Спірні акти на земділянки можна відмінити в судовому порядку. Ох ці бютовські нач. шалунішки...

  Одне непорозуміння від місцевого БЮТУ. За пані Юлю якось обідно, що бачить в маштабах країни, а що робиться під «носом» не бачить...То про яку довіру можна мріяти до місцевого БЮТУ?

 7. admin 01.06.2017 at 10:04

  Депутату — ви абсолютно праві. Після останніх місцевих виборів, результати яких на відміну від багатьох попередніх не були сфальшовані та в результаті прозорого формування органів місцевої влади у Василькові значно більшу роль стали відігравати осередки політпартій та громадські організації, активісти. Це позитивно вплинуло на процес формування, як ви кажете, нової політичної еліти з іншим рівнем свідомості та іншими цінностями."

  Думаю, що на найближчих виборах до місцевих органів влади питання «місцеві-не місцеві» буде зняте з порядку денного. Вже сьогодні можна назвати прізвища відносно молодих людей, васильківців, які відповідають названим вами критеріям і, до того ж, мають гарну освіту та достатній досвід роботи в органах місцевого самоврядування. Це Оксана Перінська ,Юрій Сергієнко, Людмила Струк, Сергій Свічинський та ін.

 8. Ігор 01.06.2017 at 15:20

  Підтримую повністю Оксану Петрівну, треба негайно формалізовувати такі об"єкти, щоб їх Сашулики, Сірьожики та інші зхрещені з свиньми особи не вкрали у громадськості ні зараз, ні в подальшому.

  І можливо варто на наступну сесію винести питання розробки проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення. Туди можна включити питання парку біля Стугни та інших, Змієвих Валів, пляжів, дитячих та спортивних майданчиків, стадіонів.

  В Законі «Про землеустрій» та в класифікаторі видів цільового призначення землі все розписано:

  Землі природно-заповідного фонду (природні території та об'єкти (природні заповідники, національні природні парки, біосферні заповідники, регіональні ландшафтні парки, заказники, пам'ятки природи, заповідні урочища), а також штучно створені об'єкти (ботанічні сади, дендрологічні парки, зоологічні парки, парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва), що надаються в постійне користування спеціальним адміністраціям територій та об'єктів природно-заповідного фонду

  Землі рекреаційного призначення (земельні ділянки зелених зон і зелених насаджень міст та інших населених пунктів, навчально-туристських та екологічних стежок, маркованих трас, земельні ділянки, зайняті територіями будинків відпочинку, пансіонатів, об'єктів фізичної культури і спорту, туристичних баз, кемпінгів, яхт-клубів, стаціонарних і наметових туристично-оздоровчих таборів, будинків рибалок і мисливців, дитячих туристичних станцій, дитячих та спортивних таборів, інших аналогічних об'єктів, а також земельні ділянки, надані для дачного будівництва і спорудження інших об'єктів стаціонарної рекреації)

  Землі історико-культурного призначення (землі, на яких розташовані: пам'ятки культурної спадщини, їх комплекси (ансамблі), історико-культурні заповідники, історико-культурні заповідні території, охоронювані археологічні території, музеї просто неба, меморіальні музеї-садиби)

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.