Переможець є, лідера немає...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Кількість голосів, набраних переможцем виборів Васильківського міського голови, не дає йому підстав вважатись лідером територіальної громади. Були часи, коли Попович набирав дві третини голосів виборців і цілком заслужено таким лідером був. Проте цей статус  Валерій Федорович втратив вже давно, оскільки за останні роки програв декілька виборчих компаній.  Щодо Сабова, то до справжнього лідера йому ще дуже далеко. І, на наш погляд, він ним ніколи не стане.  Чи помиляємось ми?.. Покаже час...

Переможець є, лідера немає...: 24 комментария

 1. Феміда 26.05.2014 at 15:12

  Переможець є, (був)лідера не побачили... у 10 році?

  Прямо поле чудес в стране дураков Василькове.

  Да, была Лиса Алиса (Маркова), Кот Базилио (Крикунов),

  а Анатолий Павлович? Почему Вы не стали отстаивать и доказывать лидерство?

  Может, хотя бы сейчас помолчите.

  • admin 26.05.2014 at 18:25

   Феміді: — Практичним результатом мого «отстаивания» стало дострокове (на 3 роки) припинення повноважень Іващенка. В умовах «панування» ПР. Вам цього мало. Я вдячний людям, які мені в цьому допомагали. З нинішніх кандидатів там нікого не було. Крім, можливо, Рум"янцева. Щодо того, щоб «помовчати». Багато хто цього хоче. Чому, не важко здогадатись...

  • Задовбало 26.05.2014 at 22:15

   Ви така схожа на дружину Сабова, з написаного. Так, як пройшло гососування на вашій дільниці у «Ангелі» за Вашого «секретуювання»?

 2. вася петєчкін 26.05.2014 at 15:20

  Ви не помиляєтеся, пане адміне! Сабова протягнули адмінресурсом пороха, його ніхто і не знав в місті, якби не вкинуті порохом і ко великі гроші та підтасовки на дільницях. Так, ніби переміг... Але він не господарник, навіть на сесії міськради ходив донедавна раз на рік, не може вести за собою людей, не вміє спілкуватися з ними і переконувати, отже місто знову отримало казнащо замість голови, але васильківчани самі повинні зрозуміти, що обрали і наїстися цим до нудоти та важкого отруєння, можливо, тоді народ прозріє і голосуватиме не за бігборди та агітки, а за реальні добрі справи на його користь. Сумно мені, що наші люди нічому не навчилися ані на майданах, ані на усіх виборах за 23 роки, дуже сумно...

 3. Цирк 26.05.2014 at 15:47

  Цирк уехал, клоун остался...Бедный Васильков. Сабов — конфликтный человек с психологией сбитого летчика. Такой человек умеет только разрушать. А в нашем городе надо создавать. У нас и так все разрушено. Сабодаш из ПР расплатился с новой властью тем, что помог Сабову выиграть выборы, и получил за это индульгенцию. Теперь Сабов будет разрушать все, что ему лично мешает, прикрывать отсутствие своего опыта и знаний происками «врагов» — тех, кто с ним не согласен. Потому что только это он и умеет. Скажите, а что собственно такого смог за свою жизнь сделать Сабов, чего достичь? Фотограф на свадьбах стал мэром? То же мне, профессионал...Значит, опять в городе будут дрязги вместо кропотливой работы. Думаю, что Сабодаш использовал комуниста Пашкевича для того, чтобы оттянуть голоса у Поповича. Вывод: под брендом УДАРА с помощью Сабодаша из ПР и комуниста мэром стал фотограф на свадьбе. Это будет самый слабый мер из всех, кого я помню в нашем городе.

 4. Фортуна 26.05.2014 at 22:41

  Однозначно, вибори у м.Василькові сфальсификовані!!! А пану Поповичу знову не хватає духу чи то виникла якась «зацікавленність» не відстоювати голоси своїх виборців, перепровірити чому він «програв» чи «виграв», а його виборець залишився в програшу за своє майбутнє?! Такий маленьких розрив в голосах обов"язково перевіряться, а не вказується що він нього відтянув голоси Пашкевич, чи Румянцев. У Пашкевича є свій електорат, голоси у якого крали та підставляли в стопки ін.кандидатів. Та й на дільницях «чесні» члени ДВК творили судьбу населення міста такими речами, які ні в тин ні в ворота не їдуть. Дебет с кредітом так зводили на потрібних кандидатів, що диву даєшся. Мабуть наше місто кимось зачароване...

 5. Фортуна 26.05.2014 at 22:55

  Анатолій Павлович, ви подаєте коментарі тільки виборочно?! А мої ні?!

  • вася петєчкін 27.05.2014 at 07:25

   Пане Фортун, вам не вгодиш, і голоси в вас вкрали, і коментарі виборочно подають)))))))))) Розслабтеся, вибори скінчилися, жалітися, що вас кинули нема куди, такий в нас народ... Скажіть свому електорату, шо погано голосував.

 6. Максим 27.05.2014 at 00:00

  Фортуна, я с Вами полностью согласен, голоса одних- перекладывали в стопки других. И сводили голоса именно так как нужно.

 7. карпо 27.05.2014 at 09:17

  Якщо хтось бачив як таке робили, чому не фіксували, не складали актів, не подавали скарги. Поїзд пішов. Я особисто не вірю, що Валерій Федорович буде оскаржувати результати, бо він зі стаєра перетворився на спринтера.

 8. Антивирус 27.05.2014 at 11:21

  Правильно сказано — есть победитель, якобы «избранный» Сабов, и есть побежденный — город Васильков.

  И полностью согласен с анализом «Цирка» — новый т.н. мэр с фэйковой, популистской и заведомо невыполнимой программой потужится над ее якобы «выполнением», а потом успокоившись(а перед кем отчитываться то?) и получив статус «свадебного генерала» и «говорящего от имени васильковчан лица» отдаст город на окончательный развал и разграбление давно ожидающим этого часа стервятникам-побратымам из своего окружения.

  Кстати Пашкевич после того как его выгнали за крысятничество из коммунистов уже год как лицо без определенного места политжительства — бомПж И теперь его пользуют все кто хочет

 9. Фортуна 27.05.2014 at 12:49

  Васі петєчкіну,якщо всі за чесні вибори, то як пояснити що на деяких участках члени ДВК бюлетені тримали не на столах в полі зору виборця, а за своїми спинами та під столами? Наприклад, у 8 школі (спортзал) — голова комісії Іванова Тамара Василівна, була спроба отримати бюлетені по закордонному паспорту, але вчасно інші виборці зупинили, а бюлетені ховалися та не знаходилися на столах, стіл №3, член ДВК, питала ПІБ у виборця не дивлячись його паспорт, на що самі виборці їй зробили зацваження. 9 школа — член ДВК Русяєв Ю.П. тримав у себе виписаний та пронумерований бюлетень на мера на лавці (цікаво для кого). Спостерігачі завчасно зупинили цю фальсифікацію і змусили надати пояснення. А далі цікавіше не звівши підрахунок голосів в списках виборців за підписами виборців та підрахунком контрольних талонів,в яких виникла суттєва різниця голова комісії — Шевчук Леся Миколаївна, дала безуперечну команду проводити підрахунок бюлетенів, порушуючи саму процедуру підахунку. Заступник голови Онуфрієвич О.Г. оголошуючи по бюлетеню за якого кандидата голосував виборець, казав на розкладені стопки за кандидатів — це сюди?!!! І знову з інших стопок кандидатів було вилучено бюлетені за Пашкевича! Мельниця — на столах виникли підставні списки, окрім тих, по яким населення повинно голосувати в день голосування! Кралися голоси у Пашкевича, занижуючи цифру у підрахунках, яка не відповідала дійсності! Це виявила спостерігач. Кінотеатр «Дружба» — Активісти ГО Васильків-майдан виявили грубе порушення членів ДВК, де в бюлетені С.Сабова поклали бюлетені за Пашкевича і така «пересортиця» по всім дільницям. Це тільки приклад по одному із багатьох кандидатів. Це чесні вибори? Протоколи про порушення є! Питання в тому, чи захоче В.Попович, який найбільше набрав голосів переглянути дану ситуацію і довести про чесність виборів, а не здати голоса?

  • вася петєчкін 28.05.2014 at 12:16

   то пашкевич реально набрав 7000 голосів, але все вкрали??????

   • Фортуна 29.05.2014 at 19:55

    Васі петєчкіну, а що у нас в місті так мало активних людей?

 10. Група ВТМ 27.05.2014 at 22:09

  Васильковчанам: На виборах 25.05.2014 року фальсифікаціями займались Ударівці за Сабова участь у фінансуванні приймала партія і підприємці Василькова особливо відзначився С, Гордієнко. Сабодаш за Пашкевича і Легачева участь у фінасуванні приймала Васильків тепломережа. Як докази є відео,фото,прослушка, працювали офіцери

  КДБ СРСР запаса, матеріали будуть обнародувані коли буде найкращий момент для даної інформації.

 11. admin 27.05.2014 at 22:13

  Грушці: — важко придумати більші дурниці.

  • Микола 27.05.2014 at 22:53

   Адмін, ви помилилися, Грушці зовсім не важко придумувати дурниці, це його втіха і розрада.

   Да, трохи неприємно Сабову знати, що всі знають як він проліз, та нічого, він достатньо самозакоханий, щоб подумати, що ті хто його не цінує — дурні.

   Що Попович, що Сабов, яка різниця, я вірю, що за рік наші люди таки порозумнішають та дивитимуться не на обіцянки а на роботу і розум кандидата, а наші кандидати не за місяць до виборів почнуть чухати потилицю — чим здивувати народ, крім своєї фізіономії на бордах.

 12. Група ВТМ 27.05.2014 at 23:06

  А,П,Боровику: Жучки у вашому кабінеті у ВТМ уже зняли а от записи залишилися це так про дурниці. Мабуть Ви не зустрічались по декілька раз

  на день з Пашкевічем, Лігачевим а потім Ваш патрон Сабодаш не 0бїдинився з Сабовим і не допоміг з фальшувати вибори.

  Павлович більше ми нічогоне розповімо тому що тоді не так буде боляце коли прийде час розборок.

 13. admin 27.05.2014 at 23:13

  Грушці: — ще більші дурниці.

 14. Група ВТМ 27.05.2014 at 23:19

  Коляну і Павловичу: От дурниць особливо Боровику мабуть буде боляче

  Васильковчанам дивитися в очі. Вам потрібно звернутися до екстросенсів

  стосовно В,Грушки.

 15. Максим 28.05.2014 at 09:21

  Групе ВТМ: вы хотите сказать, что Сабадаш хотел победы Легачева или Пашкевича, а потом передумал и отдал их голоса Сабову? Вы хоть сами верите в то что пишите?

 16. Група ВТМ 28.05.2014 at 22:46

  Максиму: В,Сабодаш не міг розраховувати на перемогу Пашкевича або Лігачева тому що більшість Васильковчан і В, Сабодаш розуміли, що основна боротьба буде між Поповичем і Сабовим розрахунок був на основних і запасних, давайте дочекаємося призначень можливо тоді стане більше зрозумілим як проходили вибори.

 17. Група ВТМ 30.05.2014 at 07:49

  Васильковчанам: Декілька раз передивились відео «Щит і Меч» 55 сесію і прийшли до висновку що не все так просто було на виборах 25 квітня 2014 року.

  1. Сабов який сам не переконаний в своїй законій перемозі не хоче йти на перерахунок голосів.

  2.Пашкевич який хоче пирирахунку голосів переконаний що перемогу отримав він .

  3. Сабов говорить що на Пашкевича тиснуть люди які стоять за ним і фінансували його тому він баламутить сесію. Тільки Сабов чомусь не говорить про те що його також фінансували і він має зобовязаня перед ціми особистостями .

  4. Депутат В,Грушка пропонує провести перерахунок голосів щоб не у кого не оставалось підозри про не легетивність С, Сабова.

  ВИСНОВОК: Як завжди у Василькові дути вибори (але хочимо зауважити що на виборах 2006 і 2010 років проводились перерахунки тоді ініциаторами були В.Паджикідже і А, Боровик).

  Хочимо також зауважити що це наша думка і ми її не кому не навязуємо.

 18. Фортуна 30.05.2014 at 12:42

  Якщо не роблять перерахунки по деяким дільницям, особливо по дільниці 321280 (Мельниця), яка насьогодні не є порахованою де не б"ють цифри по протоколу, вона не зведена, то це говорить що голова дільниці Цвіткова Людмила Петрівна йшла на наявне порушення у підрахунку голосів. Член дільниці, яка повинна була відбути за межі дільниці для здійснення голосування на дому, носила наперед заготовлені 21 в/бюлетень в сумці по дільниці і не в оголошений головою час для від"їзду вийшла з ними за межі дільниці?! Як трапилось так, що ціла дільниця не порахована, а є Постанова про переможця. Ганьба деяким членам МВК,які творять судьбу всіх васильковчан і відбрирають їх голоси. Купка аферистів та фокусників під гаслами партій знову зфальсикували вибори у місті. Ганьба вам, запроданці які продали майбутнє наших дітей та внуків, ради своїх крісел та сімейного добробуту.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.