«Перекривати», чи "пікетувати?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Анатолій Марущак у зв"язку з можливим рішенням підкомітету ВРУ про підтримку проекту Мінрегіону про «районування» всупереч інтересам Васильківщини у мережі Ф.Б. повідомляє про наміри перекрити одеську трасу поблизу Калинівки.

Оскільки я маю певний досвід в організації подібних заходів — і поблизу Калинівки, і поблизу Мархалівки (до речі, вони мали позитивний ефект), то хочу сказати наступне: перше — потрібно повідомити відповідні органи про наміри пікетувати, а не перекривати дорогу.

Друге, місцем пікетуванням має бути територія біля нерегульованого пішохідного переходу. Переходити дорогу через такий перехід можна будь-коли.

Третє, якщо постійно переходити дорогу, це може спровокувати конфлікт (можливо будуть і провокатори). Тому хтось з організаторів пікетування в залежності від ситуації повинен дати команду на деякий час звільнити проїзжу частину дороги.

Четверте. мають бути  плакати з чіткими вимогами, написані великими літерами, щоб водії автомобілів, які рухаються по трасі, мали можливість ознайомитися з їх змістом.

І п"яте, головне. Не підставляти людей під кримінальну відповідальність та недопустити нещасних випадків...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.