Передвиборча лихоманка розпочалася?..

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

До початку виборчої компанії з місцевих виборів ще більше трьох місяців, а у Василькові справжня передвиборча лихоманка. Вже почали певну агітаційну роботу осередки політичних партій, деякі з них відкрили громадські приймальні, в людних місцях  і на шпальтах місцевих газет з"явились портрети майбутніх кандидатів в міську і обласну ради, і, як завжди в такому випадку, рікою полився компромат.

Суб"єкти виборчого процесу почали шукати союзників і домовлятися, як краще боротися з конкурентами.

Як ніколи активно включилися в цю роботу місцеві «олігархи», які  із свого досвіду вже знають, що зі «своєю» владою можна мати певні преференції для власного бізнесу.

Так сталось, що з кінця 90 років у нас в місті з владою не все гаразд. В 1999 р. В. Попович свариться з головою КОДА  А. Засухою та його дружиною, нардепом Т.Засухою.

В лютому 2000 р. Президент України Л.Кучма відстороняє Поповича від посади міського голови, на зміну якому в результаті фальсифікації позачергових виборів приходить В .ЛІхачов.

Весною 2002 р. підтриманий громадою В. Попович, повертається до влади, проте в результаті його протистояння з Засухами, місто недоотримало чимало належних йому коштів.

У 2006 році, втративши довіру виборців, В.Попович програв вибори С Іващенку, час правління якого у Василькові, А.Павленко влучно назвав «чорною дирою, де панувала тільки нажива».

У 201о р. в результаті найгрубішої фальсифікації результатів виборів С.Іващенко залишається на посаді, але через два роки під тиском громадскості та через багаточисельні скандали у 2012 р. змушений був «добровільно» складає повноваження міського голови.

У 2013 р. в результаті позачергових виборів стає В. Сабадаш, ситуація у владі і у місті почала стабілізуватись, проте після «Майдану» «громадські активісти» створили такі умови, що подальше перебування В.Сабадаша на посаді стало неможливим.

У 2014 році на позачергових виборах міського голови переміг С.Сабов. З того часу в результаті й0го непідготовленості до цієї посади та протистояння з депутатами міської ради виник «вакуум» влади — передбачені Конституцією та Законами повноваження місцевого самоврядування в повному обсязі виконувати нікому- немає секретаря ради, немає заступників міськогоголови, немає керуючого справами, легітимність деяких   директорів КП викликає сумнів.

Чи варто дивуватись, що при такому стану речей, Васильків став самим занедбаним містом в Київській області.

То чи маємо ми право на помилку, обираючи міського голову та депутатів міськради у жовтні цього року?..

Передвиборча лихоманка розпочалася?..: 2 комментария

  1. Правий Сектор 25.05.2015 at 12:22

    з яких херов РИГІВСЬКИЙ боровик має право писати таку херню?

    Невже даремно полягли Герої на Майдані? Невже даремно зараз справжні Герої захищають нашу Батьківщину від расеї яку запросили РИГИ?

    Пропоную всім громадським організаціям проявити зневагу до цього писаки, та вимагати від боровика негайно та публічно вибачитись перед героями Майдану! мене найбільше обурило те як він написав (проте після «Майдану» «громадські активісти» створили такі умови, що подальше перебування В.Сабадаша на посаді стало неможливим.) це як треба любити гроші чи ненавидить Україну щоб Майдан написати в лапках заради прогибу перед РИГАМИ

  2. natan 26.05.2015 at 18:13

    Я не дуже поважаю Боровика, але мушу зазначити, що любов до своєї Країни проявляється, також, у знаннях про її мову. Якщо, Броровик написав би слово майдан без лапок воно мало б значення — площі, території, а в лапках це власна назва, тобто, згідно правил правопису він правий. А щодо, «громадських активістів» — лапки теж не є помилкою, бо більшість тих «активістів» має таке відношення до «Майдану», як Ленін до ядерних реакцій на сонці.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.