Пекарський розумний, а депутати міськради не дуже...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

«Скандал навколо Васильківської ДЮСШ. Фінішна пряма. Васильків.»

Саме під таким заголовком Пекарські розмістили своє відео в YouTube. В авторському тексті до відео Пекарські називають рішення депутатів міськради щодо зміни підпорядкування спортивної школи невиваженим та дають свою оцінку відносинам міського голови та начальника відділу молоді та спорту.

Пекарські також закидають каналу «Рубікон» звинувачення в необ"єктивності.

В свою чергу нагадаю, що зовсім недавно старший Пекарський, особисто, просив мене «поставити Евеліну Березанську на місце».

На цьому наразі досить. Допускаю, що подібний заголовок може найближчим часом з"явитися в соцмережах. Тільки замість «ДЮСШ» там буде «Васильків ТБ»...

Пекарський розумний, а депутати міськради не дуже...: 7 комментариев

 1. Евеліна 29.05.2018 at 20:59

  Нічого дивного не бачу в тому,що журналіст прийшов зі своїми підготовленими запитаннями. Адже не секрет, що професія журналіста вимагає підготовки.

 2. ЗМІ 29.05.2018 at 23:04

  Евеліно, спілкувавшись із вами раніше, вважав вас розумною людиною. Але ваші необдумані , невиважені , вперті рішення та кроки змусили мене переглянути свою позицію. Останнім часом спостерігаються великі прогалини у вашій діяльності на займаній посаді. Ситуація яка склалась навколо ДЮСШ яскравий тому приклад. У даному випадку, ви м‘яко кажучи не праві.

 3. admin 29.05.2018 at 23:15

  ЗМІ — це рішення більшості депутатів міськради, а не Евеліни...

 4. Гуру 30.05.2018 at 12:47

  «Home video» від Пекарських.

  Вже давно сміється весь Васильків з нашого телебачення часів СССР, над дурними коментарями та не розумними питаннями політично не грамотних людей, які застрягли ще на просторі пострадянського союзу. Чого тільки варта русько-українська мова вчительки баби Люди, яка сама не навчилася говорити державною мовою, а плете за кадром таке, що волосся дибки.

  Останнім часом вони ототожнюють себе з Верховним судом, який вершить долю депутатського корпусу, самих депутатів та їх взаємовідносин. Своїми коментарями вбивають клин між міським головою та деякими депутатами, вирішуючи одноособово взаємостосунки останніх.

  Загалом їх діяльність нагадує одну древню професію, в якій вони комфортно себе почувають, на жаль тільки міському бюджету це обходиться дорого.

 5. Кульчицький 30.05.2018 at 17:26

  Реакція пана Боровика на репортаж «Скандал навколо Васильківської ДЮСШ. Фінішна пряма» більше схожа на істерику. Жодного аргументу, одні соплі. В репортажі взагалі немає жодних оцінок депутатських рішень, тільки прохання більш уважно вивчити проблему. Ну а в кінці шановний Анатолій Павлович взагалі опустився до банальних погроз... Що, так дістали? 🙂 Пане Боровик, знаю, що буде важко, але спробуйте конкурувати гідно та професійно. А Ваші ганебні ліпухи-заказухи всім давно знайомі, проходили вже...

 6. Пекарский 30.05.2018 at 17:37

  Для Гуру и Боровика. В даном посте чувствуется рука Корейко он же А.П. Гуру может писать все что ему взбредет в голову. Нам важно сколько людей смотрят нас.За неполные сутки сюжет"бабы Люды " посмотрели почти 600 человек. А.П. Рубикон отдыхает.

 7. admin 31.05.2018 at 10:20

  «Кульчицькому» — давайте розберемось без ярликів. Дещо пізніше ми більш детально зупинимось на цій темі. Про наїзди Пекарського на «Рубікон» окремо...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.