«Пахнет гнильцой»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Не всі пропозиції Сабова щодо звільнення окремих посадовців виглядають коректними. Підтримуючи звільнення Ларіної і Нередька, водночас вважаємо, що звільнення Гаркавенка, Проценко та декого з інших вілверто «попахивают гнильцой». Наприклад, звільнення з посади начальника відділу освіти Гаркавенка багатьма розцінюється як погано прихована спроба Сабова зняти з себе відпвідальність за фінансовий стан в місті, і як наслідок, пов"язані з цим провали в харчуванні дітей. Крім того, справжні мотиви звільнення посадовців від громадскості приховуються. Якщо говорити про професійну придатність  кандидатів на звільнення, то у деяких з них вона вища, як у самого Сабова...

«Пахнет гнильцой»...: 4 комментария

 1. Батьки 21.11.2014 at 21:21

  "Професійність» — спору нет,

  Только ж дети – без котлет

  И цыплята без бедра —

  Тендер – сложная игра…

 2. admin 22.11.2014 at 11:57

  «Батькам»: — ви, очевидно, добре знаєте, як формувався склад міської ради і як у 2010 році «обрали» міського голову. Це ми до того, чому наш міський бюджет такий бідний. Скажіть, про який розвиток міста та інвестиції можна говорити при такому складі ради та одіозному міському голові Іващенку.

  Надій на те, що Сабов щось змінить, жодних, єдине — масштаби розкрадання власності громади стануть меншими, та й розкрадати після шестирічного владарювання у місті «молодої амбітної команди» майже нічого.

  Звичайно, Сабов слабкий міський голова. І це об"єктивно — без досвіду, без команди, без підтримки громадскості, без наявності особистих даних для управління такою складною системою, як міське господарство.

  Але так склалось — Сабов на минулих виборах -як «менше зло» з інших реальних кандидатів, в першу чергу, маємо на увазі Поповича.

  В таких умовах і депутати, і місцеві політичні і громадські організації мали б працювати на консолідацію зусиль на покращення ситуації в місті.

  Замість цього — тотальна конфронтація. Люди, бізнес яких «процвітав» при Іващенку і які не знайшли «спільну мову» з Сабовим, об"єднались з програвшими Сабову кандидатами на мерську посаду та лояльними до Іващенка депутатами — «ковбоями з Болівару» влаштували обструкцію Сабову, в результаті чого сьогодні у нього немає жодного заступника. Крім того, ці люди організовують безкінечні зриви сесій, що на їх думку, повинно викликати у мешканців міста невдоволення роботою міського голови. Все це супроводжується «оголтєлою» інформаційною війною на сторінках проплаченого ними сайту, яким керує нечистий на руку Гаврилюк.

  В таких умовах, про достатнє фінансування соціальних програм, в т.ч. і харчування дітей, говорити не доводиться. Саме тому, звільнення начальника освіти і деяких інших осіб, виглядає як «пошук стрілочника». Крім того, ми вважаємо, що при звільненні названих осіб громадськості були детально пояснені мотиви таких дій. В противному разі отримаємо ще один привід для загострення і так непростої ситуації місті.

  То ж вимагаємо від міського голови, депутатів міської ради, всіх місцевих посадовців негайно припинити чвари і, нарешті, згадати, за що і за рахунок кого вони отримують заробітну платню.

 3. Громадянин 22.11.2014 at 12:34

  Безперечно, Ваш «спіч» заслуговує уваги. Консолідація зараз потрібна, як ніколи. Але у місті Василькові апріорі не може бути об'єднання. Тому що, для нормального розвитку міста, так чи інакше, потрібно зачепити інтереси т.зв. кланово-олігархічної групи. Їх «мафіозний конгломерат» складався довгі роки, обростав «супутниками» та підкормленими чиновниками. Змінити місто на краще — це позбавити місцевих ахметових та коломойських ))) поступитись своїми статками на користь громади. Таке можливо? Гадаю, ні. Можливо тільки пристосування, взаємовигідний «союз» із капіталістами, але вони ніколи не поступляться своїм капіталом...

  Щодо дитячих садочков, рекомендую Вам сходити з батьками у найближчий садочок, поцікавитись, як харчуються дітки. І ще — депутати міської ради зарплати не отримують, вони працюють (якщо працюють) на громадських засадах.

 4. admin 22.11.2014 at 16:22

  Громадянину: — дійсно, депутати міської ради заробітну плату не отримують. Хоч деякі з них є або були посадовцями і зарплату отримують або отримували — наприклад, Бурсова, Сергєєв, Грушка, Агеєв, Гуреєв, Нередько, Змаєва, Корбецький. Чи ми помиляємось? Деякі з інших компенсували відсутність зарплати певними преференціями, недоступними для простого васильківця.

  Щодо поради сходити в дитячий садочок — стан справ знаємо з власного досвіду, бо у нас є також діти і внуки.

  Але справа не в цьому. Найважливіше встановити, чому так сталось, знайти причини, а потім вжити заходів. Спочатку діагноз, потім лікування. Звільнення начальника відділу освіти за провали в організації харчування дітей при катастрофічній нестачі бюджетних коштів не вирішить проблеми.

  Щодо «союзу» з місцевими ахметовими і коломойськими — а чи хто працював системно з ними в напрямку надання благодійної допомоги, наприклад, для закупівлі продуктів харчування в дошкільні заклади? І чи є сьогодні у нашій владі людина, здатна провести таку роботу?..

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.