Павло Козирєв склав повноваження мера Українки...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як повідомляє офіційний сайт міста Українка, на черговому засіданні міської ради міський голова П. Козирєв звернувся до депутатів з проханням прийняти його відставку. За словами Козирєва відставка пов"язана з переходом на іншу роботу- «...це для мене новий, більш масштабний і складний проект...» 

Павло Козирєв склав повноваження мера Українки...: 6 комментариев

 1. Антивирус 21.09.2017 at 16:39

  Ну да, ну да......Новый,типа, проЭкт замутил... Ради него можна и тысячи обуховчан, которые его выбирали, нах-нах пешим порядком послать?

  Да просто паленым пахнуло, вот и лапти плетет!Ясно ведь, что когда придут брать(и есть за что) — то вряд-ли удастся сохранить нажитое тяжким трудом во имя громады, кхе-кхе. А так — вильнул пораньше , и сам цел и статки при себе оставил.

  Может стоит задуматься и элите выборной и невыборной тысячелетнего городка на Стугне?

  • Сон 23.09.2017 at 13:35

   Санька(Крикунов), а тебе ничем ещё не пахнуло? Может тоже пора подумать про лапти?)

 2. Акти Vist 21.09.2017 at 21:30

  А при чому обухівчани до Козирєва? Ви нічого не наплутали Антивирус?

 3. Антивирус 22.09.2017 at 14:28

  Ваша правда,уважаемый, — география подвела меня , писал для жителей Украинки......но по сути,надеюсь, все в точку.

 4. вода 22.09.2017 at 14:42

  Дивина та й годі.

  Відставку мера Українки обговорювати та коментувати можна це актуально для громади міста, а ось підвищення тарифів на опалення – ні не можна.

  Хотів написати коментар, а отримав «Извините, обсуждение этой записи закрыто.»

  Але в будь-якому випадку та на всяк випадок до уваги «царів»:

  «В Украине на сегодняшний день нет основания для увеличения тарифов на жилищно-коммунальные услуги и газ.

  Об этом в эфире Обоз.LIVE заявил вице-премьер-министр Павел Розенко.

  „Позиция правительства однозначна: никаких повышений цен на газ в этом отопительном сезоне не будет. Поэтому оснований для повышения жилищно-коммунальных услуг тоже нет. Безусловно, это ответственность органов местной власти, но еще раз подчеркиваю, что цены и тарифы расти в этом году не будут. Поэтому уровень доходов увеличивается, цены остаются на уровне прошлого отопительного сезона“, — отметил вице-премьер»

  www.obozrevatel.com/finan...a-ukraintsev.htm

 5. Думка 23.09.2017 at 14:55

  Шановний адміне, зважаючи на вашу громадську позицію та висвітлення актуальних питань м.Василькова, підтримуючи звернення попереднього дописувача, прохання підняти на сайті питання щодо зміни тарифів КП Васильківтепломережа в бік зростання, де громадяни міста можуть висловити свої зауваження та пропозиції щодо діяльності комунальних підприємств міста що обслуговують населення.

  P.S. Згідно АКТів готовності до опалювального періоду, складених представниками КП «Васильківтепломережа» у присутності представника споживача КП «ККП м.Васильків» про готовність об"єкта (житловий будинок) до опалювального сезону 2017—2018р мають зауваження, що ревізія запірної апаратури не проводилась; термоетрита манометри відсутні; освітлення відсутне; не проведено очищення грязьовиків. У багатьох багатоповерхівках міста не проводилась промивка системи, що з зимовий період викличе багато нарікань, що батареї холодні! В деяких місцях теплотраси до будинків потребують утеплення та ремонту, бо знову у зимку будуть обігрівати зовні повітря навколо будинків. При встановленні лічильників комерційного обліку в будинках, яку мають показати економію, якщо не утеплюються мережі в підвалах КП ККП чи тепломережею? Звісно що будуть втрати тепла! А звідси і зростуть тарифи для населення. Самий важкий напрямок роботи — це комунальне господарство міста і потрібен розумний менеджер-господарник, якому не байдужі питання господарювання. Нажаль робота в цьому напрямку пробуксовує.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.