Пару слів Василю Михайловичу Сіранчуку...(оновлено 15.06)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

15.06. Шановний Василь Михайлович! Небагато розуму треба мати, щоб  здогадатися, до чого призведе Ваша і Ваших колег по фракції «страусина позиція» щодо ситуації з Вашим партійним керівником Слончаком. Сьогоднішнє засідання тимчасової депутатської комісії показало, що саме Ви і Ваші колеги по фракції, окрім Брукви, «топите» Слончака і знищуєте авторитет політсили, завдяки якій стали депутатами міськради.

Якби Ви долухались до наших порад щодо зміни голови фракції та ін., скандал навколо Слончака і Вашої фракції не набрав би такої сили, як сьогодні. А якби Ви ще б порадили О.О. добровільно відмовитись від цієї зем. ділянки (бо все рівно заберуть), то не довелось би сьогодні Вашому колезі Сергію Сергієнку голосувати за недопуск Слончака до пленарних засідань ради.

От і виходить, як не крути. що не Бруква, а Ви власноруч,  робите «неприємності» О.О. та ВО"Батьківщина". Думати треба! Чи не так, Василю Михайловичу?..

11.05.  Шановний Василь Михайлович!  Сподіваємось, що Ви здатні об"єктивно оцінити ситуацію навколо Вашої фракції у міській раді, яка «вилізла» назовні у зв"язку з відомими заявами Вашої колеги Марини Брукви.

Проаналізуйте реакцію соцмереж, зокрема, прочитайте коментарі на цю тему на нашому сайті.

Завдяки місцевим каналам ТБ — «Васильків ТБ» та «Рубікон», каналу на Youtube «Наше місто», інтернет-ресурсам «Васильків інфо», «Рідне місто» та ін. про ганьбу Вашої фракції знає мало не все місто.

Ви ж розумієте, що тепер по страусиному «заховати голову в пісок» не вдасться. Замовчування скандалу, відсутність реакції на нього можуть дорого коштувати політичній репутації, і не тільки політичній, всіх членів фракції, керівництва місцевої організації «Батьківщини». Якщо Ви разом з своїми партійними колегами будете діяти так і надалі, ви взагалі авторитет цієї політсили у Василькові «помножите на ноль».

Будете «мовчати» Ви, не будуть «мовчати» виборці. В т.ч. і на найближчій сесії міської ради... 

07.05.  Шановний Василь Михайлович! Останні події щодо земельного скандалу, фігурантом якого є голова Вашої фракції у міській раді Олександр Слончак,( він же голова місцевої організації ВО «Батьківщина»), в тому числі та картинка з сесійної зали, яку побачили на місцевих телеканалах васильківці, переконливо засвідчили про повну втрату довіри виборців міста до всіх членів фракції, не виключаючи з цього списку і Вас. 

Безсумнівно, що все це негативно вплинуло і на авторитет політсили, яку Ви представляєте у міській раді.

Чи можна ще щось поправити? На нашу думку, Ви, як найбільш авторитетний депутат міськради від ВО «Батьківщина», один з керівників її місцевої організації, людина, яку поважають у Василькові могли б ініціювати переобрання голови Вашої фракції. Замість Слончака головою фракції могла б бути, наприклад, Любов Лущик, теж поважна людина у нашому місті. Для виправлення ситуації логічно було б повернути до керівництва міського осередку Марину Брукву, яку виключили з нього за досить сумнівних обставин.

Такі кроки, якщо  вони будуть здійснені, на ділі б показали, що Ви і Ваша фракція у міській раді насправді у своїй діяльності віддаєте перевагу інтересам виборців, а не своїм особистим...

Пару слів Василю Михайловичу Сіранчуку...(оновлено 15.06): 12 комментариев

 1. Женя 07.05.2017 at 15:25

  Любов Лущик??? Ви серйозно? Поважна людина вона в Консулі, не більше.

 2. Григорій 07.05.2017 at 19:14

  Лущик Люба продала свою думку Слончаку за 10 соток, у неї такий авторитет як у баби Марфи на базарі.

 3. Мешканець міста 07.05.2017 at 22:19

  Нехай ту депутатку і ставлять головою що підняла такі скандальні питання по слончаку,якщо вона дійсно борець за справедливість.

 4. Депутат 08.05.2017 at 09:34

  Такі як вона не вигідні владі. Хто ж їм бабульки буде возити в Київ як не буде Слончака?

 5. Старий полковник 08.05.2017 at 13:02

  Сіранчук, як лікар, повинен допомогти БЮТу видалити Слончака, немов гнилово зуба з челюсті. А то хвороба розповсюдиться на весь організм.

 6. Депутат 08.05.2017 at 21:52

  У Сіранчука духу не хватить...запал уже не той та й залежний він від Слончака ВЖЕ.

 7. Шульц 10.05.2017 at 23:21

  Раджу вам Василю Михайловичу мене не захищати, а то

  припишуть до моіх « дєл зємєльних» і вас на вила піднімуть. Покладаю на вас надію, а то як Бруква візьме владу в своі руки, то не буде мені бідному місця ні в раді, ні в партіі! Знову буду круги по місту нарізати та пороги у виконкомі оббивати. Пожалійте хоч трохи, дайте до кінця каденціі досидіть та землі ще набрать, мало мені, мало... АТОшники мені трохи карти сплутали, так би і ті діляночки собі прибрали.

 8. Марина Бруква 11.05.2017 at 13:44

  Шановний адміне! Не чіпайте загалом всю партію «Батьківщина» в моїх висловлюваннях мова йшла про керівника партії ,а саме щодо Слончака О.О та дискридитацію його особою партії ,тому такі висловлювання як " взагалі авторитет цієї політсили у Василькові «помножите на ноль»тут недоречні.

 9. admin 11.05.2017 at 15:15

  Марині Брукві — мова тут якраз йде про те, що Ваші висловлювання про Слончака сприяють Вашому авторитету, а невжиття заходів членами фракції, керівництвом місцевої організації «Батьківщини» у зв"язку з оприлюдненою Вами на сесії міської ради інформацією, обов"язково приведе до падіння довіри виборців Василькова до Вашої політсили... Чи Ви вважаєте, що не потрібно вносити зміни до керівного складу фракції і місцевої організації?..

 10. Земельна ділянка 11.05.2017 at 22:47

  Служила я своій громаді вірою і правдою, десятками років ростила легені міста , шикарні дерева, серед яких бавились дітки та відпочивали містяни. Розміщуюсь я на прибережній зоні ( колись судноходноі) річки Стугна в славетному місті Васильків поблизу провулку Народовольців. Багато літ ніщо не предвіщало біди, доки у далекому 2005 році, головою моєі комісіі став відомий у місті, не зовсім грамотний , народний обранець Слончак О.О. Тоді й настала справжня біда для мене та таких як я! Його руки, розчерком пера віддавали нас під гаражі та забудову, ділили та доділяли, незважаючи на те, що ми виростили не одне покоління васильківців. Так, у 2007 році, ради збагачення свого чада, яке і так не обділене долею, пан депутат Слончак виділив мене своій молодшій донці... Ці люди, ради своіх примх та захцянок хочуть вирубати усі дерева, які росли на мені багато літ та звести будинок, позбавивши можливості громади відпочивати на шикарному березі річки Стугна! ПРОШУ ВАС, СХАМЕНІТСЯ! Подумайте про майбутнє!

 11. Суспільне Око 15.06.2017 at 23:09

  Сьогодні усі, без виключення, члени комісіі одноголосно проголосували за недопуск Слончака до подальших пленарних засідань Васильківськоі міськоі ради, до завершення розслідування по вказаному факту правоохоронними органами.

 12. Народоволець 16.06.2017 at 07:29

  Був присутній на цій комісіі, і вразило дві речі: жалюгідний вигляд куплених слончаком кілька ницих депутатів, які всіляко намагались вибілити свого «патрона» . Вразила принциповість жінок-депутатів, які чітко відстоювали законну позицію та думку громади! Молодці дівчата! Так тримати! Не бійтесь , не оглядаючись ідіть вперед!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.