Партія Юлії Тимошенко нагородила Олександра Слончака...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Мешканці Василькова з великою радістю сприйняли звістку про нагородження голови місцевої організації О. Слончака грамотою від партії Юлії Тимошенко. Горді за свого земляка васильківці поголовно кинуться голосувати на президентських виборах за Юлю, на виборах до обласної ради — за Бондарєва і Старікову, до місцевої — за Слончака і Майстер.

До виборів у Василькові «с обьятьями» радо зустрінуть Грицька Костинського, щоб сказати йому пару «теплих слів» за його обіцянки-цяцянки, які він щедро роздавав на зустрічі з мешканцями міста в кінці минулого року...

Партія Юлії Тимошенко нагородила Олександра Слончака...: 11 комментариев

 1. Думка 10.02.2018 at 21:57

  Місцева Бют завжди була продажною у місті. З появою БЮТ у раді, знову почався земельний дерибан.

  Слончаком віджато землю 18 соток у в/м, багато хто прочитав цю інфу на васильківінфо. Люди кажуть будуть мітінгутати, а будувати чи розширяти межі ресторану Прага не дадуть. Кажуть земля ця спірна.

  Місцева БЮТ — рейдерська структура. Гочеш жити у місті ПОГАНО — то голосуй за БЮТ.

 2. Депутат 10.02.2018 at 22:55

  Скупий до нестями Слончак , розуміючи що «запахло жареним» і народ не залишить просто так його махінаціі та оборудки із землею, побіг та вициганив у обласній організаціі БЮт грамоту та виставив це фото в мережі). Так що шановні васильківці, тепер за ДЕРИБАн земельки уБЮТкі грамоти роздають!

 3. Вуйко 11.02.2018 at 10:31

  Може це для вас сигнал, шо Слончаку довіряє особисто ЮВТ. Що скажете якщо Юля стане Президентом ? Майстер мером ?

 4. Труфальдино 11.02.2018 at 13:54

  Майстер може стати мером тільки в Буркіно- Фасо ))) Хиба ні?

 5. Спикер 11.02.2018 at 14:21

  Майстер мером?! Не смешите мои седины. У Слончака не хватит денег!

 6. Прохожий 11.02.2018 at 15:01

  До неба жопой не допрыгнуть:-)

 7. Юра 11.02.2018 at 19:59

  Слончак настільки грамотний, що довірив вести свою сторінку в фейсбуці людині, яка навіть назву рідної партії без помилок написати на змогла. «Батькіащина» — вона працює...

 8. Ігор Денисенко 13.02.2018 at 20:22

  Випадково зайшов. Спочатку не повірив своїм очам! Одягнув спеціальні окуляри для такого випадку. Ба, дійсно так! Навіть не знаю як відреагувати, підбираю слова, на цю чудову подію, що сталася із Сашуликом! Який молодець! Грамота, ну прям пісец, що навздогін всім нам на обіцянку чудового владного дядька із Києва у Стугнянському парку змінити керівника, що так обурррливо для мешканців міста «засвітився» з грабунком землі у цьому парку! Висновок із цієї чудової події для Сашулика-злодюжки і для всіх нас, — слава Юлінькі Тимошенко! Неодмінно проголосуйте за неї! На чергових і Президенських і Парламенських виборах! Голосуймо!

 9. Гриша 14.02.2018 at 00:46

  Голосуй не голосуй все одно получиш...сашулика бо він перший по списку. Щоб спасти місто від цієї п...и є один вихід : запросити склад ТВК 2010 року.

 10. Ігор Денисенко 15.02.2018 at 02:50

  Вдало і з гумором. Приємно читати. А спасати (рятувати) місто немає сенсу, Місто (країна) повинна Сашуликом себе обрати. Щоб отримати задоволення. Від свого вибору. Тому. Не заважайте достойним обирати достойного.

 11. Думка 16.02.2018 at 21:51

  Кажуть чого тут незрозуміло, Сашулик у громади земельку віджимає, а це ще у нього не кінець, бо мабуть є замовлення від бютовських патронів, на очередне спонсування БЮТовскої звіздобратії, яка хоче як і інші дограбовувати країну. Ласі куски Сашулику, а інші на потреби БЮТу. Ось так громадо — Вас грабують, а Ви за них голосуєте. Ось Вам партія від пані Ю, яка всяких звіздорасів з товстими гаманцями нагороджує за те, що ті підробляють документи та відкрито крадуть земельку, оббріхуючи ін.депутатів які не дають їм з розмахом красти. Якщо пані Ю завойовує свій авторитет з такими Сашуликами — то сама від них нічим не візрізняється. Гасло БЮТу — обіцяти не значить виконувати. Хто вміє думати — НЕ ГОЛОСУЙ ЗА МІСЦЕВУ ПРОДАЖНУ БЮТ!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.