Партія «ВОЛЯ»: НКРЕКП має скасувати абонплату за газ...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

«ВОЛЯ» виступає категорично проти запровадження абонплати за газ для українців, яку намагалися ввести з 1 квітня.

Це рішення #НКРЕКП є ще одним свідченням того, що регулятор стоїть на сторожі інтересів олігархів, які контролюють видобуток та розподіл газу в Україні. 

Українці і так платять за газ за завищеною ціною. За нашими підрахунками, реальна вартість газу українського видобутку має складати не більше 2900 гривень за тисячу кубометрів, а не 6879 гривень, як це є зараз. Більше того, газу українського видобутку майже вистачає на потреби населення – натомість він змішується з імпортним, за який одну ціну платять і громадяни, і підприємства. Хоча навіть у цьому випадку вартість мала бути нижчою.

З кожної 1000 грн., яку ми платимо за газ, 580 грн. є корупційною рентою, яка йде до кишень олігархів: Фірташа, Ахметова, Коломойського, Боголюбова, Пінчука, Новінського,  Бойка, Льовочкіна, Злочевського та Іванющенка. А також до кишені президента Петра Порошенка, який організував та покриває дану схему за допомогою підконтрольного йому органу – НКРЕКП. 

Членами Національної комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг є люди, залежні від олігархів:

—  Голова НКРЕКП, Дмитро Вовк до цієї посади працював у корпорації «Рошен» Петра Порошенка в Москві, де відповідав за збільшення продажів продукції у Росії,
—  Юрій Голляк — пов'язаний з олігархом Дмитром Фірташем,
—  Володимир Євдокімов — бізнес-партнер соратника Арсенія Яценюка,
—  Борис Циганенко — був посадовою особою в структурі російського бізнесмена Григоришина та у «Київенерго» Ахметова,
—  Вікторія Морозова — пов'язана зі структурами Григоришина.

У результаті введення фіксованої абонплати за газ в першу чергу виграють власники облгазів. В Україні 70% цього бізнесу контролює олігарх Дмитро Фірташ з партнерами. Отже рішення НКРЕКП про запровадження абонплати на газ є ще одним способом витягнути гроші з кишень українців, та віддати їх олігархам. Олігархам, які і так отримують надприбутки від використання активів держави для власного збагачення! 

Політична партія «ВОЛЯ» на центральному рівні та на рівні своїх представництв в органах місцевої влади звертається до керівників держави з вимогою скасувати рішення НКРЕКП щодо встановлення абонплати на газ. Окрім того, однією з вимог партії «ВОЛЯ» є створення тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді, яка має розслідувати як формуються тарифи на газ та закупівлю вугілля.

Прес-служба партії «ВОЛЯ»

Партія «ВОЛЯ»: НКРЕКП має скасувати абонплату за газ...: 4 комментария

 1. Думка 04.04.2017 at 19:11

  Цікава інформація

  nbnews.com.ua/ua/news/197342/

 2. Думка 04.04.2017 at 19:19

  НКРЕКП не відмінила абонплату за газ, це питання розглянуть 10 квітня

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) розгляне питання щодо можливого призупинення дії абонентської плати за розподіл газу у понеділок, 10 квітня. Про це зранку 4 квітня інформувала прес-служба НКРЕКП, передає НБН.

  «На відкрите засідання Комісії… на 10 квітня 2017 року виноситься питання про призупинення та внесення змін до деяких постанов НКРЕКП у сфері природного газу з метою недопущення підвищення загального рахунку для населення», – йдеться у повідомленні.

  nbnews.com.ua/ua/news/197347/

 3. Антивирус 05.04.2017 at 23:09

  Было бы неразумно владельцам облводоканалов и облэнерго не последовать примеру газовщиков.Так что за первой пробной последуют следующие абонплаты.Даже к гадалке не ходи.Власть на выдумки хитра,таки да!

 4. Думка 06.04.2017 at 19:10

  Анатолій Павлович, коли в нашому місті депутати візмуть приклад з депутатів мукачівської місьради, не на словах, а на ділі докажуть свою спроможність попрацювати в даному напрямку для громади міста? ...

  В Мукачево прийняте БЕЗПРЕЦЕДЕНТНЕ рішення, що до газової монополії...

  На сесії Мукачівська міська рада було прийняте безпрецедентне рішення, що до повернення під контроль місцевої громади газорозподільчих мереж, які знаходились в оперативному управлінні газового(их) монополіста.

  golovne.in.ua/video/mukac... -maino-gazo.html

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.