Партія «УДАР»: Вибори в Обухові – репетиція парламентських

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Влада намагається вплинути на хід і результати виборів Обухівського міського голови, які повинні відбутися 18 березня цього року. Про це заявляють у Київській обласній організації партії «УДАР».

У партії наголосили, що сьогодні керівника їхнього виборчого штабу в Обухові, депутата міської ради Володимира Геращенка викликали в Київське обласне управління УБОЗ з метою «проведення роз’яснювальної роботи». В «УДАРі» назвали це методом тиску і втручанням у виборчий процес.

«Володимир Геращенко є керівником виборчого штабу і довіреною особою кандидата від «УДАРу» на посаду Обухівського міського голови Анатолія Шафаренка. Його виклик в міліцію – яскрава демонстрація того, що влада боїться кандидата від опозиції і шляхом залякування, погроз, відмов у реєстрації членів ДВК намагається вплинути на виборчий процес. Тож про чесні і демократичні вибори в Обухові говорити не приходиться», – зазначив голова Київської обласної організації «УДАРу» Олег Велікін.

У свою чергу заступник голови партії «УДАР» Артур Палатний вважає, що виборчий процес в Обухові є репетицією перед виборами до Верховної Ради. «Сьогодні на виборах міського голови Обухова проти партії «УДАР» застосовується силовий сценарій, рейтингових кандидатів знімають з реєстрації. Влада відверто відпрацьовує методи, за допомогою яких планує проводити майбутню парламентську кампанію», – переконаний політик.

У Київській обласній організації «УДАРу» також додали, що одночасно із сьогоднішнім «допитом» їхнього однопартійця, Київський обласний адміністративний суд відхилив позовну заяву партії щодо відмови у реєстрації членів ДВК. Таким чином, під час виборів в Обухові у жодній виборчій комісії не буде представників «УДАРу».

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.