Параноя...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Депутат М.Неділько про антидержавну діяльність ГО «РІДНЕ МІСТО» (без наших коментарів): «Васильківський «русскій мір», що під Києвом, або «сєпар на сєпару сєпаром поганяє»! Свого часу група депутатів Васильківськоі міської ради Київської області звернулася із офіційним зверненням до Служби безпеки України, в якому повідомили, що рупор проросійського мера міста Васильків Володимира Сабадаша сайт «Рідне місто» зареєстровано на території країни — агресора Російської федерації та проводить, на нашу думку, місцеву антиукраїнську діяльність, яка спрямована на боротьбу з патріотично-налаштованою опозицією до мера казнокрада. Натомість, як завжди СБУ, нічого в цьому протиправного не побачила і «послала депутатів по далі». А вчора власник антиукраїнського (на нашу думку) місцевого сайту «Рідне місто» Анатолій Боровик відверто зізнався в любові до Російської федерації, у такий спосіб висловивши не тільки свою любов до країни-агресора, а ще раз підтвердив таку ж саму любов до Російської федерації і мера міста Васильків Володимира Сабадаша! Слава Україні!»

Параноя...: 2 комментария

  1. ФСБУ 02.10.2018 at 16:09

    Коли немає чого пред'явити, тоді залишається універсальне трендове звинувачення — агент кремля!

    От цікаво, а на що направлена діяльність НЕділька? Як на мене, то цей адвокато-депутат «под личиной патриота ничтоже сумняшеся» доклав чимало зусиль до руйнації Української державності, будучи співучасником злочинних оборуток у м. Васильків та районі, які ось-ось повилазять назовні в деталях. Коли підступить невідворотність покарання, не треба волати про репресії та 37 рік, бо спитають «по-дєлу!» і «по-существу!». А ще не варто забувати Миколі та його куратору Олександру Васильовичу про те, що к отвєту їх можуть призвать не в зовсім правовій площині, а в площині, подібній до тої, яку вони використовували, грабуючи у територіальної громади міста її спільний ресурс-комунальне майно, у вигляді земель, комунікацій, об'єктів нерухомості та ін.

    І назву гарну можна дати: "революційна експропріація майна місцевого держиморди на користь громади міста та притягнення до відповідальності дійових осіб, в котрих є конкретні імена та прізвища! "

  2. Назар 02.10.2018 at 16:12

    Багата васильківська земля час від часу розщедрюється не тільки на великих людей, а й на безпросвітних телепнів (мабуть, щоб зберегти баланс добра і зла в природі). Деякі з цих бовдурів за волею суспільних аномалій усякими правдами й неправдами опинилися навіть у депутатських кріслах (напевне, знову для балансу сил добра і зла). Шкода, що в тексті фігурує один лише Микола Неділько, а інші правдомути надійно сховані за туманною ширмою словосполучення «група депутатів». Ці групові ґвалтівники здорового глузду в листі до СБУ звинуватили і мера м. Васильків і сайт «Рідне місто» у нібито проросійських позиціях й антиукраїнській діяльності. По собі міряють блазні, бо намагання цих «групових» зривати сесії міської ради, де вирішуються важливі для громади питання, і є проросійською позицією, а їхнє невиразне мугикання незрозумілою мовою – не що інше як антиукраїнська діяльність, бо тільки недорозвинені бовдури і таємні агенти кремля не можуть на двадцять восьмому році Незалежності України висловлювати свої думки державною мовою. «Груповики», шукайте ворогів у своїй стайні: куди не плюнете – влучите…

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.