Пам"ятник Володимиру у Василькові...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У Василькові же давно обговорюють ідею про спорудження у місті пам"ятника Володимиру Великому (князю Володимиру). Сьогодні знову зріс інтерес до цієї теми.

Пропонуємо всім бажаючим обговорити її у нас на сайті...

Пам"ятник Володимиру у Василькові...: 17 комментариев

 1. vnp 05.03.2017 at 14:15

  Я, наприклад, не знаю жодного свого знайомого, у якого є інтерес до цієї теми. Якщо міськраді не має куди приткнути 1,5 — 2 мілліона ( мабуть десь так) то я готовий їх прийняти, в якості подарунка. Податки заплачу повністю.

 2. Андрій Каденко 05.03.2017 at 18:21

  А пам'ятник небесній сотні вже встановили? Там також близько 1, 5 мільйони гривень було запроектовано на освоєння з яких по «стандарту» не менше десь 30% откату.

 3. admin 05.03.2017 at 18:51

  Андрію Каденку — Ви все ще не можете відійти від «стандартів» Іващенка.

  Ви ж з ними, очевидно, знайомі через свою участь у виборчих комісіях...

 4. Вася 05.03.2017 at 20:44

  Прежде чем ставить памятник Володимиру не мешало бы разобраться с проблемами дорог, школ, детсадов и многими другими более важными и необходимыми вещами. Это знаете с чем можно сравнить? Когда жена с мужем приходят домой и видят гору немытой посуды, есть не из чего и нечем и вместо того, чтобы заняться первоочерёдным делом , жена идёт вязать тёплые носочки мужу, а муж садится за компьютер и начаниает в соцсетях раздавать всем указания, как нужно жить на белом свете.(каждый занимается тем чем ему больше нравится заниматься, а не тем чем нужно заняться в первую очередь) строительство памятника именно сейчас будет наверное таким же полезным делом, как хоровое пение произведения «суровые годы» из небезызвестного творения нашего земляка Михаила Афанасьевича Булгакова.

 5. Андрій Каденко 05.03.2017 at 21:01

  Навіть не знаю що Вам і відповісти.

  Нажать, а може і на щастя зі стандартами Іващенка, я не знайомий.

  З його виборчими стандартами Ви знайомі, як ніхто інший.

  Відкрию Вам секрет, Що стосується стандартів откатів то це не видумка Іващенка, а загальновідома практика. Розмір залежить від розміру бажань чиновника та статусу його куратора.

  Змінюються лише люди, а фінансові потоки та способи дерибану бюджету та стандарти % откатів залишаються.

  Після того, як за безпосереднього вашого сприяння, пішов з посади С.Іващенко, дерибан бюджету на комунальної власності міста продовжується й на сьогодні. Ну хто і скільки Ви маєте знаєти достеменно, агентура ж у Вас розвинута.

  Анатолій Павлович не живіть Іващенком, живіть сьогоденням, майбутнім.

  Бо, якщо чесно то з Іващенком Ви вже задрали.

  Ви як чоловік після розлучення. При буть -якій нагоді згадуєте свою колишню та всім розповідаєте яка вона погана, так з вами погано повелася, і тепер всіх міряє то колишній.

  Або сходіть в церкву, або до психолога. (Чому саме сюди, Ви зі свого досвіду знаєте).

  Якщо є питання то мій телефон Ви знаєте.

 6. Велес 06.03.2017 at 15:57

  Для чого увіковічувати сумнівного релігійно-політичного діяча минулого тисячоліття? Зараз коли йде агресія московських попів, саме Володимира називають своїм святим агресори.

  Князь Володимир зрадив Вірування своїх предків, присягнув єврейському Богу Яхве і знищив своїх земляків, які не бажали нести хреста за увесь Єврейський народ

 7. admin 06.03.2017 at 16:37

  Велесу — кожний має право на свою думку. У місті багато людей має думку відмінну від вашої. І це природньо.

  А що каже історія: — «...988 року з волі Володимира Великого тут було збудовано фортецю для захисту Києва з півдня від набігів степових кочівників... Цей рік і прийнято вважати роком заснування міста...»

  На нашу думку, безкінечне переписування історії в СРСР і сьогодні в Україні слугує інтересам правлячого класу та не сприяє консолідації суспільства навколо вирішення нагальних для країни проблем...

 8. admin 06.03.2017 at 16:47

  Андрію Каденку — все пізнається в порівнянні. Сьогодні дехто піддає тотальній критиці діяльність нинішнього міського голови В.Сабадаша. Наскільки справедлива ця критика?

  Щоб відповісти на це питання, потрібно хоч би в першому наближенні порівняти результати роботи Іващенка, Сабова, Сабадаша. Саме в цьому контексті ми і згадуємо (досить делікатно) прізвище відставного бізнес-мера.

  Повірте, якби не було критики В.Сабадаша в стилі Гаврилюка, підручного Іващенка, останнього ніхто б і не згадував. «Пішов», ну і слава богу...

  Щодо останнього. Великодушно прощаємо...

  • Андрій Каденко 06.03.2017 at 21:24

   Час покаже хто є хто в т.ч. і що стосується В. Сабадаша, як міського голови. Як ви самі бачите я жодним словом не висловив йому якісь претензії.Те що ви нарешті публічно відпустили та простили С. Іващенка є великим вашим досягненням. Вітаю!

 9. васильківчанин 06.03.2017 at 18:41

  А чому не згадуєте Поповича?Його грандіозний деребан заводів?,які він розпродував за безцінь.

 10. admin 06.03.2017 at 22:03

  Андрію Каденку — Ви неправильно зрозуміли. Прощаємо не Іващенку, а Вам Вашу грубість...

  • Андрій Каденко 07.03.2017 at 08:39

   Я вас також великодушно пробачаю. А що стосується Іващенка, подумате...

 11. Олег 07.03.2017 at 18:25

  Палыч, пишите о «достижениях» Сабадаша. О школах, о дорогах, о освоение «бюджета». Иващенко давно не волнуют ни Вы, ни Сабадаш. Реально, ему наплевать на Вас обоих. Но, я Вам даю очень хороший совет — Не будите того, кто на Вас и Вашего «патрона» давно поклал. Если разбудить, то Ваш «патрон» думаю тоже Вас по голове не погладит. Ну, а Иващенко тем более не гладить будет. Палыч, реально ему не до Вас сейчас. Очень советую — не нарваться в один из приоритетов под горячую руку.

 12. admin 07.03.2017 at 20:14

  Олегу — я вже давно Вам сказав, що Іващенко «пішов», ну і слава богу. Ви це зрозуміли. А Гаврилюк — ні. Без нього про Іващенка у Ваилькові вже давно б забули. Невже це так важко зрозуміти?..

 13. Олег 09.03.2017 at 22:54

  Палыч, еще раз повторяю. Иващенко сейчас не до Гаврилюка, не до Сабадаша и не до Вас. Ваш любимый мер может пилить и дальше буджет в асфальты и «ремонты» школ. Мне лично тоже все равно- Гаврилюк или кто-то другой будет снимать видеосюжеты о «самоотверженом» и небескорыстном труде Сабадаша на благо города. Иващенко этим тоже не интересуется Я Вам посоветовал не нарываться в приоритеты. А, послушать совет или нет Ваша забота.

 14. Венат 15.03.2017 at 22:05

  З"їхали с ПАМ"ЯТНИКА (Володтмиру) на ...хрен знає що...

  Стосовно пам"ятника, то... ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ НЕ КРИТИЧНО... квіти я туди носити не буду, та і опудалом стояти на якихось мітингах також... Ну, Володимир і Володимир... Ну і що??? Чергова популістська мулька??? Блин, грошей немає куди діти???

 15. admin 15.03.2017 at 22:15

  Венату — тема виникла у зв"язку з тим, що пам"ятник може бути споруджений за кошти спонсорів. Щодо того, хто буде «квіти туди носити», є багато різних думок...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.