Палки в колеса...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Спостерігаючи за ігрищами певної групи людей, невдоволених результатами останіх позачергових виборів міського голови, мимоволі приходиш до висновку: — особисті інтереси для них понад усе, і про мораль, совість, порядність, загально прийняті норми поведінки, інтереси всієї громади тут говорити зайве. На порозі опалювальний сезон, який потрібно розпочати в екстремальних умовах. Чи буде подаватись тепло в школи та дитячі садки, в житлові будинки, виробничі приміщення? Чи не зазнають катастрофічних ушкоджень теплові мережі в умовах дефіциту газу? Що потрібно робити вже сьогодні, щоб мінімізувати негативні наслідки браку палива?

Виходячи з ситуації, яка склалась останнім часом в Україні і Василькові, пропонуємо припинити істерію навколо законності чи незаконності обрання Сабова міським головою та об"єднати зусилля щодо подолання викликів, які сьогодні з надзвичайною гостротою постали перед містом.

«Все остальное мелко, господа!»

Палки в колеса...: 3 комментария

 1. Психиатор 24.07.2014 at 11:50

  Обстановка на сессии очень напоминает известный сюжет:

  www.youtube.com/watch?v=6wXPSVDLpyI

 2. Nazar 24.07.2014 at 19:54

  А як , гроши , для продажних актевистив-журналистов, гаврелюка близького друга иващенка, бирюкова , який привив иващенка до влады, иващенко приучив их работать тока за гроши, и не свои а украдени у громады миста!!!!!!!

 3. олег 29.07.2014 at 00:49

  В чем проблема? Мер, уверенный в себе, с хорошей командой легко может отбить все эти суды, даже не особо парясь. А, если не может, то извините- естественный отбор. Если не сможет отстоять себя, то о каких там садиках, школах и интересах громады может идти речь.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.