Ответ есть!!!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

А. Боровик: — на сайті «Васильків інфо», дехто «Fackel» (а, на нашу думку  Наталя Васецька) в своєму коментарі щодо зустрічі В.Сабадаша з мешканцями В/м 11, немало місця відвела моїй персоні та ГО «Рідне місто», за що я їй безмежно вдячний. Вдячний, навіть не дивлячись на те, що разом зі мною вона в досить короткому коментарі встигла «обгадити» і Сабадаша, і Гурєєва, і Задніпряного, і Кулик, і Пашкевича...

В кінці свого опусу «дехто» задає риторичне питання — «будет ли ответ!!!»...

Даю  відповідь, але не «декому», а користувачам поважного сайту, до яких я також відношусь з повагою.

Так, я справді не був присутній на зустрічі Володимира Івановича з мешканцями В/м. Не був тому, що в цей саме час відбувалося осв"ячення Хреста біля церкви, що будується біля вул. Донбасівської. А запросив мене туди о. Ігор, щоб через мене подякувати Володимиру Івановичу Сабадашу за небайдужість та увагу до вирішення проблем віруючих, які проживають в тому районі. Це по-перше.

По-друге. Очевидно «декого» злякала велика кількість мешканців містечка на зустрічі з Сабадашем та  взаєморозуміння між виборцями та кандидатом на вищу у місті посаду. А особливо те, що велика ветеранська організація В/м однозначно підтримала кандидатуру Сабадаша, а не іншого кандидата Поповича, як це було раніше.

По-третє. Жодного протистояння між ветеранською організацією і Гурєєвим з одної сторони і мною немає. Можливо «дехто» має на увазі те, що голова вет. орг. Задніпряний озвучив звинувачення Поповича на мою адресу, то це стосується Поповича, і аж ніяк не Задніпряного.

По -четверте. Які б відносини між кимось не були раніше, вони сьогодні не повинні заважати обранню достойного кандидата на посаду Васильківського міського голови. І я задоволений з того, що всі названі «Fackel»ом люди таким кандидатом вважають Сабадаша Володимира Івановича...

Ответ есть!!!: 1 комментарий

  1. марис 19.10.2015 at 20:23

    ох эта васецкая, всем п.......ла, всех грязью поливала, снова п...........

    ла, снова поливает... Палыч, не обращайте внимания, у нее такая профессия, древшнейшая в политическом смысле)))

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.