Опозиція «здувається»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні є всі ознаки того, що опозиція до міського голови Володимира Сабадаша та депутатської більшості в раді «здувається». Не досягши будь-якого результату при досить великих матеріальних затратах, опозиціонери втратили надію зробити хоть щось в цьому напрямку і в майбутньому.

Довга істерична, не досить розумна діяльність місцевих опозиціонерів не принесла їм очікуваних лаврів. Навпаки, своєю діяльністю вони розчарували навіть тих, кого важко було віднести до прихильників Сабадаша.

Якщо говорити відверто, такий розвиток подій було неважко спрогнозувати. Адже до складу публічних противників міського голови входили люди, делікатно кажучи, з неоднозначною репутацією. Серед них не знайшлося лідера, який міг би стати «прапором» опозиції, на чий авторитет могли б зважати васильківці. Якщо говорити образно, то більшість мешканців міста реагувала на їхні закиди на адресу міського голови так — «у самих рильце в пушку», "хто кричить: — «дєржітє вора», або згадували про «брєвно в глазу».

З іншого боку, великий обсяг робіт, зроблений у Василькові за останні три роки (а це більше, як за всі останні 15) суттєво звужував простір для дієвої критики Сабадаша і його команди, змушував опозиціонерів опускатися на рівень маргінесу.

Ще один невеличкий, але від цього не менш важливий момент — деяким прихильникам опозиції стало зрозуміло, що за її декларованою метою стоїть банальне  бажання «очільників» опозиції повернутися до того стану, коли вони могли б отримати доступ до громадського пирога, як це було в 2006 — 2010 р.р. Крім того, цим прихильникам вже встигла набриднути «дурнувата» конфронтація опозиції з міським головою і депутатською більшістю в раді. Адже це кидає певну порцію негативу на «пасивних» опозиціонерів і не дає їм можливості нормально вирішити свої питання  в раді чи МВК.

Оскільки в останні два роки цієї каденції міського голови і депутатів ради будуть вирішені вкрай важливі для васильківців питання,  кінцеве «здуття» " доморощеної опозиції — лише питання часу...

 

Опозиція «здувається»...: 2 комментария

 1. Вода 24.11.2018 at 17:49

  Хай здувається. Мені, пересічному мешканцю до одного місця. Але,у влади ви. Тому, і вам відповідати за весь цей бедлам.

  Хочу, « подякувати» одній нашій місцевій організації, яка сприяла відкрити рух біля кінотеатру. Дякую, вам засранці. Якщо вже , і відкрили там рух, то прослідкуйте щодо наявності відповідних знаків. Подумайте, про мешканців, яким потрібно перейти дорогу не до кінотеатру, не до міськради, а до свого дому.

  Ви дійсно — засранці. Розуму у вас немає.

  Ви, юристи, долбані активісти, зранку приїдьте на вулицю Шевченко, і гляньте, як діти до школи йдуть, як місцеві мудаки летять по цій вулиці.

  Щоб, там де ви живете, літали так, як по Шевченко.

 2. admin 25.11.2018 at 10:11

  Воді — «сприяли» відкриттю руху біля кінотеатру юрист Каденко (Юридична поліклініка) і місцевий свободівець. ГО «Рідне місто» ініціювала прийняття рішення МВК про заборону руху транспорту на цій ділянці вулиці. Наша позиція з цього питання така — до облаштування тротуару біля кінотеатру встановити шлагбаум!..

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.