Опитування у Василькові...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Останніми днями ми отримуємо повідомлення окремих васильківців про їх участь в опитуванні щодо їх намірів голосувати за того чи іншого кандидата на посаду міського голови (чи ОТГ), партійний список на місцевих виборах 2020 року. Кажуть, що у місті вже проведено три опитування, результати яких організатори опитування тримають в таємниці.

Проте з інсайдерських джерел нам стало відомо, що у нашому місті картина така ж як у Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Львові, багатьох менших містах України, де діючі міські голови мають значну перевагу перед своїми конкурентами. Наприклад в Києві за останніми даними рейтинг Кличка майже в чотири рази перевищує рейтинг найближчого конкурента.

Як нас запевнили, згідно всіх опитувань у Василькові з великим відривом від інших кандидатів на посаду міського голови  лідирує Володимир Сабадаш. За нього, начебто, готові проголосувати від 44 до  52  відсотків виборців Василькова. На нашу думку, у разі голосування виборців сіл, які мають ввійти до Васильківської ОТГ, підтримка Сабадаша стане ще суттєвішою.

P.S. Сьогодні зустрів одну знайому подружню пару, яка заявила, що буде голосувати за Сабадаша, бо голосувати там більше ні за кого...

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.