Олександр Володимирович не хоче коментувати...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Вже декілька днів поспіль ми просимо О.В. Крикунова прокоментувати ситуацію щодо неодноразових звернень В.Ф. Поповича до вищого керівництва держави з проханням «ради бога» відправити весь склад ЦВК у відставку.

Останнє таке звернення датоване 08.09. ц.р.

До цього часу Олександр Володимирович на наше прохання не відреагував.

Оскільки Попович є потенційним кандидатом на посаду Васильківського міського голови, а його «звернення» носять «неординарний» характер, ми ще раз просимо  О.В. Крикунова, як найдосвідченішого у Василькові спеціаліста з виборчого права, прояснити ситуацію навколо звернень В.Ф. Поповича з точки зору Закону.

Олександр Володимирович не хоче коментувати...: 4 комментария

 1. Олег 14.09.2015 at 22:41

  Палыч, я тронут Вашими комплиментами, сам тащусь.

 2. admin 14.09.2015 at 22:45

  Олегу: — не коментуєте тому що Попович Ваш клієнт?

 3. Олег 15.09.2015 at 00:27

  Палыч, на этих выборах пока не обращался. Но дело в том, что Попович был моим клиентом. Я Палыч адвокат, очень этим горжусь и придерживаюсь правил адвокатской этики. Поэтому, я не буду делать как известный в Васильковских кругах адвокат цыганского происхождения — поливать грязью клиента, с которым до этого были отношения адвокат-клиент и даже не окончился срок действия договора.

  Кстати, Палыч, сколько лет Вы с этим «ужасным и нехорошим» Поповичем работали? Как Вам все эти годы трудно наверное было? Как только выдержали?

 4. admin 15.09.2015 at 08:43

  Олегу: — з того часу, а саме з 2002 року, коли я почав працювати з Поповичем, минуло 15 років. Сьогодні Валерій Федорович вже не той, як був колись. До-речі, як і всі ми. Змінилися всі, хто більше, хто менше.

  Хто в кращу сторону, хто в гіршу.

  Якщо ж говорити по суті справи, то т е, що виходить сьогодні з-під «пера» Поповича, дає підстави думати, що він за останній час дещо втратив здатність адекватно оцінювати навколишні події, що для кандидата нак вищу у місті посаду недопустимо.

  І щодо останнього. Пропрацював я з Поповичем 4 роки. І Ви праві. Нелегко було. Особливо останній рік. Детальніше, як і Ви про нього (бо він Ваш клієнт) я говорити не буду — з етичних міркувань...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.