Округи і депутати(від 1по 22)...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

1-й виборчий округ

 

  1. Беспалова Олена Ігорівна «Ліберально-демократична партія України»
  2. Погорілий Олександр Іванович «Народна Партія»
  3. Береза Юрій Дмитрович БПП «Солідарність»
  4. Дергунов Юрій Федорович «Воля»
  5. Гавриш Любов Йосипівна «Батьківщина»
  6. Яцола Михайло Іванович ППВО «Свобода»
  7. Позняк Ольга Миколаївна ПП «Народний Рух України»
  8. Гурєєв Володимир Володимирович «Наш Край»
  9. Безуглий Сергій Валерійович «Нові обличчя»
  10. Рудь Катерина Олександрівна П П «Опозиційний блок»
  11. Саєнко Павло Олексійович П П «Сила людей»
  12. Янків Тетяна Леонідівна  «Укроп»
  13. Кравець Іван Михайлович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  14. Жукова Вікторія Олександрівна «Єдність»

 

 

2-й виборчий округ

 

  1. Бацманова Тамара Федорівна «Ліберально-демократична партія України»
  2. Тутенко Геннадій Васильович «Народна Партія»
  3. Коцюбняк Олександр Анатолійович БПП «Солідарність»
  4. Кулик Наталія Миколаївна «Воля»
  5. Береза Тетяна Аркадіївна     «Батьківщина»
  6. Билина Петро Олександрович ППВО «Свобода»
  7. Нікіфоров Микола Миколайович ПП «Народний Рух України»
  8. Сьомкіна Вероніка Василівна «Наш Край»
  9. Водолазов Іван Геннадійович «Нові обличчя»
  10. Гладкова Тетяна Анатоліївна П П «Опозиційний блок»
  11. Барило Макар Миколайович «Укроп»
  12. Гаврилюк Ігор Віталійович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  13. Васецька Наталія Семенівна «Єдність»

 

3-й виборчий округ

 

  1. М’яновський Юрій Юліанович «Народна Партія»
  2. Шемчук Андрій Володимирович БПП «Солідарність»
  3. Потоцький Володимир Володимирович «Воля»
  4. Ігнатчук Олександр Олегович «Батьківщина»
  5. Науменко Ігор Валентинович ППВО «Свобода»
  6. Гаврилко Олег Іванович «Наш Край»
  7. Сталінога Роман Васильович «Нові обличчя»
  8. Твердохліб Володимир Вікторович П П «Сила людей»
  9. Галаган Олександр Олександрович «Укроп»
  10. Панкратов Артем Вікторович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  11. Бабарик Ольга Олександрівна «Єдність»

 

4-й виборчий округ

 

  1. Завада Аліна Сергіївна «Ліберально-демократична партія України»
  2. Фадєєв Микола Данилович «Народна Партія»
  3. Знайда В’ячеслав Михайлович БПП «Солідарність»
  4. Степанчук Юрій Олександрович «Воля»
  5. Душейко Олег Григорович «Батьківщина»
  6. Оніщенко Олександр Анатолійович ППВО «Свобода»
  7. Онацька Ірина Павлівна ПП «Народний Рух України»
  8. Галич Наталія Степанівна «Наш Край»
  9. Таранчук Катерина Станіславівна «Нові обличчя»
  10. Слобожан Вадим Володимирович П П «Сила людей»
  11. Дубінський Ігор Олександрович «Укроп»
  12. Кацара Валерій Іванович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  13. Лещенко Руслан Вікторович «Єдність»

 

5-й виборчий округ

 

  1. Бардис Аліна Євгеніївна «Ліберально-демократична партія України»
  2. Вакуленко Валерій Олександрович «Народна Партія»
  3. Островська Людмила Миколаївна БПП «Солідарність»
  4. Макогон Людмила Григорівна «Воля»
  5. Омельченко Олександр Олександрович «Батьківщина»
  6. Коваленко Володимир Андрійович ППВО «Свобода»
  7. Мазур Наталія Олександрівна ПП «Народний Рух України»
  8. Колбатов Анатолій Костянтинович «Наш Край»
  9. Насальська Катерина Олександрівна «Нові обличчя»
  10. Федорова Людмила Олексіївна П П «Сила людей»
  11. Ясковець Павло Васильович «Укроп»
  12. Лущик Анатолій Вікторович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  13. Колпакова Катерина Юріївна «Єдність»

 

6-й виборчий округ

 

  1. Жеребко Петро Євдокимович «Народна Партія»
  2. Хлюпка Віктор Михайлович БПП «Солідарність»
  3. Хоменко Олена Петрівна «Воля»
  4. Лущик Любов Сергіївна «Батьківщина»
  5. Кривша Ярослав Анатолійович ППВО «Свобода»
  6. Карпенко Ігор Володимирович ПП «Народний Рух України»
  7. Сокол Олександр Миколайович «Наш Край»
  8. Матвійчук Володимир Миколайович «Нові обличчя»
  9. Медведєв Валентин Петрович П П «Сила людей»
  10. Трояновський Тарас Анатолійович «Укроп»
  11. Табунщикова Тетяна Григорівна «Радикальна партія Олега Ляшка»
  12. Вознюк Андрій Юрійович «Єдність»

 

7-й виборчий округ

 

  1. Семенець Лілія Миколаївна «Народна Партія»
  2. Фень Олександр Васильович БПП «Солідарність»
  3. Скварчинський Віктор Іванович «Воля»
  4. Сіранчук Василь Михайлович «Батьківщина»
  5. Рибчич Микола Миколайович ППВО «Свобода»
  6. Лобортас Тетяна Леонідівна ПП «Народний Рух України»
  7. Кітченко Оксана Володимирівна «Наш Край»
  8. Денисенко Сергій Михайлович «Нові обличчя»
  9. Ільницька Марія Михайлівна П П «Сила людей»
  10. Гайдаєнко Віталій Анатолійович «Укроп»
  11. Виговський Сергій Леонідович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  12. Головатий Юрій Анатолійович «Єдність»

 

8-й виборчий округ

 

  1. Алоян Артак Норікович «Народна Партія»
  2. Чикулін Євген Ігорович  БПП «Солідарність»
  3. Клочко Ольга Василівна  «Воля»
  4. Цимбалюк Микола Степанович «Батьківщина»
  5. Денисенко Ігор Миколайович  ППВО «Свобода»
  6. Лущик Валентина Миколаївна П.П. «Народний Рух України»
  7. Гоц Тетяна Олександрівна «Наш Край»
  8. Березанська Евеліна Юрївна «Нові обличчя»
  9. Симоненко Тетяна Олександрівна «Укроп»
  10. Савчук Тетяна Іванівна «Єдність»

9 виборчий округ

 

  1. Деяк Евеліна Ігорівна «Ліберально-демократична партія України»
  2. Старіков Валентин Васильович «Народна Партія»
  3. Фадеєв Олександр Миколайович БПП «Солідарність»
  4. Щербаков Микола Миколайович «Воля»
  5. Кравець Руслан Іванович «Батьківщина»
  6. Муха Василь Миколайович «Наш Край»
  7. Полігалов Володимир Борисович П П «Опозиційний блок»
  8. Денисенко Олександр Михайлович П П «Сила людей»
  9. Стус Дмитро Васильович «Укроп»
  10. Сліпченко Анна Володимирівна «Радикальна партія Олега Ляшка»
  11. Сусідко Анна Миколаївна «Єдність»

12. Хованський Сергій Павлович  "Нові обличчя"

10 виборчий округ

 

  1. Фадєєва Ганна Миколаївна «Народна Партія»
  2. Кривша Людмила Петрівна БПП «Солідарність»
  3. Пархоменко Парасковія Іванівна «Воля»
  4. Михайлюк Генадій Васильович «Батьківщина»
  5. Федотов Олексій Віталійович ПП «Народний Рух України»
  6. Вернигора Ірина Геннадіївна «Наш Край»
  7. Хованська Світлана Василівна «Нові обличчя»
  8. Чвалюк Андрій Васильович П П «Сила людей»
  9. Кулик Анна Анатоліївна «Укроп»
  10. Клименко Сергій Володимирович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  11. Сусідко Юрій Борисович «Єдність»

 

11 виборчий округ

 

  1. Вадан Євген Ігорович «Ліберально-демократична партія України»
  2. Заєць Руслан Павлович «Народна Партія»
  3. Бичков Георгій ДмитровичБПП «Солідарність»
  4. Вдовенко Тетяна Іванівна «Воля»
  5. Здоренко Олександр Миколайович «Батьківщина»
  6. Старча Світлана АліківнаППВО «Свобода»
  7. Матвієнко Валентина Василівна ПП «Народний Рух України»
  8. Заєць Оксана Миколаївна «Наш Край»
  9. Полторацька-Ребенок Альона Михайлівна «Нові обличчя»
  10. Фесенко Анатолій Олексійович П П «Сила людей»
  11. Яшина Анастасія Володимирівна «Укроп»
  12. Омельченко Андрій Андрійович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  13. Кулівник Євген Юрійович «Єдність»

12 виборчий округ

 

  1. Калашник Ірина Миколаївна «Народна Партія»
  2. Куватов Андрій ВолодимировичБПП «Солідарність»
  3. Забарна Марина Олегівна «Воля»
  4. Парфір’єв Віталій Валерійович «Батьківщина»
  5. Біньковський Олександр Борисович «Наш Край»
  6. Островський Юрій Олександрович «Нові обличчя»
  7. Кухаренко Ігор Вікторович «Укроп»
  8. Маковійчук Валентин Андрійович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  9. Семенець Олександр Іванович «Єдність»

 

13 виборчий округ

 

  1. Кляйнфельд Вікторія Геннадіївна «Ліберально-демократична партія України»
  2. Хітрова Наталія Григорівна «Народна Партія»
  3. Осадча Тетяна Володимирівна «Солідарність»
  4. Пархоменко Олег Петрович «Воля»
  5. Галаган Генадій Вікторович «Батьківщина»
  6. Бондар Анатолій Сергійович «Наш Край»
  7. Оксаніченко Анна Володимирівна «Нові обличчя»
  8. Слинько Руслан Сергійович П П «Сила людей»
  9. Потєхін Петро Геннадійович «Укроп»
  10. Іванова Тамара Василівна «Радикальна партія Олега Ляшка»

 

14 виборчий округ

 

  1. Кожем’яко Микола Миколайович «Народна Партія»
  2. Неділько Микола Миколайович БПП «Солідарність»
  3. Деледивка Юрій Григорович «Воля»
  4. Степаненко Петро Карпович «Батьківщина»
  5. Шубська Валентина Михайлівна ПП «Народний Рух України»
  6. Заєць Євген Юрійович «Наш Край»
  7. Бондаренко Катерина Ігорівна «Нові обличчя»
  8. Кушніренко Іван Анатолійович П П «Сила людей»
  9. Прус Олексій Анатолійович «Укроп»
  10. Хотченко Олена Володимирівна «Радикальна партія Олега Ляшка»
  11. Удовенко Надія Василівна «Єдність»

 

15 виборчий округ

 

  1. Кметюк Антон Ігорович «Ліберально-демократична партія України»
  2. Очеретяна Ірина Олександрівна «Народна Партія»
  3. Сушков Ігор Віталійович БПП «Солідарність»
  4. Бишенко Тамара Михайлівна «Воля»
  5. Сергієнко Сергій Олександрович «Батьківщина»
  6. Турчин Юрій Дмитрович ППВО «Свобода»
  7. Ларін Ігор Вікторович ПП «Народний Рух України»
  8. Щульга Валерій Петрович «Наш Край»
  9. Савчук Віта Сергіївна «Нові обличчя»
  10. Литвиненко Світлана Анатоліївна «Укроп»
  11. Кучерявенко Володимир Михайлович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  12. Татарченко Олександр Олексійович «Єдність»

 

16 виборчий округ

 

  1. Сокол Вікторія Станіславівна «Народна Партія»
  2. Табейкін Герасим Васильович БПП «Солідарність»
  3. Ламська Оксана Володимирівна «Воля»
  4. Гайдаєнко Наталія Олександрівна «Батьківщина»
  5. Савельєва Галина Віталіївна ПП «Народний Рух України»
  6. Пугачов Сергій Володимирович «Наш Край»
  7. Терещенко Олег Миколайович «Нові обличчя»
  8. Довгаль Антон СергійовичП П «Сила людей»
  9. Попова Алєся Олександрівна «Укроп»
  10. Панкратова Ельвіра Олександрівна «Радикальна партія Олега Ляшка»
  11. Середа Людмила Петрівна «Єдність»

 

17 виборчий округ

 

  1. Грицай Зоя Павлівна «Народна Партія»
  2. Мірошниченко Геннадій Васильович БПП «Солідарність»
  3. Балакін Олександр Сергійович  «Воля»
  4. Майстер Ірина Володимирівна «Батьківщина»
  5. Федчиняк Ігор ОлеговичППВО «Свобода»
  6. Тяпко Олена Миколаївна ПП «Народний Рух України»
  7. Горбань Андрій Олексійович «Наш Край»
  8. Бойко Ганна Борисівна «Нові обличчя»
  9. Бірюков Сергій Миколайович П П «Сила людей»
  10. Асипенко Ростислав Володимирович «Укроп»
  11. Дем’яненко Володимир Васильович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  12. Кущинський Олег Михайлович «Єдність»

18 виборчий округ

 

  1. Ільїна Ірина Олександрівна «Ліберально-демократична партія України»
  2. Шаманська Світлана Валентинівна «Народна Партія»
  3. Матушевич Тарас Леонідович БПП «Солідарність»
  4. Симоненко Євгеній Віталійович «Воля»
  5. Дєєва Ірина Миколаївна «Батьківщина»
  6. Ларін Артур ІгоровичПП «Народний Рух України»
  7. Синельник Володимир Володимирович «Наш Край»
  8. Габітов Валерій Юрійович «Нові обличчя»
  9. Сидоренко Сергій Григорович П П «Опозиційний блок»
  10. Кушніренко Олександр Анатолійович П П «Сила людей»
  11. Вахідов Руслан Рустамбекович «Укроп»
  12. Сєргєєв Сергій Олексійович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  13. Терещенко Віктор Васильович «Єдність»

 

19 виборчий округ

 

  1. Яценко Андрій Федорович «Народна Партія»
  2. Олексієнко Тетяна ГеоргіївнаБПП «Солідарність»
  3. Дранік Людмила Володимирівна «Воля»
  4. Моряков Володимир Сергійович «Батьківщина»
  5. Шевченко Тарас Олександрович ППВО «Свобода»
  6. Гурковська Любов Степанівна ПП «Народний Рух України»
  7. Луценко Володимир Григорович «Наш Край»
  8. Подварчук Геннадій Феліксович «Нові обличчя»
  9. Архіпов Євгеній ОлександровичП П «Сила людей»
  10. Хвалько Ігор Миколайович «Укроп»
  11. Махинько Михайло Тимофійович «Єдність»

 

20 виборчий округ

 

  1. Мартиненко Віталій Олександрович «Ліберально-демократична партія України»
  2. Максименюк Ольга Олегівна «Народна Партія»
  3. Величко Наталія Олександрівна БПП «Солідарність»
  4. Южда Тетяна Вікторівна «Воля»
  5. Бруква Марина Дмитрівна «Батьківщина»
  6. Дьяченко Олег Миколайович ППВО «Свобода»
  7. Прилипко Наталія АндронівнаПП «Народний Рух України»
  8. Скорий Олег Петрович «Наш Край»
  9. Захарова Алла Миколаївна «Нові обличчя»
  10. Бабарик Олександр ГригоровичП П «Сила людей»
  11. Нередько Сергій Володимирович «Укроп»
  12. Семенець Сергій Анатолійович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  13. Теребій Віктор Миколайович «Єдність»

 

21 виборчий округ

 

  1. Бойко Дмитро Григорович «Ліберально-демократична партія України»
  2. Терещенко Михайло Васильович «Народна Партія»
  3. Бурсова Людмила Петрівна БПП «Солідарність»
  4. Бобир Тетяна Іванівна «Воля»
  5. Павлик Надія Миколаївна «Батьківщина»
  6. Шуляк Віталій Борисович ППВО «Свобода»
  7. Скрипка Володимир Віталійович ПП «Народний Рух України»
  8. Жуков Олександр Олександрович «Наш Край»
  9. Подорога Микола Миколайович «Нові обличчя»
  10. Мазепа Вікторія Валеріївна П П «Опозиційний блок»
  11. Шпильова Олена Сергіївна  П П «Сила людей»
  12. Мурашко Наталія Федорівна  «Укроп»
  13. Омельченко Вадим Сергійович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  14. Підгорецький Володимир Миколайович «Єдність»

22 виборчий округ

 

  1. Стадніченко Максим Олегович «Ліберально-демократична партія України»
  2. Овчінніков Валентин Іванович «Народна Партія»
  3. Непряхін Олексій Миколайович БПП «Солідарність»
  4. Шестаков Володимир Степанович «Воля»
  5. Вовченко Анна Вікторівна «Батьківщина»
  6. Самойленко Валерій Васильович ПП «Народний Рух України»
  7. Дворнік Сергій Миколайович «Наш Край»
  8. Легачев Павло Костянтинович «Нові обличчя»
  9. Сергієнко Владлен Володимирович П П «Сила людей»
  10. Пальоха Руслан Миколайович «Укроп»
  11. Куліненко Олександр Васильович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  12. Назарович Євген Володимирович «Єдність»

Продовження найближчим часом...

Округи і депутати(від 1по 22)...: 7 комментариев

  1. Олексій 07.10.2015 at 21:55

    Дякую, адміну — цікава інформація для аналізу... Березанська йде по 8 від Нових фейсів, по 7 в них йде Денисенко Сергій Михайлович 28.10.1982 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Васильків, Київська обл. , а то Евеліна і там і тут і на 7 і на 8 одночасно)))))

  2. admin 07.10.2015 at 22:20

    Олексію: — дякуємо за уточнення. У зв"язку з великим об"ємом інформації і браком часу, (оскільки ми намагаємось якнайскоріше подати системну інформацію, щоб виборці мали змогу зробити свідомий вибір) можливі деякі неточності. Будемо вдячні всім за допомогу у їх виправленні.

  3. Світлана 08.10.2015 at 09:22

    Будьласка, хотілось би знати про межі округів( до якого округу належить певна вулиця)?

  4. Лена 09.10.2015 at 12:42

    Ха просто смішно, Тутенко Генадій Васильович любитель Путіна, людина яка звільнена з органів за хабарництво, яка ніде не працює уже більш ніж 4-роки та не сплачує аліменти йде у депутати, це смішно и сором для нашого міста. Куди котиться наше місто?

  5. Антивирус 09.10.2015 at 15:51

    Так там же все такие, бизнессуки — посмотрите только список этой т.н.народной партии. Ох и народец там подобрался — друзьями врагам не пожелаешь, а уж депутатами для города — боронь боже.

  6. Геннадий 22.10.2015 at 14:59

    Интересно а что Савчук Вита делает в кандидатах? Мамашка у нее известная аферистка на весь Васильков, наверно не осталось людей кого она не обманула и не выдурила деньги и любительница ............. Дочка тоже .............. за подарок что угодно сделать может.

    И это депутаты? Браво Васильков!!!

  7. вита 27.10.2015 at 09:20

    Это же какой политической про...нодо быть,что писать такую грязь!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.