Округи і депутати (від23 по 34)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

23 виборчий округ

 

  1. Паламарчук Світлана Андріївна «Ліберально-демократична партія України»
  2. Редько Раїса Василівна «Народна Партія»
  3. Корчинський Богдан Іванович БПП «Солідарність»
  4. Куравська Лариса Павлівна «Воля»
  5. Ірішин Володимир Іванович «Батьківщина»
  6. Колесник Анна Василівна «Наш Край»
  7. Румянцев Валентин Іванович «Нові обличчя»
  8. Савченко Віктор Володимирович  П П «Сила людей»
  9. Чухлібова Ірина Михайлівна «Укроп»
  10. Іващенко Олександр Сергійович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  11. Візантій Іван Петрович «Єдність»

24 виборчий округ

 

  1. Ляш Юлія Павлівна «Народна Партія»
  2. Бацула Антоніна Петрівна «Воля»
  3. Степанчук Олександр Віктортвич «Батьківщина»
  4. Корчинський Іван Йосипович ППВО «Свобода»
  5. Бачинська Віра Миколаївна «Наш Край»
  6. Кривенко Юрій Григорович «Нові обличчя»
  7. Зінченко Володимир Петрович «Укроп»
  8. Євменов Володимир Володимирович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  9. Розумна Тамара Володимирівна «Єдність»

 

25 виборчий округ

 

  1. Ковальчук Ростислав Сергійович «Ліберально-демократична партія України»
  2. Струк Андрій Анатолійович БПП «Солідарність»
  3. Терещенко Наталія Василівна «Воля»
  4. Устенко Євгеній Олександрович «Батьківщина»
  5. Паскалов Руслан Никодимович ППВО «Свобода»
  6. Ткаченко Олександр Іванович ПП «Народний Рух України»
  7. Цегельна Лариса Михайлівна «Наш Край»
  8. Кропивна Наталія Ростиславівна «Нові обличчя»
  9. Асипенко Тетяна Вікторівна  «Укроп»
  10. Балабанов Юрій Васильович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  11. Роговченко Ганна Петрівна «Єдність»

26 виборчий округ

 

  1. Волинський Володимир Григорович «Народна Партія»
  2. Романенко Олександр Іванович БПП «Солідарність»
  3. Бардис Віталій Ростиславлвич «Воля»
  4. Дерев’янко Алла Аркадіївна «Батьківщина»
  5. Харченко Михайло Вікторович «Наш Край»
  6. Ліщенко Тетяна Іванівна «Нові обличчя»
  7. Білоус Микола Григорович «Сила людей»
  8. П’янова Галина Борисівна «Укроп»
  9. Вангородський Олександр Іванович «Єдність»

 

27 виборчий округ

 

  1. Клименко Олександр Володимирович «Ліберально-демократична партія України»
  2. Соколюк Володимир Олександрович «Народна Партія»
  3. Бобир Дмитро Сергійович БПП «Солідарність»
  4. Савицький Іван Володимирович «Воля»
  5. Цегельний Олександр Петрович «Батьківщина»
  6. Ярмоленко Василь Григорович ПП «Народний Рух України»
  7. Беньківська Людмила Анатоліївна «Наш Край»
  8. Денисенко Олександр Васильович «Нові обличчя»
  9. Богач Олександр Сергійович   П П «Сила людей»
  10. Черторижський Валерій Павлович «Укроп»
  11. Мазуренко Олена Володимирівна «Єдність»

 

28 виборчий округ

 

  1. Яценко Валерій Григорович «Народна Партія»
  2. Сосюк Владислав Васильович БПП «Солідарність»
  3. Клименко Ольга Федорівна «Воля»
  4. Скора Галина Іванівна «Батьківщина»
  5. Сокур Олександр Костянтинович ПП «Народний Рух України»
  6. Андрущенко Людмила Вікторівна «Наш Край»
  7. Дядюсь Вікторія Миколаївна «Нові обличчя»
  8. Кривенко Роман Русланович     П П «Сила людей»
  9. Дахновська Світлана Олександрівна «Укроп»
  10. Семенець Олександр Анатолійович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  11. Борщенко Тетяна Ігорівна «Єдність»

 

29 виборчий округ

 

  1. Ковшевацька Юлія Михайлівна «Ліберально-демократична партія України»
  2. Литвиненко Сергій Іванович «Народна Партія»
  3. Савченко Дмитро Вікторович БПП «Солідарність»
  4. Обремський Володимир Іванович «Воля»
  5. Бортничук Сергій Васильович «Батьківщина»
  6. Науменко Валентин Петрович ППВО «Свобода»
  7. Бойко Любов-Севастіанна Юріївна «Наш Край»
  8. Рекетчук Павло Орестович «Нові обличчя»
  9. Косачов Юлій Борисович «Укроп»
  10. Котенко Вячеслав Григорович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  11. Сімоніхіна Галина Дмитрівна «Єдність»

 

 

30 виборчий округ

 

  1. Гаєвський Руслан Валерійович «Ліберально-демократична партія України»
  2. Галузіна Ольга Петрівна «Народна Партія»
  3. Марков Владислав Сергійович БПП «Солідарність»
  4. Щербаковський Олександр Володимирович «Воля»
  5. Мойсеєнко Ярослав Олександрович «Батьківщина»
  6. Пухтій Віктор Миколайович ППВО «Свобода»
  7. Комарянський Олег Олександрович «Наш Край»
  8. Ілюшик Яна Сергіївна «Нові обличчя»
  9. Губань Євген Володимирович  П П «Сила людей»
  10. Волков Юрій Анатолійович  «Укроп»
  11. Фіалко Олег Миколайович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  12. Латчук Жанна Василівна «Єдність»

 

31 виборчий округ

 

  1. Антоненко Тетяна Василівна «Ліберально-демократична партія України»
  2. Середницький Юрій Ярославович «Народна Партія»
  3. Турчин Дмитро Олександрович БПП «Солідарність»
  4. Півень Володимир Харитонович «Воля»
  5. Валькова Наталія Олександрівна «Батьківщина»
  6. Майстер Олександр Олегович ППВО «Свобода»
  7. Татарчук Віктор Васильович «Наш Край»
  8. Пекарський Геннадій Михайлович «Нові обличчя»
  9. Орлова Яніна Валеріївна П П «Сила людей»
  10. Савран Валерій Вячеславович «Укроп»
  11. Пуйда Богдан Євстахович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  12. Роговченко Владислав Ігорович «Єдність»

 

 

32 виборчий округ

 

  1. Яценко Станіслав Дмитрович «Народна Партія»
  2. Мартиненко Юлія Анатоліївна БПП «Солідарність»
  3. Пасіка Олександр Васильович «Воля»
  4. Іващенко Наталія Михайлівна «Батьківщина»
  5. Матвієнко Ірина Олегівна «Наш Край»
  6. Фень Василь Олександрович «Нові обличчя»
  7. Кушніренко Людмила Миколаївна П П «Сила людей»
  8. П’янов Олександр Олександрович  «Укроп»
  9. Брік Валерій Ізяславович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  10. Вирва Наталія Федорівна «Єдність»

 

33 виборчий округ

 

  1. Кукушкіна Оксана Юріївна «Ліберально-демократична партія України»
  2. Сережка Валентина Олексіївна «Народна Партія»
  3. Панчій Тарас Михайлович БПП «Солідарність»
  4. Тарапонова Лариса Сільвестрівна «Воля»
  5. Костецька Маріана Іванівна «Батьківщина»
  6. Пономаренко Юрій Володимирович ППВО «Свобода»
  7. Пищик Назар Володимирович «Наш Край»
  8. Скварчинський Сергій Іванович «Нові обличчя»
  9. Марущак Анатолій Трохимович  П П «Сила людей»
  10. Силаєв Роман Андрійович «Радикальна партія Олега Ляшка»
  11. Меліхов Віктор Гаврилович «Єдність»

12. Шекера Олексій Юрійович «Укроп»

 

34 виборчий округ

 

  1. Котенко Євгенія Василівна «Ліберально-демократична партія України»
  2. Фельтін Максим Леонідович «Народна Партія»
  3. Білоножко Володимир Петрович БПП «Солідарність»
  4. Ходаківський Віталій Олександрович «Воля»
  5. Хохлова Ольга Сергіївна «Батьківщина»
  6. Тимошенко Олександр Олександрович «Наш Край»
  7. Марченко Олесій Вікторович «Нові обличчя»
  8. Нетесаний Сергій Григорович  П П «Сила людей»
  9. Силенко Вікторія Сергіївна  «Укроп»
  10. Гуніна Ліна Ярославівна «Радикальна партія Олега Ляшка»
  11. Лущик Віктор Миколайович «Єдність»

 

Округи і депутати (від23 по 34): 2 комментария

  1. Олексій 08.10.2015 at 15:54

    мене забули 33 округ)))

  2. admin 08.10.2015 at 16:41

    Олексію: — виправили...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.